infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

inş. ama kesin gelir hem ağrım var hemde dün test yaptım negatif ateşimde düştü bugün :confused::confused::confused:

hayırlısı aysecim be nasip ..
Rabbim 12 yıl sonra ol dedi ..
komsum suanda hamile 12 . yıll ..
dile kolay demi ..
bi arkadasımın arkadası 5.yıl sonra hamile ..
ya nasip insallah künfeyekün olacak ..

hayırlısı aysecim be nasip ..
Rabbim 12 yıl sonra ol dedi ..
komsum suanda hamile 12 . yıll ..
dile kolay demi ..
bi arkadasımın arkadası 5.yıl sonra hamile ..
ya nasip insallah künfeyekün olacak ..
amin canım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim benim görümcem tam 18 sene bekledi geçen sene tüp bebek ypatırdı şimdi 9 aylık ikizleri var bi kız bi erkek :KK6::KK6::KK6:

canım inaşallah en kıa zamanda tutunacak bebişin sana. ya böyle alttan alınca yarısı çamaşırma gelio yarısı da tuvalette gidio :) ya da ben mi öyle hissediyorum anlamadım. bi de eczaneden folik asit alaya gittiğimde nature's bounty diye bir markanın folik asitini tavsiye etti onu kullanıyorum iki aydır. sizler neler kullanıyorsunuz bu markayla ilgili bilginiz var mı? hatta bana mutlaka bunuun omegasını da kullanmaslısınız dedi. ben de aldım :) bi hafta falan kullandım onu bıraktım. acaba devam mı etmeliyim siz böyle takviyeler alıyor musnuz?

canım progestan cok güzeldi benim için sıkıntı yaratmadı ..
zaten asılamadan sonra 1 hafta on gün kadar kullandım yarısı duruyodu attım çöpe kırmızılar gelince ..
ilaveler kullanmıyorum ovülasyon aldım simdi baslicam bu ay bakalım nasip cnm ya ..

görüşürüz kızlar çıkıyorum ben öpüldünüz :KK54::KK54::KK54:
güle güle canım görüşürüz :KK31::KK31::KK31:bende şimdi bi arkadaşla görüştüm hastanede tanışmıştık kız 4 senelik evliymiş aynı gün doktora gittik aşılama oldu tutmamış çok üzüldüm kendimden daha çok üzüldüm o_Oo_Oo_O

güle güle canım görüşürüz :KK31::KK31::KK31:bende şimdi bi arkadaşla görüştüm hastanede tanışmıştık kız 4 senelik evliymiş aynı gün doktora gittik aşılama oldu tutmamış çok üzüldüm kendimden daha çok üzüldüm o_Oo_Oo_O

insallah bekleyen herkese,hepimize verir rabbim cnm öpüyorum :KK31:

amin canım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim benim görümcem tam 18 sene bekledi geçen sene tüp bebek ypatırdı şimdi 9 aylık ikizleri var bi kız bi erkek :KK6::KK6::KK6:
hii ne şeker :) benim için öp o bebekleri ilk görüşmenizde lütfen Papatyam :)
18 yıl da baya uzunmuş hakikaten :KK57:
Rabbim bizleri o kadar uzun süre sınamasın inşallah

iyiym hamdolsun canım sen nasılsın nasıl gidiyor,henüz hamile değilim bat bekliyorum cuma günü,karnım adet olcakmışım gibi ağrıyor

Allaha Şükür bende bebgimde iyiyiz canim yarin dr gidecem insaallah bir sorun çıkmaz dua eder dua beklerim.. belki olmazsin Allah büyüktür günü geldiğinde gelicek senindr minigin sonra tatli korkularin basliycak iyimi kotumu sagliklimi degilmi gobegim buyumusmu kiz mi erkek mi kime benzeyecek :) insaallah sende tadicaksin bu guzel duyguyu Rabbim en kisa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşaallah

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aktif bir topik arıyorum ve buldum sanırım..
Yaklaşık bir buçuk yıllık evliyiz ve on aydır bebek yok. Hikayem sizlerle aynı sorun yok ama bebekte yok.. Eşime bir aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum fakat bu ay da fiyasko... Dün hasta oldum..

Arkadaşımın eşinde problem vardı doktor normal yollaçocuğunuz olmaz dedi veee hamile. Yine kist, miyom, adet düzensizliği olan bir arkadaşım ilk denemede hamile( henüz 4-5aylık evliler) ailece görüşüyoruz ve eşimin de, benim de psikolojim bozuldu... Her şey nasip nasip nasip, bundan öte yol yok inanın...

İnançlı biriyim gelin görün ki insan kalbine ses geçiremiyor.. Bu topikteki dualar beni biraz rahatlattı yine de.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aktif bir topik arıyorum ve buldum sanırım..
Yaklaşık bir buçuk yıllık evliyiz ve on aydır bebek yok. Hikayem sizlerle aynı sorun yok ama bebekte yok.. Eşime bir aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum fakat bu ay da fiyasko... Dün hasta oldum..

Arkadaşımın eşinde problem vardı doktor normal yollaçocuğunuz olmaz dedi veee hamile. Yine kist, miyom, adet düzensizliği olan bir arkadaşım ilk denemede hamile( henüz 4-5aylık evliler) ailece görüşüyoruz ve eşimin de, benim de psikolojim bozuldu... Her şey nasip nasip nasip, bundan öte yol yok inanın...

İnançlı biriyim gelin görün ki insan kalbine ses geçiremiyor.. Bu topikteki dualar beni biraz rahatlattı yine de.

Selam Buket, hoşgeldin :)
Güvendiğin bir doktor varsa elinin altında, inancın da varsa yanında gerisini boşver arkadaşım.
Senin de dediğin gibi kısmetten öteye yol gitmiyor.
Biz 4 yıldır bekliyoruz bebeğimizi. En büyük dezavantajımız çok taşınmamız dolayısıyla çok sık doktor değiştirmemiz oldu. İnanılmaz vakit kaybettik. Ancak 7 ay önce adam gibi başlayabildik tedaviye. 3 kez çatlatma iğnesi denedik olmadı...Aşılama deneyeceğiz inşallah bu ay..

İnşallah tez vakitte sen de dahil tüm arkadaşlarımız sağlıklı bebeklerine kavuşur...

X