infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

çok şükür canım iiyi beklemedeyim iğne oldum 10 gün oldu senin durumun nedir hamilemiydin :KK6::KK6::KK6:
yok kuzum hamile değilim:KK61: bende gebelik için çaba sarfediyorum 4 gun once kahverengi akıntım gelmeye basladı dr. gittim doktor yerlesme kanaması olablırr dedı hormon testi ve gebelık testı yaptı gebelık yokmus:KK43: reglım geldı hemen ardından zaten hormon testımde ıse süt hormonum normal degerden yuksekmıs:KK12: yanı 30 normalıymıs benım 34 cıktı ve adetlerımde duzensızdı benım, onun ıcın bana bu progesteron verdı reglım bıttıkten 14 gun sonra bunu ıcmeye baslayacam bıdahakı ayın 12 sınde regl olsamda olmasamda kontrole gıdıcem canım drum öyle söyledi nasip bakalım bekleyecegız :KK51::KK22:

Değişik bişe varmı belirti gibi iğnemi olmuştun sende bu ay :KK17::KK17::KK17:
yok kuzucum biz 3.denemedeyiz doğal yollardan.
ilk denemelerde 10 gün önceden göğüslerim sızlardı, bu kez iç bulantım vardı ve 4 gün önce göğüsler belli belirsiz hassaslaştı ishal olurdum bugünlerde 1 haftadır kabızlık başladı. alttan böyle rahime bi batma çıkma oldu bu hafta bir kaç kez. belkide kendimi çok dinliyorum ama şuanki durum bu. sol kasıktan adet olmuştum geçen ay hala sol kasıkta şişlik hafif ağrı var sırt ve bel ağrısıda.

iyi yapmıssın canım çocuk için herşey mubah :confused::confused::confused::KK53::KK53:
yok kuzum hamile değilim:KK61: bende gebelik için çaba sarfediyorum 4 gun once kahverengi akıntım gelmeye basladı dr. gittim doktor yerlesme kanaması olablırr dedı hormon testi ve gebelık testı yaptı gebelık yokmus:KK43: reglım geldı hemen ardından zaten hormon testımde ıse süt hormonum normal degerden yuksekmıs:KK12: yanı 30 normalıymıs benım 34 cıktı ve adetlerımde duzensızdı benım, onun ıcın bana bu progesteron verdı reglım bıttıkten 14 gun sonra bunu ıcmeye baslayacam bıdahakı ayın 12 sınde regl olsamda olmasamda kontrole gıdıcem canım drum öyle söyledi nasip bakalım bekleyecegız :KK51::KK22:
meraba cnm bendende buğün hafif sümüksü kaverenği akıntı geldi anlamadım sanırım sendede olmuş ? adet olmadan öncemi oluyor

kızlar sımdı ben ıgneyı adetın 12 gunu yaptımya ıgnenın 18 cı gun adet gunum acep testı nezaman yapsam dayanamıcam sanırım zor tutuyom kendımı:KK51::KK51::KK51::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

niye umudun yok canım ya benimde 10.günüm yarın veye pazar günü yapabilirsin test :KK37::KK37::KK37:
3 kere aynı tedavıyı gordum hep nagatıf sonuc aldım ondan sanırım ama bılmıyorum allah buyuuk bakalım hakkımızda hayırlısı olsun gelsın hepımızın bebişlerı bıran once evet enıyısı pazar gunu veya pazaresı yapım testı keşke pozıtıf cıksa keşke

3 kere aynı tedavıyı gordum hep nagatıf sonuc aldım ondan sanırım ama bılmıyorum allah buyuuk bakalım hakkımızda hayırlısı olsun gelsın hepımızın bebişlerı bıran once evet enıyısı pazar gunu veya pazaresı yapım testı keşke pozıtıf cıksa keşke
inş. canım benim isteyen herkesin pozitif çıksın :KK6::KK6::KK6:bende salı yapıcam

Canım kaç gün oldu bu ay neler denedın yaptın benim hamiş olduğumda tam 1 hafta olmadı Tarlusal içmeme rağmen hamiş olduğumu ögrendim sonra belki seninledır bebişin :KK24:

yok tatlım doktora gıttığimde yumurtam çatlamamıştı zaten dun akşamda geldı çok şkür kırmızılar

tatlım merhaba bayadır yoksun nasılsın..benımde prolaktınım yuksek cıkmıstı ama son değer 25 prolaktınde benım 26 çıkmıştı doktor dostinex dıye bı ılaç kullandırmıştı bana 30 dha yuksek geldı bana

Slm kizlar benimde bugün kırmızılar geldi.:cry: Cok üzgünüm. Bunaldım stresli sinirliyim :KK42: ne kadar zor bir süreçmiş bebek istemek beklemek ve olmamasi ne kadar zormuş Allah ım yardım et bizlere:110: eses cim banada artık umutla beklemede yazarmısın. Cok yoruldum artık bende.:KK43:

X