infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

aynen.. dünü boş geçtik küsüz hala.. beni anlamıyor. testler de neymiş takıntı saplantı haline getirmişim bunalmış usanmış vs.. vazgeçtim ben yaa girdiğim yaşadığım stresi anlamıyor resmen. ben kendi kendime çabalıyor hissindeyim umutsuzluk had safhada...
ya cnm bu kadar takmaaaa ...dunyanin sonu degil ki bitanem erkekler bizim kadar belli edemez onlar biraz rahatlar ama inanki bizim kadar istekliler elden birsey gelmeyince ne yapsinlar oluruna birakmalari cok normal .bence sende oyle yap oluruna birak ve esini bu kadar yipratma. coluk cocuk olur, buyur ,evlenir ,sonunda yine esinle basbasa kalan sen olucan o daha onemli ..........birde kimsenin ozeline karismam ama bir erkegi bir cocuk icin kullaniliyormus hissine kaptirirsan sogutursun allah korusun da bu cok ciddi sorun haline gelebilir .iliski esleri birbirine baglayan bir faktordur sinsice yaklasmak lazim niyetinizi belli etmeyin onunla birlikte olmayi istediginiz icin yanastiginizi bilsin olucagi varsa COCUKTA olucaktir zaten .:KK28::KK68:pasalarla yumoslar isini bilir birak sen kendine bak gencligini ve guzeligini esinden ve kendinden esirgeme keyfini cikar

anladım cnm..yok hemen hcg de bellı olmuor sabret bıraz boyle stres yaparsan olacağı varsada olmaz..bu arada dün hormon testı yaptırmıstı doktor bana prolaktınım 37 cıktı ılac verdı doktor bu sekılde hamıle kalamazsın dedı..düşükten sonra butun hormonlar değişiormuş sen baktırttınmı cnm ?
Normal hormonlarima baktıda süt hormon a bakmadı galiba canımo_O

ya cnm bu kadar takmaaaa ...dunyanin sonu degil ki bitanem erkekler bizim kadar belli edemez onlar biraz rahatlar ama inanki bizim kadar istekliler elden birsey gelmeyince ne yapsinlar oluruna birakmalari cok normal .bence sende oyle yap oluruna birak ve esini bu kadar yipratma. coluk cocuk olur, buyur ,evlenir ,sonunda yine esinle basbasa kalan sen olucan o daha onemli ..........birde kimsenin ozeline karismam ama bir erkegi bir cocuk icin kullaniliyormus hissine kaptirirsan sogutursun allah korusun da bu cok ciddi sorun haline gelebilir .iliski esleri birbirine baglayan bir faktordur sinsice yaklasmak lazim niyetinizi belli etmeyin onunla birlikte olmayi istediginiz icin yanastiginizi bilsin olucagi varsa COCUKTA olucaktir zaten .:KK28::KK68:pasalarla yumoslar isini bilir birak sen kendine bak gencligini ve guzeligini esinden ve kendinden esirgeme keyfini cikar
evet canım. O konuda haklısın. Bizde bi ara ödev gibi olmuştu bi gün var bi gün yok artık soğumuştuk birbirimizden istemiyoruk ama mecburiyet haline dönmüştü. Cokta sıkmamak gerekiyo ama insanın elinde olmuyo allah yardımcımız olsun

kızlar bu ay ovülasyonda çift çizgiyi yakalayamadım bi türlü.23.günüm ve hala tek çizgi,,bi gariplik yok mu?
bazı aylar yumurtlamazmısız tatlım .. eger test ine güveniyosan bu ay yumurtlamamıs olabilirsin :KK43: :110: bide ben hic tek cizgi görmedm diyeblrm hep silikti hos oda negatif demek oluyo ama senin testin markası neydi ?

bazı aylar yumurtlamazmısız tatlım .. eger test ine güveniyosan bu ay yumurtlamamıs olabilirsin :KK43: :110: bide ben hic tek cizgi görmedm diyeblrm hep silikti hos oda negatif demek oluyo ama senin testin markası neydi ?
labaquik canım..zaten adetlerim düzensiz oluyor.3-4 ay düzenlisonra gecikmeler oluyor...acaba daha yumurtlamadım mı? devam edeyim testlere dimi? aslında 3-4 gündür silik gibi ama artmıyor hi.ç

7 ay olacak bu ayda olmazsa..gittikçe karamsarlaşıyorum...herkese umut vermeye çalışırken kendim kötü hissetmeye başladım...artık acaba bi çocuğum olacak mı diye düşünmeye bile başladım

labaquik canım..zaten adetlerim düzensiz oluyor.3-4 ay düzenlisonra gecikmeler oluyor...acaba daha yumurtlamadım mı? devam edeyim testlere dimi? aslında 3-4 gündür silik gibi ama artmıyor hiç
bendede öyle oldu ama ben teste takılı kalmayıp akıntıyı gördüğüm aksamı degerlendirdim ve sonuc pozitiiffffff :KK9::rolleyes::KK6:

bendede öyle oldu ama ben teste takılı kalmayıp akıntıyı gördüğüm aksamı degerlendirdim ve sonuc pozitiiffffff :KK9::rolleyes::KK6:

ne güzel yaaa..umarım bizde de olur.akıntımı anlayamıyorum ki...neyse biz hep gün aşırı yaptık zaten ama bakalım tutacak mı?senin kaçıncı denemendi

Selam kızlar bugün doktora gittîm bu dördüncü doktor, hiçbir problem yokmuş çok şükür ama bir yıldır bebek yok işte.. Adetlîyken bir de rahim filmi çekelim dedi.
Henarascım ben de laboquîk kullanıyorum bugün 14.gün belli belirsiz bir çizgi var. ben de testlere güvenmekle güvenmemek arasındayım. Gerçi doktor da yarın ya da öbür gün çatlatayacak dedi..
Karbonatlı su işini soramadım komik duruma düşmekten korktum açıkçası :-)

X