infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ayyyy hadi bakalım inşallah bitanem mm test yapsanaaaaa

selam kızçeleerim... birşey soracağım...
Sat: 15 Kasım...
ve hala gelen giden yok
dün böyle nokta kadar hatta daha da minik 1-2 leke geldi 1 damla bile yok. kırmızı desem değiil turuncu desem hiç değil..
Bu ay ovulasyon kiti kullanmıştım laboquick.. Yanında gebelik testi de hediye ediyordu. Ctesi yaptım negatifti..
Ama göğüslerim hala acıyor ve ilk defa ben bu kadar geciktim..
Ayrıca geçen hafta grip olmuştum antibiyotik burun damlası fln kullandım.
Bu gecikmem neden.. Aklıma hamiş olduğumu getirmiyorum evdeki test dediğim gibi negatifti..
Sizce??? Acele cevaaapp

ruh öküzünü es geömemişsin yasy ... kafaya takmadın bak oldu ... hemen kan testi yap

yasy pasalar seni sevmis gucluyse uc gun yasamis yumoslari beklemis insallah oyledir cnm hayirlisi olsun

bayanlar mrb nasilsiniz

Iyim canım benim be de kan testi verdim yarın çıkacak bende hem umutlu hem umutsuz .....

hoşgeldiniz kızlar nasılsınız bakalım

Slm kizlar yarin hsg cekilcek. Cok korkuyorum. Sizlerden dua istiyorum. Ins. Kötü bir sonuc çıkmaz sonuclarimin temiz cikmasi icin. Rabbim ins. Bu ay hsg yi vesile kilarda hamile olurum. Psikolojim cok bozuk. Rabbim kimseyi evlatsizlikla imtihan etmesin. Dua eder dua beklerim. Ismim yasemin

yasemincim inş. güzel sonuçlar alırsın cnm

öyle canım sağlıklı olsunda cinsiyeti önemlideğil bizimde cumartesi kontrolümüz var inşallah, bn o pıt pıtı hissettim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…