infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım raporla değişiyor benm konum var aşılama maliyeti hakkında orda tüm ayrıntıları yazdım canım
Nerde o konu canım bende eğer kendiliğinden olmasa ocakta aşılama yapcm bu ay kendı haline bırakcam zaten yeni bat 11 Aralık bakalım bu ay neler olcak su an adetliyim zaten ben diğer iğneleri soruyorum hani hapa Yanıt vermeyince kullandığın iğne benim yas tutmadığı için rapordan yararlanamıyoruz normal maliyeti ne kadr acaba :KK64:

Sagol canim ama iste inatlasmasini istemiyorum onun icin bu sefer azimi acmayi dusunmuyorum dun cok dil doktum konustum inslh bi sorun cikmicak elimizde bu tahlilinde sonucu olmasi lazim onemli bal belki bosuna asilama yaptrdik onumuzu daha iyi gorcez dr daha iyi yonlendirir..ama yok surekli bir bahane..esim yaptirmak istedigi zamanda zaten asla bensiz tek basina gitmez ilk rahlilinde 1 yil ugrastim en son ikna oldugu zaman ben gelmicm dedim gitmez bensiz..ben kendimi suan en basa donmus hissediyorum serophene aldim yarin baslamam gerek pzt gunu kontrolum var dr ne yapicagina karar verick ama iste esim ne tahlil yaptirmak nede eyerki dr asilama derse asilama yaptirmak istemiyor bu ay hic biseye yanasmiyor sanirim..asilamanin tutacagina bnden daha cok inaniyordu..ee tabi birde catlamayan yumurtam var 31 mm o nolucak o varken asilama yapmaz heralde gerci rahlildeki degerim ii cikmis sikinti yapmaz dedi dr
Cnm bebek konusunda senin kadar eşinin de istekli olması önemli .. bence biraz kendi haline bırak eşini sende gitme doktora yada git ama eşin gitmesin sen ona keçiboynuzu kürü felan yap findik felan yedir tm hayatım sen ne zaman kendini hazır hissedersen ozaman gidelim de ama arada birde uzuldugunu belirt smdi sen böyle yaptıkça o işi inada bindirebilir .. hem bakarsın aşılamaya gerek kalmadan bebisiniz gelir ve sen ii ki de yaptrmamisiz dersin :KK66:

Cnm bebek konusunda senin kadar eşinin de istekli olması önemli .. bence biraz kendi haline bırak eşini sende gitme doktora yada git ama eşin gitmesin sen ona keçiboynuzu kürü felan yap findik felan yedir tm hayatım sen ne zaman kendini hazır hissedersen ozaman gidelim de ama arada birde uzuldugunu belirt smdi sen böyle yaptıkça o işi inada bindirebilir .. hem bakarsın aşılamaya gerek kalmadan bebisiniz gelir ve sen ii ki de yaptrmamisiz dersin :KK66:
Yani napim ugrasamicam zaten onunla ne hali varsa gorsun..sagol canim..

Sagol canim ama iste inatlasmasini istemiyorum onun icin bu sefer azimi acmayi dusunmuyorum dun cok dil doktum konustum inslh bi sorun cikmicak elimizde bu tahlilinde sonucu olmasi lazim onemli bal belki bosuna asilama yaptrdik onumuzu daha iyi gorcez dr daha iyi yonlendirir..ama yok surekli bir bahane..esim yaptirmak istedigi zamanda zaten asla bensiz tek basina gitmez ilk rahlilinde 1 yil ugrastim en son ikna oldugu zaman ben gelmicm dedim gitmez bensiz..ben kendimi suan en basa donmus hissediyorum serophene aldim yarin baslamam gerek pzt gunu kontrolum var dr ne yapicagina karar verick ama iste esim ne tahlil yaptirmak nede eyerki dr asilama derse asilama yaptirmak istemiyor bu ay hic biseye yanasmiyor sanirim..asilamanin tutacagina bnden daha cok inaniyordu..ee tabi birde catlamayan yumurtam var 31 mm o nolucak o varken asilama yapmaz heralde gerci rahlildeki degerim ii cikmis sikinti yapmaz dedi dr
Cnm ben yazılarını okudum bizimde başlarda aynı sorunlar vardı paylaşmak istedim eşini ikna etmek ve ona moral vermek senin elinde. Ben 4 senelik ewliyim 2 yılda anca ikna ettim ve halada sperm verirken zorlanıyor iki kez aşılamayı iptal ettik bu yüzden.ben adet tarihimde bütün tahliller iğneler kullanıp gidiyordum hastaneye vere eşim sperm veremeyince geri dönüyorduk. Hep ona destek oldum onlarıda anlamak lazım.

canım bikaç ay önce aşılamaya karar verdim. ama işler yolunda gitmedi bi türlü. karar verdiğim ilk ay adetliyken gittiğimde, çok yumurtan var adetle atılmamışlar bu ay doğum kontrol hapı kullan dedi yolladı doktor. tabi önceki aylar klomen kullanmanın cezaları bunlar bana, klomenle hep gereksiz fazla yumurtam oluşmuştu. neyse. o ay kullandım gittim doktora yine adetliyken, bi tane yumurta kalmış yine hepsi gitmemiş. bu ay da aşılama yapamam sana dedi. bu ay da kendiniz deneyin bebeği dedi. yolladı. geldik bu aya. bu ay da tedavi başladı. iğne verdi doktor yaptım hergün. ama bu sefer de yumurtalar büyümedi gelişmedi. ben zaten geç yumurtluyodum normalde de ama, doktor ilaçla erken olgunlaşmalıydılar dedi. rahim dokunla uyuşması gerekiyo yumurta büyüklüklerinin, bu saatten sonra büyüse de rahim dokunun uygunluğunu kaçırabiliriz dedi. bu ay da iptal oldu aşılamam yani :) ay delirecem. korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kalcağımı sandığım saflığımı, aşılamaya karar verdiğim ilk ay, aşılama olacağımı sanarak tekrarladım yani. işte bunlarla uğraşırken de pek buralarda gezinemedim.

inşallah cnm ben inanıorum o gunlerde gelick inşallah

25 yaş Hollanda 3 buçuk yıllık Evliyim sagol canım

hayırlısı ile insalllah bizlerde anne oluruz kızlar :KK19::KK19:

Mrb hanımlar ben sizleri hep yorumlarınızdan takip ettim.
Bu ay soğan kürü yaptım 19 ekimde adet oldum 29 ekimde küre başladım 12 kasım bügün 15. Günüm kürüm bitti. Şimdi ne zaman adet olurum öne atarmı? Sebepsiz infertilite durumum var herşey normal rahim filmi ,hormon testi,sperm testi , kistim yok , yumurtlamam oluyor , sitresden olmuyormuş :KK43: klomen kullandım çatlatma iğneside oldum enson ağustosda aşılama oldum tutmadı :KK43: bende oluruna bıraktım gitmiyorum dr ye 27 yaşındayım Allahımdan ümit kesilmez. Ne yapacagımı Şaşırdım aklım karışık ikinci küre ne zaman başlayacam ben bilmiyorum ? Ne stresmiş onuda anlamıyorum. Yardım edermisiniz.

merhaba cnm hosgeldin topiğime ..
hepimizin derdi aynı .. insallah anne oluruz ..

Canim keşke elimden bişey gelsede yardimci olabilsem fakat sabretmekten başka çare yok sadece dua ben ilk aşılama yi cok hevesli olarak yaptirdim ama inan o aci bana yetti ikincisini istemedim ve 2 ay ara verdim dr degistim bana yeniden klomen verdi bu kullanisimla 3 defa olmuştu ve o ay hic kafama takmadim dusunurdum ama eskisi gibi degil ve allah kismet etti hamile kaldim simdiki aklim olsa bak yaşım 30 yinede o kadar acele etmezdim Rabbim kismet ettimi ediyor sadece sabir ben stres ten 3 defa sarılık geçirdim ve en son troid e yakalandim inan bana her sabah ac karina alman gereken bir ilac oldugunda keşke bu kadar acele etmeseydim dersin allah saglik sihhat versin herseyin bir yolu vardir insaallah Rabbim sizede o kapiyi acicak ve sende anne olacaksin canim lütfen kendini üzme olurmu

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağıın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK31::KK31::KK37::KK37::KK31::KK31:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ******:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *******:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ******** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: ******** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ****** 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ******* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ***** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:******* 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ********* :rolleyes: ******* 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

23)nurbanuu *********** :rolleyes: ************ 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ************ 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ******** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ************ 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

selda17 *********:) ********* 3 kasım beklemede:KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 kasım beklemede :KK68:
fbtl ******** :) ********* 10 kasım beklemede:KK68:
pink_diamond74 ***** :) *****10 Kasım beklemede :KK68:
hoppacuppa *********:) ******* 11 kasım beklemede:KK68:
vigoroso ******* :) ********** 12 kasım beklemede:KK68:
yasy ********** :) ************ 14 kasım beklemede:KK68:
kurdalecik ********* :)******* 15 kasım beklemede:KK68:
kanaryamm *********:) ******** 15 kasım beklemede :KK36:
papatyaptr ******** :) ******* 20 kasım beklemede :KK68:
04ayse ******** :) ******* 20 Kasım beklemede :KK68:
papatyamm_3474***** :)****** 20 kasım beklemede:KK68:
beyazzambak94 ****** :) ****** 22 kasım beklemede:KK68:
ECEM8736 ********* :) ********* 23 kasım beklemede:KK68:
cemrecinar ****** :)********** 23 kasım beklemede:KK68:
nurduaa ********** :) ********* 23 kasım beklemede :KK68:
missaqua ********** :)********** 26 kasım beklemede:KK68:
hijyenik ********* :) ******** 27 kasım beklemede :KK68:
mrtly ********* :) ********* 26 kasım beklemede :KK68:
semus06 ********:) ********* 28 kasım beklemede :KK68:
volhat ********** :) ********* 29 kasım beklemede:KK68:
Elaaaam ******* :) ******** 30 kasım beklemede:KK68:
sevdam8 ******** :) ******** 3 aralık beklemede :KK68:
nea ********* :) ********** 3 aralık beklemede:KK68:
vigoroso ***********:) ********* 8 aralık beklemede:KK68:
sndz ***********:) ********* 9 aralık beklemede:KK68:
nihal3575 ********* :) ********11 aralık beklemede:KK68:
Eses07 ******** :) ******** 13 aralık beklemede :KK68:
Asi8189 ******** :) ******** 17 Aralık beklemede:KK68:
ebe88 ********* :) ********* umutla beklemede:KK68:
Krizantem ********* :) ********* umutla beklemede :KK68:
Bitirimm ******* :)********* umutla beklemede :KK68:
anotomi ********** :) ******* umutla beklemede:KK68:
Sevva7 ********** :) ******* umutla beklemede:KK68:
twety23 ******** :) ********** umutla beklemede :KK68:
sykapusuz ******** :) ******** umutla beklemede:KK68:
kardelennn ********* :) ****** umutla beklemede:KK68:
aclya *********** :) ********* umutla beklemede:KK68:
deniz1988 ********* :) ******** umutla beklemede:KK68:
2020 ********** :) ********** umutla beklemede:KK68:
cananu ********** :) ******** umutla beklemede :KK68:

zahidem70 ********* :)******** umutla beklemede:KK68:
birsenimmm ********* :)******** umutla beklemede:KK68:
zeynep_xx ********** :) *********** umutla beklemede:KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir de,bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir :KK31:

selda17 *********:) ********* 3 kasım beklemede:KK68:
Ayshe9388****** :) ******* 6 kasım beklemede :KK68:
fbtl ******** :) ********* 10 kasım beklemede:KK68:
pink_diamond74 ***** :) *****10 Kasım beklemede :KK68:
hoppacuppa ********:) ******* 11 kasım beklemede:KK68:
vigoroso ******* :) ********** 12 kasım beklemede:KK68:
yasy ********** :) ************ 14 kasım beklemede:KK68:
kurdalecik ********* :)****** 15 kasım beklemede:KK68:
kanaryamm ********:) ******** 15 kasım beklemede :KK36:

:KK31: batları geçen kızlar yeni batları yazın lütfen :KK52:

Ha birde canim her sabah çiğ incir 4 tane Yada 3 tane tuket insaallah catlar yumurtan

kızlar 2 gundur hem sag hem sol kasıgıma kıramp lar gırıyor sanıler suruyor ama şiddetlı oluyor neden acabakı 7 gun kaldı reglıme 20 kasım gunum ıgnemınde 11 ci gunü sızdede oluyormu agrı akıntımsa hıc yok

:KK33:hayırlar olsun insallah balımmmmm :KK49:

Cnm ben yazılarını okudum bizimde başlarda aynı sorunlar vardı paylaşmak istedim eşini ikna etmek ve ona moral vermek senin elinde. Ben 4 senelik ewliyim 2 yılda anca ikna ettim ve halada sperm verirken zorlanıyor iki kez aşılamayı iptal ettik bu yüzden.ben adet tarihimde bütün tahliller iğneler kullanıp gidiyordum hastaneye vere eşim sperm veremeyince geri dönüyorduk. Hep ona destek oldum onlarıda anlamak lazım.
Evet canim cok haklisin ama iste cok yoruldum hep kendim gidiyorum tek basima..rahim agzi yaram vardi yaktirrkende tektim biopsi yapildi ondada tektim rahim filmi cekilirken saolsun ablam geldi..bn esime onda olan sikintiyi asla sorun etmedim ama bizim isimiz daha zor bahaneleri bana gerckten bos geliyor ilk korunmayi bn istedim diye biraktik ama esimde yaklasil 1 yildir istio.. bizimde 3 yil bitti..bn dedigim gibi 1 yil esimin tahlil vermesini bekledim.. 1 yil zzman kaybi oldu zaten..asilamamiz tutmadi ve gerckten cok uzgunum herkes uzulur tabi ama suan cok bencil gelio bana tavirlari dr u benim yonlendirdigmi dusuno kosturan zaten benim ilk 8 aylik evliykn geldi bnmle birde asilamada hast 2 dk beklerken beni darlio..dr um col iyi ve cok youn yarim saat yol gidiyorum ve saatlerce bekliyorum benim gunahim ne.. dedigin gibi bi suru ilac kullaniyoruz..esimin gorselik duskunu oldugnu biliyorum bnl fizigim kilom onun icin cok onemli.. dr um bu tahlili tekrar yenilememizi istediginde bosuna ilac kullanio olma dedi.. calismiyorum bide evdeyim bn elimizden geleni yapalim olmazsa dr gidip gelmk istemiyorum artik.. yaram icin ben 4 aylik evliyken gidip gelmeye basladim 3 dr degistirdim.. egitimi cikio is degisikligi yapti 3. Isi.. hep kafam rahat olmali bi duzenime gecim.. hep kendini dusunuo gibi gelio cok yoruldum esimi anlarim ama bizim isimiz zor bak sorun onda ama ilaclari ben kullaniyorm.. Allahim bize
Canim keşke elimden bişey gelsede yardimci olabilsem fakat sabretmekten başka çare yok sadece dua ben ilk aşılama yi cok hevesli olarak yaptirdim ama inan o aci bana yetti ikincisini istemedim ve 2 ay ara verdim dr degistim bana yeniden klomen verdi bu kullanisimla 3 defa olmuştu ve o ay hic kafama takmadim dusunurdum ama eskisi gibi degil ve allah kismet etti hamile kaldim simdiki aklim olsa bak yaşım 30 yinede o kadar acele etmezdim Rabbim kismet ettimi ediyor sadece sabir ben stres ten 3 defa sarılık geçirdim ve en son troid e yakalandim inan bana her sabah ac karina alman gereken bir ilac oldugunda keşke bu kadar acele etmeseydim dersin allah saglik sihhat versin herseyin bir yolu vardir insaallah Rabbim sizede o kapiyi acicak ve sende anne olacaksin canim lütfen kendini üzme olurmu
Canimsin ya ne guzel yazdin cok saol naparsak yapalim bos tabi ama istiyorum ki napicaksak yapalim olmuyorsa birakalim bnde gitmiyum dr um cok ilgili hastasini cok takip edio sikildim veriln iliski gunleri bile sikti artik beni.. sen bana bakma :) burda bole negatif yazilar yazmktan hoslanmiyorum ama esimde dahil kimse ile konusmk istemiyorum..Rabbim saglikla seni melegine kavustursun

X