infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Nerdensin güzelim kaç yasındasın kaç yıllık ewlisin sorunun nedir(papatya)
ben istanbuldayım cnm benim çocuğum var ben bi tanede daha olsun istiyorum ama bir senedir olmuyo bu ay çatlatma iğnesi oldum 20 kasım bat günüm bekliyorum sen nerdensin

B
ben istanbuldayım cnm benim çocuğum var ben bi tanede daha olsun istiyorum ama bir senedir olmuyo bu ay çatlatma iğnesi oldum 20 kasım bat günüm bekliyorum sen nerdensin
Ben Fransa'da yaşıyorum 4 yıllık ewliyim 22 yaşındayım ilk kez aşılama denedim 1 hafta oldu 1 hafta daha bekleyecek ama Cook sıkıcı

Sen o duyguyu bir kez tatmışsın ne güzel inş bizlerde tadarız eşimle bir tane istiyoruz sadece

evet canım beklemek çok sıkıcı 4 senendir ilk defamı tedavi görüyosun
Ilk sene olur diye üstüne düşmedik ikinci yıl dktr araştırdık bide dil sorunu var burda yaşam zor alışana kadar şimdi Türk bi dktr bulduk tedavi gryrz bir yılı gecti doktorum ümitlidir benden bakalım hayırlısı

Ilk sene olur diye üstüne düşmedik ikinci yıl dktr araştırdık bide dil sorunu var burda yaşam zor alışana kadar şimdi Türk bi dktr bulduk tedavi gryrz bir yılı gecti doktorum ümitlidir benden bakalım hayırlısı
hayırlısıyla inş. olur canım :KK37::KK37::KK37:

Kıyamam ya gerçekten çok zor. Bazen o aşırı sevmeler insanın içine kor gibi düşüveriyor :KK43: Bir de karşı tarafın iyi niyetli olduğundan emin olamayınca oluyor bu üzüntüler.

Eskiden hanımlar eşlerinin bir adım gerisinde yürürlermiş ki (ortalıkta dul çok olduğundan) eşi vefat eden hanımların gönlü kırılmasın diye. Bugün biz o dönem kadınının aşağılandığını sanıyoruz bu bir adım geriden yürüme geleneğiyle. Oysa ne ince ruhluymuş toplumumuz... Şimdi bizler hatır hutur, kaba insanlar olduk. Bırak kalp kırmayı ayağımızın altına alıp tepinsek o kalbin üzerinde, hiç farketmiyoruz yıktığımız kaleleri :KK43:
evt çok haklısın iyi niyetlerinden emin olsam tammda kardeşim bile diyor o bile kızıyor , besbelli seni kıskandırmaya çalışıyolar seni düşünmüyolar hiç diyr bnm alınganlığım değil demekki sadce:KK11: ne güzel bi ince ruhmuş o eskiden çok haklılarmış ,bnm halamında çocuğıu olmuyor annem babam, küçük kardeşimi onun yanında hiç sevip yavrum fln demezlerdi bizede çok sevmeyin die uyarrlardı :KK51:

Mrb hanımlar ben sizleri hep yorumlarınızdan takip ettim.
Bu ay soğan kürü yaptım 19 ekimde adet oldum 29 ekimde küre başladım 12 kasım bügün 15. Günüm kürüm bitti. Şimdi ne zaman adet olurum öne atarmı? Sebepsiz infertilite durumum var herşey normal rahim filmi ,hormon testi,sperm testi , kistim yok , yumurtlamam oluyor , sitresden olmuyormuş :KK43: klomen kullandım çatlatma iğneside oldum enson ağustosda aşılama oldum tutmadı :KK43: bende oluruna bıraktım gitmiyorum dr ye 27 yaşındayım Allahımdan ümit kesilmez. Ne yapacagımı Şaşırdım aklım karışık ikinci küre ne zaman başlayacam ben bilmiyorum ? Ne stresmiş onuda anlamıyorum. Yardım edermisiniz.
mrb. bnde bu ay soğan kürü yaptım 15 gn düzenli olarak ,yumurtlama gnmde de 2 gn maydanoz süt buharna otudum bnm bir tüpüm tıkalı inşallh bu kürlerin faydasını görürüz bakalım...senn içinde hayırlsı olsun ,inşallah akışına bıraktığında olur ama strese git deyi,nce gitmiyor aynı durumu yaşadığımzdan çok ii anlıyorum ..sadce dua ve KURAN bence bizim ilacımız Rabbimize daha bağlı olmaya çalışmak,herşeyin Ondan geldiğne hep inanmak ,inşallah Rabbim dualarımızı kabul edip hayırlı bi evlada kavuşmayı nasip eder hepimize:KK36:

Günaydın kıslar :KK66: aet olmadım 2 gün geçti tahlil yaptırdım bgn negatif hakkımızda hayırlısı bu ay da tutmadı :KK43:

X