infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin Semuscum her ay yeni bir başlangıç, yeni umutlar, yeni hayal kırıklıkları daha uzun süre bekleyenlere haksızlık belki ama gerçekten yordu beni..
Yine de kolları sıvadın bu ay ovulasyon testi almayı, incir kürüne başlamayı istiyorum inşallah. İnşallah bize de kısmettir anne olmak..
aynen bende o yorulanlardanım:KK43::KK43::KK43:

Amin Semuscum her ay yeni bir başlangıç, yeni umutlar, yeni hayal kırıklıkları daha uzun süre bekleyenlere haksızlık belki ama gerçekten yordu beni..
Yine de kolları sıvadın bu ay ovulasyon testi almayı, incir kürüne başlamayı istiyorum inşallah. İnşallah bize de kısmettir anne olmak..
Soğan incir hepsini denedim sırada hsg çekilmek ve asılama var inşallah bunlara gerek kalmadan gelir minigimiz

Benim minigim saglikli olsun baskada bisey istemem darisi sizlere insaallah .!! Bir bayan arkadasim gecen ay gitmisti bebisi bacaklarini kapamis ona cok güldüm aynisi benimde basima gelicek hoş doktorum sormadan cinsiyet soylemiyor bende sormayı düşünmüyorum :-)

İlk defa bir arkadaşım bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemiyor :KK45:
Çok heycanlı bakalım ne zamana kadar sürpriz olarak kalacak :)
İnşallah sağlıkla gelsin de geldikten sonra öğrensen de olur hakikaten :KK51:

Bugün bir topikte gördüğüm şeyi de sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar :

10 yıldır bebek sahibi olamayan birisine, doktor sende salgılanan bir asit spermleri öldürüyor, kaynamış 1lt suya 2kaşık karbonat koy ilişkiden önce 3-4 defa vajinandan içeri sık (oturur vaziyette, şılınga ile) içine girsin sonra dışına aksın, eşin hazır beklesin hemen üstüne ilişkiye girin demiş. Ve o ay çocuk olmuş.

Bilmiyorum ne kadar doğru, bunu daha önce duyan veya bilen varsa yazarsa belki bizler de faydalanırız. Üç tane doktora gittim üçü de hiçbir şey yok diyor belki de böyle bi durum vardır buluttan nem kapıyorum bu günlerde sanırım
Ben hollanda da kalıyorum bir arkadaşım da çocuk tedavisi Görüyor aynı Dr gidiyoruz ona da senin rahminin salgıladıgı Sıvı çok asitli ve eşinin spermlerini öldürüyor ve sizin normal hamile kalmanız imkansız onlarda aşılamaya başladılar aslında haklısın artık ne duysak bizde de var o yüzden olmuyor demeye başladık:eek:

enteresan bir durum. Asidik ortamı bazik hale getirmiş doktor ama bu herkeste aynı değildir mutlaka... Biraz araştıralım bakalım bizde böyle bir durum varsa nasıl anlarız
Slm canım eğer semear testi yaptırmışsa Dr ordan çıkıyor

Ben hollanda da kalıyorum bir arkadaşım da çocuk tedavisi Görüyor aynı Dr gidiyoruz ona da senin rahminin salgıladıgı Sıvı çok asitli ve eşinin spermlerini öldürüyor ve sizin normal hamile kalmanız imkansız onlarda aşılamaya başladılar aslında haklısın artık ne duysak bizde de var o yüzden olmuyor demeye başladık:eek:

Acaba arkadaşınızın vajinal Ph'ı kaçmış bir bilginiz var mıo_O

En Büyük KK HHanımlar bu vajinal asit durumunu bende merak ettim sıkıştırın doktorları psikolojim alt üst ya ...

Benim başka sorum vardı ya :)
Bat tarihim
Ekim 19
Eylül 10
Ağustos 9
Kasım sizce ne olur 19 ?
Buay soğan kürüde yaptım ilk

:KK54::KK54:Merhaba bir de burdaki Dr her sorumuza cevap vermiyorlar mesala hormon değerlerim kaç çıktı diyorum anlıyormusun bu işlerden diyorlar:KK62: söylesen ölürmüsün sanki

Kuralcılık halden anlamanın önüne geçiyor demek ki :KK43:
Elhamdülillah bizimkiler acele etseler, aşırı ilgi göstermeye vakit bulamasalar da soruları genelde cevapsız bırakmıyorlar.
Yurt dışında bizden daha farklı sıkıntılarla uğraşıyorsun arkadaşım, Allah tez vakitte gönlünün muradını versin

Son düzenleme:
En Büyük KK HHanımlar bu vajinal asit durumunu bende merak ettim sıkıştırın doktorları psikolojim alt üst ya ...

Bat tarihim
Ekim 19
Eylül 10
Ağustos 9
Kasım sizce ne olur 19 ?

Hmm final sorusu gibi bir soru gelmiş. İçimden bir his 16-22'i arası bir zamanda olur diyor

Benim minigim saglikli olsun baskada bisey istemem darisi sizlere insaallah .!! Bir bayan arkadasim gecen ay gitmisti bebisi bacaklarini kapamis ona cok güldüm aynisi benimde basima gelicek hoş doktorum sormadan cinsiyet soylemiyor bende sormayı düşünmüyorum :-)
biraz daha merak edip heyecanlanmak mı istiyosun canım:KK49: inşallah darısı başımıza ,hissetmeye başladın mı cnm ne zaman hissediliyor acaba bnm en merak ettğim şey o :KK48::KK68:

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aktif bir topik arıyorum ve buldum sanırım..
Yaklaşık bir buçuk yıllık evliyiz ve on aydır bebek yok. Hikayem sizlerle aynı sorun yok ama bebekte yok.. Eşime bir aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum fakat bu ay da fiyasko... Dün hasta oldum..

Arkadaşımın eşinde problem vardı doktor normal yollaçocuğunuz olmaz dedi veee hamile. Yine kist, miyom, adet düzensizliği olan bir arkadaşım ilk denemede hamile( henüz 4-5aylık evliler) ailece görüşüyoruz ve eşimin de, benim de psikolojim bozuldu... Her şey nasip nasip nasip, bundan öte yol yok inanın...

İnançlı biriyim gelin görün ki insan kalbine ses geçiremiyor.. Bu topikteki dualar beni biraz rahatlattı yine de.
günaydın canım hoşgeldin aramıza inş. Rabbim en kısa zamanda bebeğine kavuşturur seni ve bütün isteyenleri :KK36::KK36::KK36::KK37::KK37::KK37:

:KK54::KK54:Merhaba bir de burdaki Dr her sorumuza cevap vermiyorlar mesala hormon değerlerim kaç çıktı diyorum anlıyormusun bu işlerden diyorlar:KK62: söylesen ölürmüsün sanki
merhaba canım hormon tahlillerinin sonuçlarını size vermiyomu yazıyo zaten orda

Bat tarihim
Ekim 19
Eylül 10
Ağustos 9
Kasım sizce ne olur 19 ?
her ay ileri gitmiş adetin bide soğan kürü yapmışssın oda geciktirebilir bence 25 inden sonra bekle

X