infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayırlısı cnmm çokk istiyorum ama bu ay hamıle kaldıgım ayda olan hıc bı belırtım yok kı en kötüsü hiç bi belırtım yok ılk defa goguslerım bıle şişmediiiiiii :KK43:((

gidin tabı cnm ıyı bılgılı bı doktor cok onemlı o sıze guzel bı yol çizicektir..dene bakalım tatlım haırlısı olsun ınsallah

ahh cnm nereye gıdersek gıdelım bu kafaa bızımle geldığı ıcın ne yapsak boşş pehhh..
sen ne düşünüyorsun tüp bebek hakkında önemli olan senın ne istedıgın cnm

kızz kaç gundur heycanlandırıorsun bızı hadıı yarın hamıleyımm dee sende bızde rahatlayalımm :KK48::KK48::KK48:

kafa değişen birşey olsa satıp yenisini alcam ..
korkuyorum ve tüp için erken değilmi kısçem 2 yıl ..
off birsenim ne zor durummus bu ..
asılama deneriz sanırım 2 kez daha ..
bakalım hayırlısı olsun cnm bu ay da adet gelcek besbelli ..

senin keyifler nasıl bacım bitanem,seni gördüm cıkamadım ..

Doktora soylemistim sancili geciyor adetim dedi dogum kontrol hapiyla geciyomu hic kullanmadim kullanmayida dusunmuyorum insallah iki bebisim olsun sonra dusunuruz korunma yontemlerini .sanciya devam ilk gun zor geciyor
Aynen. Yarina tek derdim ped yetiştirmek :63:

bende senı sevıyorum bacım benım :KK60: özledim senı cok bugun ıcımden senın hamıle oldugunu yazdıgın gectıı ayyyyyyy butun topıkcee nsl sevınırızz canım benım bıtanecım :KK68::KK37::KK37::KK37::KK37::KK60::KK4:

insallah o günlerde gelir .. :emir_bebek::emir_bebek::KK19::KK19::KK19::KK19:
sen hamile kaldıgında o kadar sevinndim,o kadar umutlandım ki ..:KK1:
Allahım yine nasip eder insallah kuzum bitanemm ..
:KK68::KK68::KK68:

Benim ilk kez 32 gün de geldi biraz sancılı geçiyor ama ilaçsız geçiyorum

kaçıncı gün yumurtladın..bana doktorum yumurtlamadan 14 gun sonra adet kanaması gelır demişti..sende 18 gun yumurtladıysan normal zamanda adet olmuşsun :KK66:

:KK15::KK54:Iyi gecelerrrr balimcanim

atarlıı bal yanak çok atarlı gördüm seni :KK60::KK48:

kaçıncı gün yumurtladın..bana doktorum yumurtlamadan 14 gun sonra adet kanaması gelır demişti..sende 18 gun yumurtladıysan normal zamanda adet olmuşsun :KK66:

atarlıı bal yanak çok atarlı gördüm seni :KK60::KK48:
Evet ona bende dikkat ettim de sat 15 Kasım bu ay acayip geçti benim anlamadım

Hurda herkese umut vermeye çalışıyorum çünkü umutsuz olmaz gel yüreğine söz geçir. Her ay aynı umutlar umutların boşa çıkışı. Hadi ben 4 aydır bu işle uğraşıyorum ya sizker ya evlatlarini kaybedenler. Allahım yuregimize evlat acısı yasatmasin sağlıklı mutlu bebekler nasip etsin inşallah. İçim dolup taşıyor annemi babamı ablami özledim. Bende bokuda gelinim ailem istanbulda. Cocuklugumu ozledim tek derdim ödev sinavlar olsaydı keşke büyümek ne zor. En zoru herkes hamiş arkadaş çevremde icime atıp gülmek o kadar acıtıyor ki. Allahım bu ay bizlerede nasip etsin inşallah lütfen. ...
Amin canim amin... Rabbim baska acilar gostermesin ama o kdr sikintilar geldiki basima ard arda 99 golcuk depremi ile 11 yasinda basladi...enkazdan ciktiktan sonra 3 AY anne babami goremedim.. devami trfk kazasi sinirsel gecici felc tarzi rhtszlik..babamin hastaligi onun vefati vefatindan 15 gun sonra unv gitmk annmdende ayri kalmak nisanlnmak dugune 10 gun kala nisan atilmasi...
bu evliligim ilk yili sinir krizleri esimin ailesi ve ailesi yuzunden ikimizin adliyede son bulan kavgasi 45 gun ayri kalisimiz ... dilekceyi sonra geri cktik offf offf... Allahim ne gelirse senden gelsin... kuluna boynumu eydirme yetrki..

Burda herkese umut vermeye çalışıyorum çünkü umutsuz olmaz gel yüreğine söz geçir. Her ay aynı umutlar umutların boşa çıkışı. Hadi ben 4 aydır bu işle uğraşıyorum ya sizker ya evlatlarini kaybedenler. Allahım yuregimize evlat acısı yasatmasin sağlıklı mutlu bebekler nasip etsin inşallah. İçim dolup taşıyor annemi babamı ablami özledim. Bende boluda gelinim ailem istanbulda. Cocuklugumu ozledim tek derdim ödev sinavlar olsaydı keşke büyümek ne zor. En zoru herkes hamiş arkadaş çevremde icime atıp gülmek o kadar acıtıyor ki. Allahım bu ay bizlerede nasip etsin inşallah lütfen. ...
Rabbim yuzumuze gulsun cnm inslh..cok yorgun ruhummm cok..

Amin canim amin... Rabbim baska acilar gostermesin ama o kdr sikintilar geldiki basima ard arda 99 golcuk depremi ile 11 yasinda basladi...enkazdan ciktiktan sonra 3 AY anne babami goremedim.. devami trfk kazasi sinirsel gecici felc tarzi rhtszlik..babamin hastaligi onun vefati vefatindan 15 gun sonra unv gitmk annmdende ayri kalmak nisanlnmak dugune 10 gun kala nisan atilmasi...
bu evliligim ilk yili sinir krizleri esimin ailesi ve ailesi yuzunden ikimizin adliyede son bulan kavgasi 45 gun ayri kalisimiz ... dilekceyi sonra geri cktik offf offf... Allahim ne gelirse senden gelsin... kuluna boynumu eydirme yetrki..
Ah canım benim geçen senede biz eşimle esikten döndük aynı sebeplerden. Sabretmesi omkdr zorki. Rabbim cektiklerimize karşılık hayırlı evlatlarla güldürsün yüzümüzü

kafa değişen birşey olsa satıp yenisini alcam ..
korkuyorum ve tüp için erken değilmi kısçem 2 yıl ..
off birsenim ne zor durummus bu ..
asılama deneriz sanırım 2 kez daha ..
bakalım hayırlısı olsun cnm bu ay da adet gelcek besbelli ..
senin keyifler nasıl bacım bitanem,seni gördüm cıkamadım ..

aynen öylee kuzum yaa bu kafaları napcaz..topikçee toplu terapiye gıdelım :KK48: canım korkma hıc belkıde tüp bebek senı bebegıne götürecek ben aşılamada çok fazla şans görmüyorum o yuzden bende senın gıbı 1 kez asılama oldum hamıle kalmasam tüp bebek yaptırıcaktım bılıyosun..önemli olan 1 yıl 2 yıl 3 yıl değil önemli olan ne kadar çok anne olmak ıstememız vee ben ınanılmaz ıstıyorum o duyguları yaşamakkı cok sukur kı tüp bebek gıbı bı sansımız var hastahanede ne ınsanlar gördüm tüp bebek yapma şansları bıle yok...
sen ıyı bı doktor bul ona gıt konuş o senı yönlendirecektir cnm ben artık anne olmak ıcın beklemek ıstemıyorum emınımkı sende beklemek ıstemezsın :KK60::KK60::KK60::KK68:

aynen öylee kuzum yaa bu kafaları napcaz..topikçee toplu terapiye gıdelım :KK48: canım korkma hıc belkıde tüp bebek senı bebegıne götürecek ben aşılamada çok fazla şans görmüyorum o yuzden bende senın gıbı 1 kez asılama oldum hamıle kalmasam tüp bebek yaptırıcaktım bılıyosun..önemli olan 1 yıl 2 yıl 3 yıl değil önemli olan ne kadar çok anne olmak ıstememız vee ben ınanılmaz ıstıyorum o duyguları yaşamakkı cok sukur kı tüp bebek gıbı bı sansımız var hastahanede ne ınsanlar gördüm tüp bebek yapma şansları bıle yok...
sen ıyı bı doktor bul ona gıt konuş o senı yönlendirecektir cnm ben artık anne olmak ıcın beklemek ıstemıyorum emınımkı sende beklemek ıstemezsın :KK60::KK60::KK60::KK68:

terapiye ihtiyacımız var .. :KK5:
bebis hasretiyle yanıp tutusanlar ekibi olarak .. :KK19:
insallah bebislerimiz gelir cnm ..:emir_bebek::emir_bebek:
tüp bebek zorludur diye düşünüyorum,korkuyorum cok .. :KK61:
bakalım Allah yar ve yardımcımız olsun ve bebisler gelsin ins . .:KK51:
ben senin bikac aya hemen hamile kalacagını hissediorm ama ..
:KK60:

ooo en kücük cansu ile sensin o zmn :rolleyes::KK9:
ben buralarda gezerken büyüdüm yahu :KK48::KK48:
cansu tweety degilmi?O kac yasindaki sen 24 degilmiydin oyle okumustum hafizam iyi degil bu aralar ama ...eski kafam zehir gibiydi cocuk sevdasi kafa birakmadi bu genc yasta gurbette eriyruuuuummmm

X