infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızz kırmızılar yarına gelmicekmi bırak o da dinlensinn bende aynı sen gibiyim meryem anayımda ben sanki falan ama regl dönemime yakın bende ara veriyorum vücudumu dinlendiriyorum.
Aynen bende öyle yapıyorum suan adet sancılarım var o yüzden yanaşmıyorum dinleneyim diger ay çalışırım sağolsun kocişin canı istemedi yumurta çatladığı gün boş geçti.şimdide ben boş geçirtiyorum

Olucak cnm tabikide bu saydıklarını tek tek yaşıyacaksın canı gönülden inanıyorum gerçekleşicek inşallah

Aynen kuzuum bende öyle oldu. Zaten grip olduk hastaliktayiz ikimizde dinlenekim bari. Kış malum üsütüyoruz vitamin alin kızlar bol bol. Kulagim agriyodu ya geçen hafta bugün gittim doktora ilaç kullanmıştım zaten. Yutkundukca cit diye bir ses duyuyorum. Östaki borum tıkanmış alerjige dönmüş rabbim vücudumuza şifa versin valla.

Olucak cnm tabikide bu saydıklarını tek tek yaşıyacaksın canı gönülden inanıyorum gerçekleşicek inşallah
Allah razi olsun canim hepinizi seviyorum.. hepimiz inslh..

belki geç döllenmedir tatlım yaa..düşük sonrası dengemiz şaştı..inşallah geç döllenmedir değilsede bidahakı aaya kalırsın inşallah cnm 1 kere kaldın yıne olucakk inşallahh
Inşallah canım senn dediğin gibidir ama yok bu ayda boş geçti eminim kırmızılar bastırıyor gelir yarın a

[QUOE="Bukeetbuket, post: 38251616, member: 550452"]Tatlım yaa ben taamen farklı yere odaklandım Hsg'den kaç gün önce ilişki bırakılacak doktorum adetinin ilk günü ara dedi bana sadece

Diğer mevzuda da kızlar bizde eşim takip eder günleri,sıkıntı yok hatta kaza olmasın diye ayrı yatıyoruz bazen Enerji verecek şeyler yedirin sonra kim kimin arkasından koşuyormuş bakalım[/QUOTE]

hsg ye kadar birlikte olmayin dedi, adetin bitse bile dedi , hsg den de 48 saat sonra iliski yapilabilir diye okumustum forumlarda

hsg ye kadar birlikte olmayin dedi, adetin bitse bile dedi , hsg den de 48 saat sonra iliski yapilabilir diye okumustum forumlarda[/QUOTE]
Hahahah ilahiiii kız sen çok yaşa ben aynısını dün yaptım teyzesigilde çay içtik orda fındık fıstık yedi evde de çikolata yedi akşam is vardı onda ama yapmadı sabah ıse kaldiriyorm kalmıyor sariliyo bende anlayınca hadi hadi dedim ise geç kalıyon yazık öylece kalakaldı haha yaşasın kötülük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…