infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Allaha Şükür bende bebgimde iyiyiz canim yarin dr gidecem insaallah bir sorun çıkmaz dua eder dua beklerim.. belki olmazsin Allah büyüktür günü geldiğinde gelicek senindr minigin sonra tatli korkularin basliycak iyimi kotumu sagliklimi degilmi gobegim buyumusmu kiz mi erkek mi kime benzeyecek :) insaallah sende tadicaksin bu guzel duyguyu Rabbim en kisa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşaallah
merhaba canım inş. güzel haberlerle gelirsin doktordan :KK68::KK68::KK68:

her ay ileri gitmiş adetin bide soğan kürü yapmışssın oda geciktirebilir bence 25 inden sonra bekle
mrb cnm ağustos ile eylül arasındaki batın normal 33 gün ama eylül ile ekim arasındaki batın tuhaf görunuyor.nerden baksan 1 hafta daha fazla.kasımdaki regl tarihini net soyleyemiycm ama 20 - 27 kasım arası bekleyebılırsın.dr.a bu konuda görüşmenı tavsıye ederım eger bu ayda 40 gun surerse regln.

her ay ileri gitmiş adetin bide soğan kürü yapmışssın oda geciktirebilir bence 25 inden sonra bekle
mrb cnm ağustos ile eylül arasındaki batın normal 33 gün ama eylül ile ekim arasındaki batın tuhaf görunuyor.nerden baksan 1 hafta daha fazla.kasımdaki regl tarihini net soyleyemiycm ama 20 - 27 kasım arası bekleyebılırsın.dr.a bu konuda görüşmenı tavsıye ederım eger bu ayda 40 gun surerse regln.

selam kızlar beni de alın aranıza ben 32 yaşımdayım evleneli 1 buçuk yıl olacak 25 nisanda laparoskopi ameliyatı oldum sol tüpüm tamamen tıkalı olduğu için dr bağlamış tüp bebeğe hazırlamış sağ tüpümde kısmen açıkmış orası serbest duruyor bağlamamış eşimde sorun yok sizin anlıycanız umutsuz vakayım elimden ne geldiyse yaptım olmuyor bu yaz sonu nasip olursa tüp bebeğe başlıycaz bat = 30 kasım tabi yine gecikme olmazsa

En Büyük KK HHanımlar bu vajinal asit durumunu bende merak ettim sıkıştırın doktorları psikolojim alt üst ya ...

Benim başka sorum vardı ya :)
Bat tarihim
Ekim 19
Eylül 10
Ağustos 9
Kasım sizce ne olur 19 ?
Buay soğan kürüde yaptım ilk

merhaba canım o ben değilim yukardaki arkadaş :confused::confused::confused:

selam kızlar beni de alın aranıza ben 32 yaşımdayım evleneli 1 buçuk yıl olacak 25 nisanda laparoskopi ameliyatı oldum sol tüpüm tamamen tıkalı olduğu için dr bağlamış tüp bebeğe hazırlamış sağ tüpümde kısmen açıkmış orası serbest duruyor bağlamamış eşimde sorun yok sizin anlıycanız umutsuz vakayım elimden ne geldiyse yaptım olmuyor bu yaz sonu nasip olursa tüp bebeğe başlıycaz bat = 30 kasım tabi yine gecikme olmazsa
günaydın canım hoşgeldin aramıza tedavin hayırlı olur inş. :KK36::KK36::KK36:hangi şehirdesin

canım aslında benim çocuğum var ama yaşım geçmeden bi tane daha oldun istedik bi senedir olmuyo bu 6. iğnem bugün adet günüm sancılarım var olmayı bekliyorum yaşımda 40 :oops::oops::oops:
valla ben artık yaşa takılmıyorum neden dersen Allah ol dedi ve 45 yaşında kadın amcamla evlendi bebeği oldu ayrıcada aşırı kiloluydu yani bazı sebepler teferruat yeter ki rab'bim ol desin kuzum olur senin inşallah

valla ben artık yaşa takılmıyorum neden dersen Allah ol dedi ve 45 yaşında kadın amcamla evlendi bebeği oldu ayrıcada aşırı kiloluydu yani bazı sebepler teferruat yeter ki rab'bim ol desin kuzum olur senin inşallah
aynen canım ya herşey nasip kısmet Rabbim nasip ederse olur tevekkül etmek gerekiyo :KK6::KK6::KK6:benim öyle aşırı bi kilomda yok 65 im :KK53::KK53:

Kuralcılık halden anlamanın önüne geçiyor demek ki :KK43:
Elhamdülillah bizimkiler acele etseler, aşırı ilgi göstermeye vakit bulamasalar da soruları genelde cevapsız bırakmıyorlar.
Yurt dışında bizden daha farklı sıkıntılarla uğraşıyorsun arkadaşım, Allah tez vakitte gönlünün muradını versin
Dogru çok kuralcılar ilgilerine diyecek bir şey yok herşeyi çok Detaylı anlatıyorlar bir muayenede yarım saatten çok zaman veriyorlar sürekli sorun varmı diye soruyorlar ama bazı şeyleri söylemezler

merhaba canım hormon tahlillerinin sonuçlarını size vermiyomu yazıyo zaten orda
Yok canım nerde 2 yıldan fazladır Dr gidiyorum bir tane hormon tahlili elimde yok ne benim ne eşimin sadece iyiyise iyidir kötüyse kötüdür sadece randevu kartları veriyorlar sizler istediğiniz zaman Dr gidiyorsunuz bizde öyle birşey yok randevuları çok geç zamanlara veriyorlar sadece zaman kaybı şimdi biraz daha zaman ayırıyorlar oda aşılamaya başladık diye

Yok canım nerde 2 yıldan fazladır Dr gidiyorum bir tane hormon tahlili elimde yok ne benim ne eşimin sadece iyiyise iyidir kötüyse kötüdür sadece randevu kartları veriyorlar sizler istediğiniz zaman Dr gidiyorsunuz bizde öyle birşey yok randevuları çok geç zamanlara veriyorlar sadece zaman kaybı şimdi biraz daha zaman ayırıyorlar oda aşılamaya başladık diye
çok ilginç canım biz zaten labaratuardan kendimşz alıyoruz sonuçları doktora gösteriyoruz hatta internetten de görebiliyorum hastanenin sitesinden demekki orda farklı oluyo

bende dün doktor randevusuna yetişeceğim diye koştur koştur gittim tıkandım nefes alamadım acillik oldum hava verdiler..ölüyordum az daha :KK43: gitmeyeceğim dr filan ar tık

X