infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hoşbuldum ablammmm ( abla dıyebılırmıyım sana :KK68: )
bı ıkı gundur dışarda koşturuyordum giremedim..sen nsılsın oğlun nsl
tabi diyebilirsin canım memnun olurum hemde oğlumda iyi eve çıktı taburcu olduk 3 günde bir pansumana gidicez salı günüde kontrolumuz var cnm ben kendimi çok yorgun hissediyorum

Canım ben aşılama yaptım ama burda para ödemiyoruz herşeyi devlet karşılıyor Allah yardımcınız olsun zaten derdimiz bize yetiyor birde maddi sorunları olanlar ne yapacak burda üç sene Dr gidiyorsan ve çocuk halen yoksa tüpbebek de parasız oluyor işiniz zor gerçekten

Canim ora neresi. Hic mi para odenmiyor

tabi diyabilirsin canım memnun olurum hemde oğlumda iyi eve çıktı taburcu olduk 3 günde bir pansumana gidicez salı günüde kontrolumuz var cnm ben kendimi çok yorgun hissediyorum
çok geçmiş olsun ablacım (bende diyebilirim umarım):) bir an evvel sağlıgna kuvuşur inşaLLH

tabi diyebilirsin canım memnun olurum hemde oğlumda iyi eve çıktı taburcu olduk 3 günde bir pansumana gidicez salı günüde kontrolumuz var cnm ben kendimi çok yorgun hissediyorum

ayyyyy ablacım yorulursun tabı hem ruhen yoruldun üzüldün hemde vucudun yıprandı hastaheene köşelerinde rabbım şifa versın en yakın zmanda ıyılestırsın ınsllahhh

değerlendiriyoruz kuzum :) haftayada iyi bir doktora gideceğim adetımlede hsg ceklcm büyük ihtimal artık beklemek istemıyorum :KK43:

git tatlım ihmal etme hsg sonrası hamile kaln çok inşallah en yakın zamanda hamıle kalırsın..beklemek çok zor gerçekten 2 ay sonra 4 sene olucak..duvarlar bana ben duavarlara bakıyorum :KK43:

ayyyyy ablacım yorulursun tabı hem ruhen yoruldun üzüldün hemde vucudun yıprandı hastaheene köşelerinde rabbım şifa versın en yakın zmanda ıyılestırsın ınsllahhh
amin canım aynen ailecek çok yıprandık Rabbim yardımcımız olsun ben çıkıyorum kızlar hepinize iyi akşamlar öpüldünüz :KK24::KK24::KK24:

git tatlım ihmal etme hsg sonrası hamile kaln çok inşallah en yakın zamanda hamıle kalırsın..beklemek çok zor gerçekten 2 ay sonra 4 sene olucak..duvarlar bana ben duavarlara bakıyorum :KK43:
evet inşallah tedaviye gerek kalmadan hamiş kalırım bizimde 19.cu ayımız :KK43: rabbim bizleri daha fazla bekletmesin inşallah

X