infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin canım aynen ailecek çok yıprandık Rabbim yardımcımız olsun ben çıkıyorum kızlar hepinize iyi akşamlar öpüldünüz :KK24::KK24::KK24:

görüşürüzz ablaaa :KK25:

evet inşallah tedaviye gerek kalmadan hamiş kalırım bizimde 19.cu ayımız :KK43: rabbim bizleri daha fazla bekletmesin inşallah

inşallah cnm tek duamız o..yenı yılda hepimiz anniş oluruz inşallah:KK28:

Iyim canım senden naber :KK51::KK50:

iyidir tatlım ..adet gunun nezamandı

:KK51:kizlaarrr.. kizcelerimm .. nisan ayi ile dolu dolu 28 yasinda olucam 4. Yilimizdayiz ve 31. Ayimizzz .. nolucak..
bazen vazgecme istegi geliyor.. bir noktaya takildim hayat akip gidiyor..vazgecme dusuncesinden sonra sunlar geciyor kalbimden yuregimden.. bn hic o hissi bilmeden mi olucem karnimda bebegimi hissedip tasimadan mi esime tatli tatli hamis nazi yapamadan mi esimle ona alisveris heycani..aile olmak.. bir cocugun en sevileni olmak ve onu karsiliksiz sadece sevmek..
ilk zamanlar kime benzicek diye konusurduk.. erkek kiz farktmez saclari kivircik olsun derdim.. erkek olmasina daha sicak bakardim... simdi hepsi bir kenara .. saglikli sihatli eli ayagi duzgun hayirli bir evlat olsun.. kizsa kiz erkekse erkek hayrlisi neyse ikiz mesela..
eyer oglum olursa adi bile hazir hemde 1 bucuk yildir fln..
vazgecmekte zor.. vazgecememekte artik benim icin.. nolucak olucakmi cok merak ediyorum..:KK43:

Canim ora neresi. Hic mi para odenmiyor
Ben Hollanda da yaşıyorum canım burda mecburi aile Sigorta'sı var her ay sigortayı ödüyoruz ama hastahaneler hiç para ödemiyoruz laparoskopi oldum o biraz özel oldu onun için 500€ gelecek 250€ sigortam ödiyecek 250€ de ben

görüşürüzz ablaaa :KK25:

inşallah cnm tek duamız o..yenı yılda hepimiz anniş oluruz inşallah:KK28:

iyidir tatlım ..adet gunun nezamandı
Bugün canım ama adet olmadım çok ağrıyor kasıklarım Karnım belım kopuyo test yaptım bugün koskocaman tek çizgi :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

:KK51:kizlaarrr.. kizcelerimm .. nisan ayi ile dolu dolu 28 yasinda olucam 4. Yilimizdayiz ve 31. Ayimizzz .. nolucak..
bazen vazgecme istegi geliyor.. bir noktaya takildim hayat akip gidiyor..vazgecme dusuncesinden sonra sunlar geciyor kalbimden yuregimden.. bn hic o hissi bilmeden mi olucem karnimda bebegimi hissedip tasimadan mi esime tatli tatli hamis nazi yapamadan mi esimle ona alisveris heycani..aile olmak.. bir cocugun en sevileni olmak ve onu karsiliksiz sadece sevmek..
ilk zamanlar kime benzicek diye konusurduk.. erkek kiz farktmez saclari kivircik olsun derdim.. erkek olmasina daha sicak bakardim... simdi hepsi bir kenara .. saglikli sihatli eli ayagi duzgun hayirli bir evlat olsun.. kizsa kiz erkekse erkek hayrlisi neyse ikiz mesela..
eyer oglum olursa adi bile hazir hemde 1 bucuk yildir fln..
vazgecmekte zor.. vazgecememekte artik benim icin.. nolucak olucakmi cok merak ediyorum..:KK43:
:KK43:Ah bitanem ah ne olcaz biz böyle benimde test koskoca bir tek çizgi içim o kadar dolu o kadar sıkışık ki şu içimizdeki yangını sondursun Rabbim ... bize bu yolda dayanma gücü versin..

Bugün canım ama adet olmadım çok ağrıyor kasıklarım Karnım belım kopuyo test yaptım bugün koskocaman tek çizgi :KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:

belki geç döllenmedir tatlım yaa..düşük sonrası dengemiz şaştı..inşallah geç döllenmedir değilsede bidahakı aaya kalırsın inşallah cnm 1 kere kaldın yıne olucakk inşallahh :KK66::KK31:

kızlarrrrrr dün klomenim bitti bugün dr gittim yum takibi için sağda bi 11 mm solda bi 11 bi 12 mm. büyümemişler yaaaaa cmt tekrar gel dedi. niye büyümedi ki bu sefer. hatta günde bi tatlı kaşığı bal tarçın çörekotu karıımını da yaptım offf ki offff

X