infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlarrrr ne yaptığımı söyleyim de gülün hadi :) benim canım nöbetteydi ya bugün ama dr da çrş perş kesin olsun demişti :) dırdırımla eve getirip çalıştırdım adamı :) neyse ki ev yakın :)) reziliz ya puhahaha :) eğer bebiş gelirse bu ay azimli sıçan koyacam lakabını :) bu arada çatlama iğnesinden 12 saat önce, 24, 36, 60 saat sonra ilişki oldu. e daha ben ne yapayım :)
iyi yapmıssın canım çocuk için herşey mubah :confused::confused::confused::KK53::KK53:

Evet canim cok haklisin ama iste cok yoruldum hep kendim gidiyorum tek basima..rahim agzi yaram vardi yaktirrkende tektim biopsi yapildi ondada tektim rahim filmi cekilirken saolsun ablam geldi..bn esime onda olan sikintiyi asla sorun etmedim ama bizim isimiz daha zor bahaneleri bana gerckten bos geliyor ilk korunmayi bn istedim diye biraktik ama esimde yaklasil 1 yildir istio.. bizimde 3 yil bitti..bn dedigim gibi 1 yil esimin tahlil vermesini bekledim.. 1 yil zzman kaybi oldu zaten..asilamamiz tutmadi ve gerckten cok uzgunum herkes uzulur tabi ama suan cok bencil gelio bana tavirlari dr u benim yonlendirdigmi dusuno kosturan zaten benim ilk 8 aylik evliykn geldi bnmle birde asilamada hast 2 dk beklerken beni darlio..dr um col iyi ve cok youn yarim saat yol gidiyorum ve saatlerce bekliyorum benim gunahim ne.. dedigin gibi bi suru ilac kullaniyoruz..esimin gorselik duskunu oldugnu biliyorum bnl fizigim kilom onun icin cok onemli.. dr um bu tahlili tekrar yenilememizi istediginde bosuna ilac kullanio olma dedi.. calismiyorum bide evdeyim bn elimizden geleni yapalim olmazsa dr gidip gelmk istemiyorum artik.. yaram icin ben 4 aylik evliyken gidip gelmeye basladim 3 dr degistirdim.. egitimi cikio is degisikligi yapti 3. Isi.. hep kafam rahat olmali bi duzenime gecim.. hep kendini dusunuo gibi gelio cok yoruldum esimi anlarim ama bizim isimiz zor bak sorun onda ama ilaclari ben kullaniyorm.. Allahim bize

Canimsin ya ne guzel yazdin cok saol naparsak yapalim bos tabi ama istiyorum ki napicaksak yapalim olmuyorsa birakalim bnde gitmiyum dr um cok ilgili hastasini cok takip edio sikildim veriln iliski gunleri bile sikti artik beni.. sen bana bakma :) burda bole negatif yazilar yazmktan hoslanmiyorum ama esimde dahil kimse ile konusmk istemiyorum..Rabbim saglikla seni melegine kavustursun

Amin canım insaallah Rabbim sanada en kisa zamanda saglikli bir gebelik geçirmeyi nasip etsin insaallah.!

merhaba kızlar nasılsınız uzun süredir yoktum burda fırsatım olmadı hıc gırmeye iş ,tatil , gezme ,misafir derken yani yogunluk vardı sizler nasılsınız varmı güzel haberler :anneadayı:

Hayırlı cumalar hanımlar
Rabbim okunmakta olan selalar,ezanlar yüzü suyu hürmetine hepimizin gönlünün muradını versin inşallah...

hayırlı cumalar kızlar hoşgeldiniz dualarınız için aminnn :KK37::KK37::KK36::KK36:

X