infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sıkma canını..biraz oluruna bırakın olmazsa..aranız düzelsin..kaç aydır deniyorsunuz bi de yaşın kaç? aranız düzelsin önce,her şeyden öenmlisi senin sağlığın...stres üzüntü hasta ediyor hep, rahatlamaya çalış..alışveriş yap mesela :)

yok artık katiyen ne konuşurum ne hatırlatırım istemese neyse de istiyo ama günü geldiğindede bir naz bir eda daraltıyo.. ben 30 eşim 31 yaşında cnm. eylülden bu yana deniyoruz

ya cnm bu kadar takmaaaa ...dunyanin sonu degil ki bitanem erkekler bizim kadar belli edemez onlar biraz rahatlar ama inanki bizim kadar istekliler elden birsey gelmeyince ne yapsinlar oluruna birakmalari cok normal .bence sende oyle yap oluruna birak ve esini bu kadar yipratma. coluk cocuk olur, buyur ,evlenir ,sonunda yine esinle basbasa kalan sen olucan o daha onemli ..........birde kimsenin ozeline karismam ama bir erkegi bir cocuk icin kullaniliyormus hissine kaptirirsan sogutursun allah korusun da bu cok ciddi sorun haline gelebilir .iliski esleri birbirine baglayan bir faktordur sinsice yaklasmak lazim niyetinizi belli etmeyin onunla birlikte olmayi istediginiz icin yanastiginizi bilsin olucagi varsa COCUKTA olucaktir zaten .:KK28::KK68:pasalarla yumoslar isini bilir birak sen kendine bak gencligini ve guzeligini esinden ve kendinden esirgeme keyfini cikar
teşekkür ederim canıımm içimi biraz olsun rahatlattın.. öyle tabii de yani içim dışım bir ya en büyük kusurum bu zaten.. biraz sinsice yaklaşmam lazım bu erkeklere.. Allahım yardımcımız olsun

yok artık katiyen ne konuşurum ne hatırlatırım istemese neyse de istiyo ama günü geldiğindede bir naz bir eda daraltıyo.. ben 30 eşim 31 yaşında cnm. eylülden bu yana deniyoruz
bi sürte oluruna bırak rahatla..daha çok yeniymiş.bizim 7 ay bitiyor,gerçi burda çok uzun zamandır bekleyen arkadaşlar.dediğim gibi üzme kendini çok zor biliyorum...ben de 29 yaşındayım 30 ulucam yakında

kızlar bu ay ovülasyonda çift çizgiyi yakalayamadım bi türlü.23.günüm ve hala tek çizgi,,bi gariplik yok mu?
canımm olmamış olabilir. benim 18.gün yükseldi hatta damlatır damlatmaz önce t belirginleşti. ama saat 3 ten sonra sıvı alma yemek yeme. böyle sonuca daha kolay ulaşılıyor. dün 19.günümdü beyaz akıntımda dün geldi..
testim laboquick bu arada

bi sürte oluruna bırak rahatla..daha çok yeniymiş.bizim 7 ay bitiyor,gerçi burda çok uzun zamandır bekleyen arkadaşlar.dediğim gibi üzme kendini çok zor biliyorum...ben de 29 yaşındayım 30 ulucam yakında
30 ekimde oldum 30 :) daha taze 30um ben cnmm :)
yok yook artık istiyosa paşam uğraşsın yettiyse yetti olan bana oluyo her ay stress

30 ekimde oldum 30 :) daha taze 30um ben cnmm :)
yok yook artık istiyosa paşam uğraşsın yettiyse yetti olan bana oluyo her ay stress

evet rahatla biraz da o çabalasın :) bazen 30 yaşında oldum çocuğum yok diye üzülüyorum.sonra şöyle düşünmeye başladın en azından çocuk yapabileceğim bi eşim var :) 30un üstünde bi sürü arkadaşım var ve bekarlar..evlenmeyi istiyorlar ama kısmet birileri çıkmıyor...böyle düşününce rahatlıyor insan..

evet rahatla biraz da o çabalasın :) bazen 30 yaşında oldum çocuğum yok diye üzülüyorum.sonra şöyle düşünmeye başladın en azından çocuk yapabileceğim bi eşim var :) 30un üstünde bi sürü arkadaşım var ve bekarlar..evlenmeyi istiyorlar ama kısmet birileri çıkmıyor...böyle düşününce rahatlıyor insan..
aynen :) eşimiz var da onlarda arada bi eşlikten ruh öküzlüğüne terfi ediyorlar.. ovualsyon testine de devam et cnm benim dediğim gibi 18.gün çıktı akıntı dün geldi. akıntıyı kendini wc gittiğinde muayene edip anlayabilirsin bu ay ovulasyon testiyle kendimi takip ettim kahverengi akıntının akabinde yumurtlama geliyor cnm.. sonuc: en son cuma gecesi görüştük ruh öküzümle dünde yumurtladım vah geçen verimli zamana :mad::mad::mad:

Canim benim iyi olmana sevindim.. cok sagol canim.. inslh oyledir ama bugun adet olcam hissi biraz daha baskin ara ara hafif hafif adetteki kasik agrisini hissediyorum.. bat pzt.. cok merak ediyorum.. sanirim olmazsa 3.asilamayi hemen istiodum dusuncem degisir gibi..
hadş bakalım hayırlsı canım güzel haberlerini bekliyoruxz :KK68: şimdi günler geçmez sana:KK69:

aynen :) eşimiz var da onlarda arada bi eşlikten ruh öküzlüğüne terfi ediyorlar.. ovualsyon testine de devam et cnm benim dediğim gibi 18.gün çıktı akıntı dün geldi. akıntıyı kendini wc gittiğinde muayene edip anlayabilirsin bu ay ovulasyon testiyle kendimi takip ettim kahverengi akıntının akabinde yumurtlama geliyor cnm.. sonuc: en son cuma gecesi görüştük ruh öküzümle dünde yumurtladım vah geçen verimli zamana :mad::mad::mad:[
:)) bugün daha yapmadım test bakalım..akıntıyla kendimi takip etmede beceriksizim biraz,farkedemiyorum :) neyse kendime ocağa kadar zaman tanıdım eğer olmazsa ocakta başka özel doktora gideceğim bi de eşime baksınlar bakalım.zaten o zamana kadar olmazsa 9 ay olacakk..sende sıkma canını olacak bigün burdan hamilelik haberi vereceğiz birbirimize

iyiyz hamdolsun canım sen nasılsın , bulantımı başdönmesimi bişeyler oluyor ara ara..ve halsizlik var çok öyle bi an geliyoki gözümü açamıyrum halsizlikten mutlaka gün içinde uykum gelip uyuyrum ,karnımda belimde ağrılar oluyr öyle şimdilk pek bişey yok canım..sen neler yapıcaksın bu ay soğan kürü yapcakmsın
evet canm başlıycam adetimin yedinci günü hayırlısı bakalım:) bebişlerin kendilerini belli etmeye başladılar desene :emir_bebek:yat uyu canm bol bol hamileliğin keyfini çıkarr bol bol aşerr :):KK48:

X