infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

7 ay olacak bu ayda olmazsa..gittikçe karamsarlaşıyorum...herkese umut vermeye çalışırken kendim kötü hissetmeye başladım...artık acaba bi çocuğum olacak mı diye düşünmeye bile başladım
Canım benim bu duygular hepimize var ne yapalım Rabbim bizi bu şekilde sınıyor elimizden ne gelirki duadan başka hepimiz zaman zaman böyle karamsar oluyoruz ama so ra tekrar umutla dolduruyoruz içimizi ve kendimizi ferah tutmak zorundayız minigimiz için yavrumuz için bu hikaye yavrumuz ve bizim hikâyemiz Başarıcaz da ALLAH'IN izniyle ve başardığımızda bunları düşündüğümüzde neler yasamisiz ne fedakarlıklar vermisiz diycez yeri geliyo esim izle bile huzursuz oluyoruz neden oluyor diye ama canım bizim hikâyemizin sonu mutlu bitecek

Bi gün boş bi gün ilişki canimmm

Kizlar gunaydiinn.. yumurtalarim klomen le 13 oldu, buyutuci igne kullandim 19.70 oldu, aksamina ovitrelle wurdurdum. Dr umda umitliydi olur diye. Dun test sonucumu aldim, negatif...
3 aydir ilac tedavisi goruyorum,yeni basladik ama insan uzuluyor yine de ;(

Canim benim iyi olmana sevindim.. cok sagol canim.. inslh oyledir ama bugun adet olcam hissi biraz daha baskin ara ara hafif hafif adetteki kasik agrisini hissediyorum.. bat pzt.. cok merak ediyorum.. sanirim olmazsa 3.asilamayi hemen istiodum dusuncem degisir gibi..

Canim bnm uzulmemek adina dr un bu dedigini bil ama.. bu dusunceyi asla beynine ve kalbine tasima.. insan bazi seyleri olumsuz dusunce ilede cekio basina..sen gonlunu hep ferah tut tadini cikar.. kendine mutsuzluk cikartma..her zaman benim gibi bekleyenlere ve hamis arkadaslara dua ediyorum canim dualrmdasiniz

Hasret başa vurdu delilik tavan yaptı kızlar..
Artık sadece eşime değil kendime de kür vs. Uyguluyorum..belki biri sevinirde tutunur bana..

Kasım es geçti bari aralık yüzümü güldürsün.. yakı ,karbonat Veee incir kürü yapıyorum bu ay hangisi vesile olur bilmiyorum yeterki olsun artikkkkk..

Rabbim ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsin

canım benim bence korkulacak bişe yok genelde hamile kalanlarda batma oluyo inş. seninkide öyledir

İnşallah canım Rabbim gönlüne, gönlümüze göre versin
Karbonat dedîğin şey nedir, karbonatlı suyu vajine enjekte etmek mi??? Bi de yakının ne faydası var neden yaptın???

İnşallah canım Rabbim gönlüne, gönlümüze göre versin
Karbonat dedîğin şey nedir, karbonatlı suyu vajine enjekte etmek mi??? Bi de yakının ne faydası var neden yaptın???

Burda okudum.. Karbonatla ilişki öncesi oranı yikıyorsun.. mikrop varsa öldürüyor ve spermin biraz daha canlı olmasına etki ediyormuş.. yakı da yumurtlama öncesi 2 gün sırtından çıkarmıyor sun oda ısı verdiği için.. belki bebiş sevinirde koşa koşa yerleşir

denemediğimiz şey kalmadı bunların neyi eksik..

Kızlar bugün ovulasyon testim pozitif çıktı, fotoğraf koymayı beceremedim yoksa koycaktım. Doktorumun söylediği günle de uydu demek ki güvenilir bu testler. Normalde dün 14. gündü, biz dün ilişkiye girer ara verirdik.bakalım bir de böyle deneyelim inşallah tutarGöbüşlere bebiş göbüşlere bebiş

Hehee doğru..
Bugün yumurtlama günüm ama olmazsa önümüzdeki ay yakıyı ben de yapayım neyi eksik aslında karbonatlı suyu ben yazmıştım bir yerde okuyup, gerçi daha önce de yazılmış olabilir yakar diye deneyemedim acı falan veriyo mu nasıl yapıyosun kelebekk47

Yarım su bardağına bi tatlı kaşığı karbonat karıştiriyorsun. İlişki öncesi orayı yikıyorsun bu suyla. ..

Kafam bin500 sayımız 4mil.. dileğim bir melek.. Allahım sen nasip et

Bence en büyük belirti göğüs uclarinin sizlamasi benimki sadece hamileyken sizlamasi dokunamiydm bile halende öyle bndan önce hiç böyle bişi yasamamistm sen yaşamış misydn doktora mi gtcen pazartesi

umarım...burdan bebek haberini paylaşacağım günü iple çekiyorum..

Sakin ol cnm 7 ay ne ki.2 yildir hic bir sorun yokken hersey temizken dualarla bekliyoruz.sabir ve dua et.
hepimizin biran önce gelsin bebişleri...7 ay erken biliyuorum ama yine de üzülmeden edemiyor insan..30 yaşında olucam yakında,genç bi anne olmak istiyorum..beklediğim zamanlara üzülüyorum..keşke baştan hiç korunmasaydık diyorum en azından şimdi tedavi falan yol alırdık...

Bence en büyük belirti göğüs uclarinin sizlamasi benimki sadece hamileyken sizlamasi dokunamiydm bile halende öyle bndan önce hiç böyle bişi yasamamistm sen yaşamış misydn doktora mi gtcen pazartesi
Gogus ucum hic sizlamadi desem yalan olur bazen nadirde olsa oldu..gecen ay ne adet belirtim vardi nede goguslerim de tik yoktu..valla belirti aramiuorum sole oldu acaba hamilemiyim demiorum ama inslh diyorum.. pzt bnm adet tarihim.. dr um bana asilamadan sonraki kontrolde adet olursan 2.gun olmzsan 13 unde gel demisti canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…