infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ewet kizlar gun itibariyle beklenmeyen kirmizilar geldi ilk asilamam tutmadi yani .herseyin hayirlisi insallah diger ay olur benimde sizlerinde.....bebislere kavusalim artik eses in dedigi gibi O BEBIS BU GOBISE GIRECEK...:KK62:

Ayşe'cim aşılamada genelde 2. tutuyor benim etrafımda gördüğüm kadarıyla. Böyle bir genelleme yapılamaz tabii... Yani bilimsel gerçek değil ikincide olacağı ama işte sapıtık bir şekilde her şeyi kaydediyor beyinlerimiz. Benim aklımdan böyle bir veri pöykürdü :KK22:

Slm kızlar ben bu ay hsg cekilecektim ama doktorum yokmuş. Başka doktoru istemedigimden bir sonraki aya kaldi hsg. Adetliyken arayip doktorumdan gün alacam. O kadar bunaldim ki bu ay bebek denemesi bile yapmak istemiyorum. Kızlar birsey soracam hsg cekilen ay rahmimize ilaç verildiği icin o ay korunmamiz mi lazim acaba bilen var mi

Canım benim doktorum korunmayı geçtim ilişkiyi yasaklamıştı 2 ya da 3 hafta yalan olmasın :KK64:

Slm kızlar ben bu ay hsg cekilecektim ama doktorum yokmuş. Başka doktoru istemedigimden bir sonraki aya kaldi hsg. Adetliyken arayip doktorumdan gün alacam. O kadar bunaldim ki bu ay bebek denemesi bile yapmak istemiyorum. Kızlar birsey soracam hsg cekilen ay rahmimize ilaç verildiği icin o ay korunmamiz mi lazim acaba bilen var mi
ben geçen sene çekilmiştim bana yasak koymadı cnm sen yinede doktoruna sorarsın :KK36::KK36::KK36:

Ben hollanda da kalıyorum bir arkadaşım da çocuk tedavisi Görüyor aynı Dr gidiyoruz ona da senin rahminin salgıladıgı Sıvı çok asitli ve eşinin spermlerini öldürüyor ve sizin normal hamile kalmanız imkansız onlarda aşılamaya başladılar aslında haklısın artık ne duysak bizde de var o yüzden olmuyor demeye başladık:eek:
Belki bu karbonatlı su onda da işe yarar ama bilemiyoruz tabi zararı var mı, keşke deneyen birileri olsa da yazsa şuraya...inşallah tutar aşılamada canım, isteyen herkesin olsun.

Çok geçmiş olsun :KK43:
Canım sakin sakin gidersin bir dahakine inşallah. Doktorlar bizim vesilelerimiz gitmek lazım
eşim aglayarak geldi hastaneye aldı beni.başlarım çocuga filan bırak olmazsa olmaz ben seninle çocuk için mi evlendim dedi. gitmeyeceğim dr filan

eşim aglayarak geldi hastaneye aldı beni.başlarım çocuga filan bırak olmazsa olmaz ben seninle çocuk için mi evlendim dedi. gitmeyeceğim dr filan
Okuyunca gerçekten duygulandım canım, çocuk meselesine fazla odaklanıp kendimize ve ilişkimize haksızlık yapıyoruz maalesef. İnşallah böyle düşünmek sizi rahatlatır ve güzel bir haber alırız

selam kızlar beni de alın aranıza ben 32 yaşımdayım evleneli 1 buçuk yıl olacak 25 nisanda laparoskopi ameliyatı oldum sol tüpüm tamamen tıkalı olduğu için dr bağlamış tüp bebeğe hazırlamış sağ tüpümde kısmen açıkmış orası serbest duruyor bağlamamış eşimde sorun yok sizin anlıycanız umutsuz vakayım elimden ne geldiyse yaptım olmuyor bu yaz sonu nasip olursa tüp bebeğe başlıycaz bat = 30 kasım tabi yine gecikme olmazsa
Slm canım kötü düşünme sen en azından çok zaman kaybetmemişsin ben 2 buçuk yıldır Dr gidiyorum hep bir şey yok diye beklettiler iki ay önce laparoskopi oldum iki tüpümde tıkalıymış sol açılmamış ama ilaç verilirken hemen sag taraf açılmış bu ay aşılama deniyecez bugun 3 gündür gonal f 300 igne kullanıyorum nasip artık bakalım eğer sağda yumurta olursa devam yoksa bir daha ki ay devam

Dr dan geldim kuzlarr bu aksam kavga kiyamet bizi bekler dr cmt gunu kontrole cagirdi pzt gunu 2. Asilama diyor..esim kiyameti kopardi daha telde ben izin alamam diyor canim cok sikkinnn yaa Allahim yardim et tartismak istemiyorum bu konuda cok yoruldum

Bnm doktorum hsg cekildigim ay korunmami soledi çünkü daha hsg cekmeden bana ilac yazdi biri antibiyotik biri agri kesici biride hsgnin ilaci.agri kesiciden hemen bi tane icmemi ve hsg cekildikten sinrada antibiyotigi icmemi söyledi. Antibiyotik enfeksiyon riskini ortadan kaldirmak icin korunmada o ay gebe kalirsan bebeğe zarar vermesin diye.bana böyle anlatmsti

Kizlar doktora gittim cok şükür hersey yolunda bebegim daha küçük oldugundan cinsiyetini (zaten ogrenemk istemiyordum) :) bir sonraki ay belli olacakmış hayrlisi insaallah hoşçakalin

X