infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Evet yaşadıklarımı paylaşmak için ilk defa yazıyorum. Ben pko hastasıyım. 6 yıl çocuğum olmayınca ilk denemem aşılama oldu.tadaviye başlayınca dr aşılama yapmamız sonuç vermez çünkü yumurta yok ama madem ilaçları kullandık şansımızı deniyelim deyince aşılama yapıldı ve ben tek yumurta ile hamile kaldım kızım şimdi 8 yaşında allahım a binlerce kez şükürler olsun. Tabi bitmedi gecen hafta tüp bebek denedik ama sonuç bu sefer negatif şimdi günlerdir düşünüyorum...İnanın o kadar emindimki kesin hamileyim diye ama olmayinca olmuyor. Umudunuzu kaybetmeyin tek yumurta ile aşılama olan kızım 3 yumurta ile negatif tüp bebek...

güle güle büyüt cnm kızını ..

yine olur insallah ..

Allah ol der ve oluverir ..

Canım benim üzüldüm bende bundan korkuyorum zaten o kadar heycanlıyım ki değerin kaç çıkmıştı canım benimde ilk kez 3.22 çıktı bitek hamisken 70 çıkmıştı

Hayor tabiki karismiosun bn sert mi yazdim acaba seni boyle dusundurck kusura bakma....
cok sinirliyim hem dr hem esime...
Esimi bogucam elimde kalck oyleee sinirliyim...
testi tekrarlamasi gerekkkkk morfolji yok ilk testte.... morfoljiden bi haberoz zatenn..harektli sayi dusuk..likefiksyon suresi uzun 1 saaaaat... bide fosur fosur sigara icio..bide nazlanio...
yaaa cok cok iyi ist kuzeni var tup bebek uzerine dc dr kadin dogumcu fikir danisalim konusalim diom...utaniom dioo yaaaa olucem olucem sinirden...
bn zaten 1 yil esimin ilk tahlili yaptrmasi icin sabr ettim ..sabirsiz bir insan degilim..
ynls anlama.. tavirlar beni cildrtioooooo

Allah ol demis olmus simdide zamani var demekki .hayirlisi olsun kizinizida allah bagislasin aramiza hosgeldin

ayni durumdayiz benimkide konustu konustu simdi horlaya horlaya yatiyor yastikla bogsammi kiz sunuben bugun hastalandim yarin gidicez diyorum o yok diyo uf bi tuhaflar seni cok iyi anliyorum benim esimde ayni seninkinden

ayni durumdayiz benimkide konustu konustu simdi horlaya horlaya yatiyor yastikla bogsammi kiz sunuben bugun hastalandim yarin gidicez diyorum o yok diyo uf bi tuhaflar seni cok iyi anliyorum benim esimde ayni seninkinden
Bide senn ciddimisin dio.. oyun oynuuorum bn ciddi olunck konu mu bu...

ben bir kez cektirdim bu ay tekrarlamak istiyorum butun testleri yarin dktrumdan isteyecem abla bence dene faydasi var zarari yoktur bence sen gidicekmisin asilama falan denedinmi ?rndv aldinmi?
Bitanem ben ağustosta gitmiştim bir sıkıntı varmı diye doktorum hiç bir şey yok çalışmaya devam dedi 8 ay gelmeyin dedi ama ben gitsem mi diyorum bu dönem deniyim olmadı ocakta gideyim diyorum hsg hariç herşey yolunda hsg girmedim gerek yok demişti doktor ocakta konusucam bi. Doğal deneme yanilmalardayiz ama gördüğüm kadarıyla verimli donemlerim hep boş geçmiş azcık daha sabredeyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…