infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

cansu tweety degilmi?O kac yasindaki sen 24 degilmiydin oyle okumustum hafizam iyi degil bu aralar ama ...eski kafam zehir gibiydi cocuk sevdasi kafa birakmadi bu genc yasta gurbette eriyruuuuummmm

twety evet cnm ..
ben buralarda 22 ydim 24 oldum be ..
benimde hafızam cok zayıf cnm ya ..

insallah o günlerde gelir .. :emir_bebek::emir_bebek::KK19::KK19::KK19::KK19:
sen hamile kaldıgında o kadar sevinndim,o kadar umutlandım ki ..:KK1:
Allahım yine nasip eder insallah kuzum bitanemm ..
:KK68::KK68::KK68:

inşallahh kuzummm bende senın hamıle kalmanı cok ıstıyorum üzülünce sen bende çok üzülüyorum :KK43:

kaçan kardeşim vardı ya 18 yasında ,
oglu olcakmıs bugun ögrenmis cinciyetini ..

yaaa hayırlı olsun cnm erkek teyzesı olucksın hee.. ailenle nsl oldu barıştılarmı torun gelıyor belkı yumuşarlr

Evet ona bende dikkat ettim de sat 15 Kasım bu ay acayip geçti benim anlamadım

stres çok buuyuk etken adet gecıkmesınde ılk evlendım 28 gunde bı adet oluyordum bı cocuk yapmaya karar verdık 45 gune cıktı adetlerım stresten hormonlarım tavan yapmış düşün yanii

inşallahh kuzummm bende senın hamıle kalmanı cok ıstıyorum üzülünce sen bende çok üzülüyorum :KK43:

yaaa hayırlı olsun cnm erkek teyzesı olucksın hee.. ailenle nsl oldu barıştılarmı torun gelıyor belkı yumuşarlr

stres çok buuyuk etken adet gecıkmesınde ılk evlendım 28 gunde bı adet oluyordum bı cocuk yapmaya karar verdık 45 gune cıktı adetlerım stresten hormonlarım tavan yapmış düşün yanii

birsen,kardesime üzülüyorum ..
daha okul sıralarında olmalıydı hamile ..
kendime üzülüyorum ondan 6 yas büyüğüm anne olmak nasip olurmu bilmiorm ..
ailem asla onu affetmicek .. alanyaya tasıncam demiş,annem öldürürüm ikisinide dior ..
offfffffffff ne zor işler bu işler birsenim .. böyle olmamalıydı ..

Bunyem sapitti desene bu ay umutsuzdum halbuki. Bu dönem iyi caliscam ruh öküzümle iyi gecinip sinir olmayip dönemleri atlatinca burnundan getircem kararliyimm

terapiye ihtiyacımız var .. :KK5:
bebis hasretiyle yanıp tutusanlar ekibi olarak .. :KK19:
insallah bebislerimiz gelir cnm ..:emir_bebek::emir_bebek:
tüp bebek zorludur diye düşünüyorum,korkuyorum cok .. :KK61:
bakalım Allah yar ve yardımcımız olsun ve bebisler gelsin ins . .:KK51:
ben senin bikac aya hemen hamile kalacagını hissediorm ama ..
:KK60:

aynenn öylee canım şu topıklerden bırınden terapistmı bulsak napsak :KK48::KK53: korkma tatlım hıc bısey zor değil sen istedıkten ınandıktan sonra..amin kuzum haıyırlısı ınsallah hamiş kalırız en yakın zamanda topıkce

:KK53: Siyirdim canim ondan...:KK49:

şişşşşşşşşşşşşşttttttttttt şişşşşşşşşşşşşşttttttttttttt sakiiiiiinnn olll !!!! sinirlerinee hakimm ol :KK53::KK53::KK53::KK53::KK48:

Kuzular ben çıkıyorum hepinize iyi geceler tatlı rüyalar allaha emanet olun göbüşler dolacak bebisler gelecek allahın izniyle :nazar::anneadayı::nazar:

iyi geceler tatlısım,üzülmek yok .. :KK54:
umutla beklemedeyiz insallahhh.. :KK19:
iyi geceler öpüyorum nanakdan ..
:KK16::KK16:

aynenn öylee canım şu topıklerden bırınden terapistmı bulsak napsak :KK48::KK53: korkma tatlım hıc bısey zor değil sen istedıkten ınandıktan sonra..amin kuzum haıyırlısı ınsallah hamiş kalırız en yakın zamanda topıkce

şişşşşşşşşşşşşşttttttttttt şişşşşşşşşşşşşşttttttttttttt sakiiiiiinnn olll !!!! sinirlerinee hakimm ol :KK53::KK53::KK53::KK53::KK48:

amin insallahhhhhhhhhhhhhhh kuzummmmmmmmmm .. :KK68::KK68::KK37::KK37::KK60:

birsen,kardesime üzülüyorum ..
daha okul sıralarında olmalıydı hamile ..
kendime üzülüyorum ondan 6 yas büyüğüm anne olmak nasip olurmu bilmiorm ..
ailem asla onu affetmicek .. alanyaya tasıncam demiş,annem öldürürüm ikisinide dior ..
offfffffffff ne zor işler bu işler birsenim .. böyle olmamalıydı ..

cnım hepimizin sınavı farklı iştee oda sizden ayrı orda üzülüp duruyor rabbım yardımcınız olsun inşallah

Bunyem sapitti desene bu ay umutsuzdum halbuki. Bu dönem iyi caliscam ruh öküzümle iyi gecinip sinir olmayip dönemleri atlatinca burnundan getircem kararliyimm

:KK66::KK66::KK66:

X