infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

gelmesinleeerr sende hamiş ol hayırlsııylaa inşallah canım :) 3. aya 5 haftam kaldı gün sayıyıorum nerdeyse :KK68::KK49:

hayırlısı cnmm çokk istiyorum ama bu ay hamıle kaldıgım ayda olan hıc bı belırtım yok kı en kötüsü hiç bi belırtım yok ılk defa goguslerım bıle şişmediiiiiii :KK43:((

eşimin de değerleri sınırda ama normal yolla olur diyo dr lar. şuan ankara da bi yere gitmeyi planlıyorum ismini vermem belki sorun olur ama dr mehmet erdem.artık daha bilgili kişilerle görüşmek tedavi olmak istiyorum. inanırmısın filme 500 lira verdik ama dr 5 dk bile dinlemedi bizi.hele o acı tarifsiz dua ederek girdim içeri ama masada allahım canımı al dedim. ne yapacağımı bilmiyorum. 2 ay sonra izne çıkcaz sonra iznimiz yok onun için 2 ay deneyim belki filmin faydası olmuştur olmazsa da 2 ay sonra aşılama yaptırıyım diyorum

gidin tabı cnm ıyı bılgılı bı doktor cok onemlı o sıze guzel bı yol çizicektir..dene bakalım tatlım haırlısı olsun ınsallah

insallah cnm ,evet cok yogunum ..:KK70:
kafamı dagıtmaya calısıyorum ama olmuyor .. :110:
dünden beri aşırı bi baş ağrım var , adet gelcek .. :eek:
offf hastane işini babamlar direk tüp yaptırın diyor ..o_O
tekrar doktora gitcez ama ne zmn .. saol birsenim ..
:KK19:

ahh cnm nereye gıdersek gıdelım bu kafaa bızımle geldığı ıcın ne yapsak boşş pehhh..
sen ne düşünüyorsun tüp bebek hakkında önemli olan senın ne istedıgın cnm

kıscelerimmmmm sonucumu aldım beta hcg 3.22 yarın testi tekrarlıycaz dr normalde bu buda negatif sayılır yani 0 ila 5 arasında cıkan sonuclar negatif sayılıyomus umut vermiyorum dedi ama yarın tekrarlayalım bana dua edin ne olur degerim yukselsin en 5 hamiş sayılıyomu ALLAHIM duamı geri cevirme ne olur yarın burda hamileyimmmmmm diye bagırayım ne olurrrrrrrr :KK43:

kızz kaç gundur heycanlandırıorsun bızı hadıı yarın hamıleyımm dee sende bızde rahatlayalımm :KK48::KK48::KK48:

AMINNNNNN kuzum Aminnn
Burda herkese umut vermeye çalışıyorum çünkü umutsuz olmaz gel yüreğine söz geçir. Her ay aynı umutlar umutların boşa çıkışı. Hadi ben 4 aydır bu işle uğraşıyorum ya sizker ya evlatlarini kaybedenler. Allahım yuregimize evlat acısı yasatmasin sağlıklı mutlu bebekler nasip etsin inşallah. İçim dolup taşıyor annemi babamı ablami özledim. Bende boluda gelinim ailem istanbulda. Cocuklugumu ozledim tek derdim ödev sinavlar olsaydı keşke büyümek ne zor. En zoru herkes hamiş arkadaş çevremde icime atıp gülmek o kadar acıtıyor ki. Allahım bu ay bizlerede nasip etsin inşallah lütfen. ...

Doktora soylemistim sancili geciyor adetim dedi dogum kontrol hapiyla geciyomu hic kullanmadim kullanmayida dusunmuyorum insallah iki bebisim olsun sonra dusunuruz korunma yontemlerini .sanciya devam ilk gun zor geciyor

seni seviyorum bitanem.. :KK19::KK60:
cıkıyordum begenilerin gelince cıkamadım ..
:-):-)
burasıda olmasa kiminle dertlesip konuscaz cnm .. :KK19:

bende senı sevıyorum bacım benım :KK60: özledim senı cok bugun ıcımden senın hamıle oldugunu yazdıgın gectıı ayyyyyyy butun topıkcee nsl sevınırızz canım benım bıtanecım :KK68::KK37::KK37::KK37::KK37::KK60::KK4:

X