infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Anladım cnm biraz dikkat etmen lazım demek ama yinede çok kilolu deilsin bnce biraz dikkat edersen ekmeği şekeri kesersen düzeleceğini düşünüyorum inş ii olur cnm çok sıkma canini ..

Canim benim yaaaa..neler diyosun gozlerim doldu aglatican beni...ruyalara takilma psklojimiz iyi degil ondan boyle oluyor gecen gece ruyamda bir ses senin asla cocugun olmicak dedi ve son zamanlarda bebegim oldugunu gordugumde hep ozuru oluyor en son mesela kormus.. lutfen yapma boyle insanin zayif aninda bosluga dusuo cok kotu ruyalar goruo bu konuda cok tecrubem var malesef bi ara hocalarin kapisinda kaldik ruyamda hep ... goruodum.. psklojm bozuldu gecici sinirsel felc tarzi seyler yasadim bak ilk once bu kotu dusunceleri hemen hemzn atiyorsun aklindan.. aaaa kizarim bak sana deli yaa agliodum resmn disardayim diye kendimi siktim.. Allah bilir boyle seyleri..lutfen canim

İns. Kotu bir sonuc cikmaz canim. Ne kadar zormus kadin olmak ya. Ben vajinal muayene bile zor yaptirdim oda bir kere. İns. Hsg de de cesaretimi toplarimda olur biter ya.
cnm Rabbim bosuna cennetini bizm ayaklarimza sermiyor.dogum nasil yapicaksn tatlim cesaretlen hiic kasma kendini yavrularmz icin hersrye deger ben 9-10 kere vajinal muayene olmusumdur. kisa suren anlik seyler bunlar erkekler asla kadinlar guclu degiller bnce

Slm canim hadi bakalim hayirlisi inslhhhh

canım benım neler yazmışsın hiç öyle şey olurmu..
hamıle kaldığım ay bende kendımı ucurumdan yuvarlanıp öldüğümü görmüştüm o ay hamıle kaldım..daha önce çok yakın bı arkadasımı yıne ruyamda ölürken gördüm onunda hamıle haberını aldım..bence sende yakın zamanda hamıle kalıcaksın..hıc öyle şeyler düşünme korkutma kendını..bende bundan 5-6 sene önce rüyamda azraıl gıbı bırını grdum 12 gun sonra canını almaya gelıcem dedı o 12 gun korkudan öldüm ama bak bişey olmadı sanada olmıycak

tabiki mutlu oluyoruzbirincisinden dahada heyecanlıyım canım çünkü benden önce onu hasretle bekleyen bi ablası vartemmuz 2011 doğumlu 2 ay sonra 3 buçuk olcak canım

insallah bizlerinde olur dualarım hepimize :)

volhat ********** ********* 29 kasım beklemede
03ediz03 ********* ********* 30 kasım beklemede
Elaaaam ******* ******** 30 kasım beklemede
selda17 ******* ******** 30 Kasım beklemede
sevdam8 ******** ******** 3 aralık beklemede
nea *********** ************ 3 aralık beklemede
AYSHE9388 ******* ******* 6 aralık beklemede
vigoroso ******************** 8 aralık beklemede
kanaryamm ******** ******* 8 aralık beklemede
henaras ********* ******** 8 aralık beklemede
sndz *********************** 9 aralık beklemede

naptınız kısceler

insallah düzelir birsenim sıkıntı yapma ..
inanıyorum gene hamile kalacaksın kıscem ..

ben hamileyim canım aşılamam tutmuş nerelerdesin sen 1 hafta oldu msj la bildirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…