infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba cnm benimde bat 20 kasım benim öyle kramp şeklinde ağrım yok kasıklarımda hafif bi ağrı var birazda akıntı herkesin değişik oluyo bence bekleyip görcez :KK17::KK17::KK17:
gunlerımız aynı hıc zaman gecmıyor sankı bakalım hayırlısı artık bıran once zaman gecse keske hepımız pozıtıfı gorsek bu hafta hem yengem hem canım arkadasım cansum benı ruyasında gormus hayırlısı artık

Sende 6 kasımdamı aşılama yaptın kaçıncı deneme paylaşmısın ?
canım benım aşılama degıl kılomen +catlatma ıgnesı 4 cu tedavım 2 yıllık evlıyım polıkstlık overlıyım esımın semen testınde hız hareket guzel ama motofolıjı normal % 2 anarmol % 98 eger bu ayda olmazsa bu degerlerle mecburen tub bebek tedavısıne baslıcaz bıraz kendımız toparladıktan sonra

Sagol canim hast evim yarim saat .. ve bnce bu kdr buyutmesinin sebebi bu sefer yine kendinde birsey cikarsa korkusu.. bilmiyorum napicam sanrm ugrasmicam artik yaptrmiyorsa yaptrmasin
karamsar olma canim ikna eetmeye çalış tartışarak degil ikna ederek bunun eninde sonunda yapilmasi gereken bir islem oldugunu ve gayet normal oldugunu belki tuhsf gelebilir sana de fakat zamanin gectigini gerekirse onunla gitme hastaneye o tahlil icin tek basina gitsin ben mesela hic dusmedim esimin üstüne nasil olacak diye eve geldiginde bile evde bulunmamak en iyisi kendini kotu hissetmesin diye ayrica bunuda anlat ne olursa olsun bunu birlikte aşmanız gerektiğini senin vermen gerekseydi tahlili ve sen istemeseydin o ne düşünürdü bu bir kusur degil hastalik degil hersey allahtan kabulumuzdur de eminim ikna olacaktir Allah yardimcin olsun canim.:KK60:

Canım bende tarlusal in 4 günü oldu dum ama damla damla lekelenme şeklinde oluyo kahverengi sende de hiç böyle bişey oldumu

yok cnm hıc kahve lekede yok bıseyde yok hıc adet olucak gıbı değilim

hayırlısı be birsenim ..
insallah anne de oluruz ..
cok bekledik cook ...

inşallah cnm ben inanıorum o gunlerde gelick inşallah

mrb. bnde bu ay soğan kürü yaptım 15 gn düzenli olarak ,yumurtlama gnmde de 2 gn maydanoz süt buharna otudum bnm bir tüpüm tıkalı inşallh bu kürlerin faydasını görürüz bakalım...senn içinde hayırlsı olsun ,inşallah akışına bıraktığında olur ama strese git deyi,nce gitmiyor aynı durumu yaşadığımzdan çok ii anlıyorum ..sadce dua ve KURAN bence bizim ilacımız Rabbimize daha bağlı olmaya çalışmak,herşeyin Ondan geldiğne hep inanmak ,inşallah Rabbim dualarımızı kabul edip hayırlı bi evlada kavuşmayı nasip eder hepimize:KK36:
İnşaallah beyazzambak94 hepimizin duaları dilekleri kabul olur bebişlerimize kavuşuruz :)

canım ben senı tebrık ettımmı hatırlamıyom... fazla gırmıyom kafamdan sılebılmek ıcın bebek konsunu.. hayırlı olsun saglıkla sıhatle kucagına al buyut bebegını hep huzur mutlulukla maşallah suphanallah
Sorun deil tatlım :KK66: darısı hepinizin başına inş .. Rabbim beni çok bekletmedi umarım sizede en kisa zamanda mucizelerinizi yollar :KK36:

karamsar olma canim ikna eetmeye çalış tartışarak degil ikna ederek bunun eninde sonunda yapilmasi gereken bir islem oldugunu ve gayet normal oldugunu belki tuhsf gelebilir sana de fakat zamanin gectigini gerekirse onunla gitme hastaneye o tahlil icin tek basina gitsin ben mesela hic dusmedim esimin üstüne nasil olacak diye eve geldiginde bile evde bulunmamak en iyisi kendini kotu hissetmesin diye ayrica bunuda anlat ne olursa olsun bunu birlikte aşmanız gerektiğini senin vermen gerekseydi tahlili ve sen istemeseydin o ne düşünürdü bu bir kusur degil hastalik degil hersey allahtan kabulumuzdur de eminim ikna olacaktir Allah yardimcin olsun canim.:KK60:
Sagol canim ama iste inatlasmasini istemiyorum onun icin bu sefer azimi acmayi dusunmuyorum dun cok dil doktum konustum inslh bi sorun cikmicak elimizde bu tahlilinde sonucu olmasi lazim onemli bal belki bosuna asilama yaptrdik onumuzu daha iyi gorcez dr daha iyi yonlendirir..ama yok surekli bir bahane..esim yaptirmak istedigi zamanda zaten asla bensiz tek basina gitmez ilk rahlilinde 1 yil ugrastim en son ikna oldugu zaman ben gelmicm dedim gitmez bensiz..ben kendimi suan en basa donmus hissediyorum serophene aldim yarin baslamam gerek pzt gunu kontrolum var dr ne yapicagina karar verick ama iste esim ne tahlil yaptirmak nede eyerki dr asilama derse asilama yaptirmak istemiyor bu ay hic biseye yanasmiyor sanirim..asilamanin tutacagina bnden daha cok inaniyordu..ee tabi birde catlamayan yumurtam var 31 mm o nolucak o varken asilama yapmaz heralde gerci rahlildeki degerim ii cikmis sikinti yapmaz dedi dr

iyi akşamlar hanımlar, güzel bir haber alırım da belki evde timsah yürüyüşü yaparak gezmem için sebep olur umuduyla geldim ama o sebebi bulamadım :KK37:

Bugün inofolic'e başladım. İnşallah Rabbim bizim için bu tatsız tozu sebep kılar da bezelye tanem belirir...
Dualarımdasınız:KK25:

Slm kizlar adetime 2 gun kaldi ve adet belirtilerim basladi herzamanki gibi akıntım falan.:KK61: Oncelerden hep 26 gunde bir adet olurdum ve hic şaşmazdi ama son aylarda oda degisti 29, 30 gunu buluyor:110: bir sorunda yok niye duzensizlesti acaba stresten olabilirmi. Allah im daha fazla bizleri evlatsizlikla sinama amin..

yok cnm hıc kahve lekede yok bıseyde yok hıc adet olucak gıbı değilim

inşallah cnm ben inanıorum o gunlerde gelick inşallah
Canım kaç gün oldu bu ay neler denedın yaptın benim hamiş olduğumda tam 1 hafta olmadı Tarlusal içmeme rağmen hamiş olduğumu ögrendim sonra belki seninledır bebişin :KK24:

Slm kizlar adetime 2 gun kaldi ve adet belirtilerim basladi herzamanki gibi akıntım falan.:KK61: Oncelerden hep 26 gunde bir adet olurdum ve hic şaşmazdi ama son aylarda oda degisti 29, 30 gunu buluyor:110: bir sorunda yok niye duzensizlesti acaba stresten olabilirmi. Allah im daha fazla bizleri evlatsizlikla sinama amin..
amin,evet canım stresten olabilir.sen ilaç kullandınmı klomen falan ben klomen kullanmaya başladıktan sonra adet düzenim bozuldu ya

amin,evet canım stresten olabilir.sen ilaç kullandınmı klomen falan ben klomen kullanmaya başladıktan sonra adet düzenim bozuldu ya

Evet canim bende 2 ay kullandim klomen aynen benimde ondan sonra bozuldu. Kimi zaman 27 gunde kimi zaman 30 gunde oluyorum boyle oluncada bos yere bir kac gun umitleniyorum

X