infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

adetimin 25. günü dün adet oldum. :mad::mad: bekle bekle kafayı yedim, bünyemde şaşırdı artık. iki üç ay takibimi bırakıyorum yeter artık yaaa, bebek mebek yok işte.:KK53: Allah hayırlı zamanda verir inşallah inanıyorum. kendimi özgür bırakıyorum... :KK55::KK55::KK75:

Kuzummmnn benimm ne kadar güzel yazmışsın güzel dileklerin için çok çok sağol ama bu alıntı benim deil bi arkadas yazmıştı bende altına surat ifadesi koydum ama benim gibi olmuş siz hepiniz çok iyi bi arkadaşınız iyi ki varsınız :KK68::KK74:
aaaaa öylemii :KK19: neyse yinede senn için içimden geçenleri yazdım :KK68: sen de iyi ki varsın , bnde burdaki bütün arkadaşlarımı çk seviyrm:KK68:

İnş canım hepimize sen gittinmi hiç dr ne diyolar
Gitmezmiyim iki sene bütün tahliller hem bana hem eşime bir şey yok deyip durdular en son aşılama yaptım tutmadı sonra başka hastahaneye geçtim onlarda hemen laparoskopi yapalım dedi biraz korktum Türkiye'ye geldim ordaki Dr bir şeyin yok çok ufak bir iki kistin var dedi onlarda pek önemli deyiller o ay orda klomen kullandım sonrada yumurta çatlatma iğnesi oldum o da öyle geçti tekrar geldigimde burda laparoskopi yaptım iki tüpümde kapalıymış sag hemen açılmış ameliyat sırasında ama sol kapalı Dr dedi dikiş yaptıgım halde Sıvı vermeye devam etmişim ama Açılmamış iki ay geçti üzerinden bu ay aşılama yaptım gonal f 300 ml günlük 75 ml kullandım dokuzuncu gün akşam ovitrelle 250 ml çatlatma iğnesi yaptım sonra aşılama beklemediyiz canım sen neler yapıyon Dr la ilgili

bana 3 ay önce doktor biraz akışına bırak doktorları bi düşünme, 6 ay kendi haline bırakalım demişti ,dedği 3. ayda hamile kaldım ,o yüzden ilaç fln da kullanmıyordum bayağıdır canım...:KK50:
Ben de bu ay kendi haline bıraktım bakalım neler olcak senin dediğin gibi yapıyorum kurtajdan sonra hiç ilaç içmedim zaten ilk adeti kurtajdan sonra söktürücü ile 11 kasımda gördüm 9 gün kaldı ne yapacağımı bilmiyorum tuttumuki acaba :KK51:

hepimiz benzer sıkıntılar yaşıyoruz.bence herşeyden önemlisi eşinle iletişimin aranızın iyi olması çok önemli bence canımm..herkes gidiyor yanıbaşımızda eşimiz kalıyor..bu süreç ikinizin çabası ve emeğiyle olacakk...sen ne hissettiğinden bahset..kırmadan, inatlaşmadan anlat.bugün pozitifse boş geçmeyin.iyi dileklerim sizinle..umarım en kısa sürede hamile oluruz da birlikteliklerde iş olmaktan çıkar.
aynen.. dünü boş geçtik küsüz hala.. beni anlamıyor. testler de neymiş takıntı saplantı haline getirmişim bunalmış usanmış vs.. vazgeçtim ben yaa girdiğim yaşadığım stresi anlamıyor resmen. ben kendi kendime çabalıyor hissindeyim umutsuzluk had safhada...

adetimin 25. günü dün adet oldum. :mad::mad: bekle bekle kafayı yedim, bünyemde şaşırdı artık. iki üç ay takibimi bırakıyorum yeter artık yaaa, bebek mebek yok işte.:KK53: Allah hayırlı zamanda verir inşallah inanıyorum. kendimi özgür bırakıyorum... :KK55::KK55::KK75:
aynen relax arkadaşlar ya dünyanın sonu değil ya

bilmiyorum ama daraldım artık 2 yappıyolar cocuk bekliyolar sanki biz meryem anayız :KK43:
Dogru diyosun valla. Adetten bir iki gun once bile yumurtlama oluyormus. Ama biz o zamana kadar coktan denemeleri birakmis oluyoruz.
kesinlikle.. ve bu iş iş oldu artık bunalmış daralmış vs bende bunaldım içimdeki duyguları anlamıyor anlamadığı gibi yanlış yorumlayıp iyice üzüyor. moralim aşırı bozuk:mad:

kesinlikle.. ve bu iş iş oldu artık bunalmış daralmış vs bende bunaldım içimdeki duyguları anlamıyor anlamadığı gibi yanlış yorumlayıp iyice üzüyor. moralim aşırı bozuk:mad:
arkadaşlar üzülen sadece siz oluyorsunuz kendinizi YAŞLANDIRMAYIN!! zamanı gelince olacak herkes aynı anda hamile kalsa hastanelerde yer bulamayız

arkadaşlar üzülen sadece siz oluyorsunuz kendinizi YAŞLANDIRMAYIN!! zamanı gelince olacak herkes aynı anda hamile kalsa hastanelerde yer bulamayız[/QUOT aynen katiliyorum cnm stres hamileligi engeller biraz oluruna birakmaliyiz.herkes gununu bekliyor . yazilmisin otesine gecilmez ne yaparsak yapalim vaktini ALLAH bilir

:) doğru diyorsun tabiiki ama eşlerdeki bu anlaşılmazlık hissi çok üzücü..
bu konu ile ilgili diyorsan eğer herşey bayanda bitiyor.benim eşimde çocuk çok istiyor konuyu açıyor ben başka olaylardan başka hedeflerden bahsedip zihnindeki düşünceyi de değiştiriyorum ...konu çocuk mu bilmiyorum ama ısrar edilen her ne olursa olsun üzerine gitmek yerine kaçmak daha mantıklı..

Bence senii anlıyordur. o da üzülüyodur. Ama belli etmemeye çalışıyodur. erkekler kadınlar gibi değiller onların hormonları bizden çok farklı çalışıyo . Üzülme o yüzden. Benim eşimde ilk böyle yapmıştı. Sorun kendinde olduğu için ister istemez suçlanıp beni bastırmaya çalışmıştı. Şimdi ise kendi aşılamaya karar verdi benden daha heycanlı. Sıkma canını herşey düzelir

aynen.. dünü boş geçtik küsüz hala.. beni anlamıyor. testler de neymiş takıntı saplantı haline getirmişim bunalmış usanmış vs.. vazgeçtim ben yaa girdiğim yaşadığım stresi anlamıyor resmen. ben kendi kendime çabalıyor hissindeyim umutsuzluk had safhada...

sıkma canını..biraz oluruna bırakın olmazsa..aranız düzelsin..kaç aydır deniyorsunuz bi de yaşın kaç? aranız düzelsin önce,her şeyden öenmlisi senin sağlığın...stres üzüntü hasta ediyor hep, rahatlamaya çalış..alışveriş yap mesela :)

Kizlar yorumlarinizi okudum yazmak istedim.. ben esime korunmayi zorla biraktirdim..cunku hemen olmicaginin dusuncesindeydim ( oylede oldu ) ama esimde birakir birakmaz hamile kalucam die dusunuyordu evliligimizn 8. ayinda zorla bn istiyorum diye gonulsuz olarak esim korunmayi birakti.. kac ay sonra hatrlamiyorum sprmogrm tahlil istedi ve esim buna asla yanasmadi.. bi sure soledim ve biraktim .. 3 yil bitti evliyiz .. tahlili yaptirali ancak en fazla 4-5 ay belki oldu dusunun..siktikca ters tepio onlarda kendilerini hazir hissettiklerinde..inanin bu surecler ugraslar cok daha guzel oluyor..daha guclu ve daha mutlu hissediyorsunuz..esim onceden bn cocuk sevmiyorum cok diodu..simdi butun cocuklat bana sevimli geliyor diyo.. cocul fotlarini hep ben ona gosterirdim artik o bana askimm suna bak cok tatli fln dio.. asilamadan sonra bir poset kaldirtmio imaclarini icio duzenli normalde ilaclaro sallar aktardan kendine macun yaptirdi....vs vs
efet cok zor beklemek gonullerini anlayislarini beklemek ama azcik sabir sonrasi cok guzel oluyor yipranmiosunuz bnde birkac aydir rahatladim ..boyle inanin cok daha mutlu olucaksiniz..artik regl oldugumda tek basima moral bozuklugu yaszyip tel basima sorgulamiyorum

yaa sende kullandınmı o ılcı cnm sana nıcın vermişti..bide ne kadar kullandın belkı vermişsindir kilo..şimdi forumda okudum çok mide bulantısı yapıormuş sende yaptımı..
cnm doktorun senı çagırmadımı yumurtlama olup olmadığını rahımden anlarım dedi doktor bıde progestaran testı yapıolar o testlede anlaşılıor..inşallah senin kanaman yumurtlama kanamasıdır..
bana hormon testıde yaaptı hormon değerlerim değişmiştir diye senden istemedimi cnm..​
Ben 2.kutuyu aldım yarısında hamile kaldım canım ama ben o ara kendi çapımda diyette yaptım yürüyüşler falan gözle görülür bi kilo gitmedi bende dk yum kanaması dedi ama muayne etmedi sadece test yaptı hcg hormon yukselmismidir acaba 10 gün adetıme amao_O

anladım cnm..yok hemen hcg de bellı olmuor sabret bıraz boyle stres yaparsan olacağı varsada olmaz..bu arada dün hormon testı yaptırmıstı doktor bana prolaktınım 37 cıktı ılac verdı doktor bu sekılde hamıle kalamazsın dedı..düşükten sonra butun hormonlar değişiormuş sen baktırttınmı cnm ?

X