infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kan değerlerime bakıldı,ultrasyonla yumurtalıklara baktı sorun görünmüyor dedi ama adet düzensizliği var.adet düzensizliği için sadece doğum kont hapı veriyoruz diyorlar onu da gebelik istediğin için kullanamazsın bekle 1 sene diyolar.nasıl iştir anlamadım..kafanızı şişirdim.inşallah hiç bişeye gerek kalmadan bende bebek sahibi olurum..senin kaçıncı ayında gebelik oldu canım
anladim canim.7.ayimda oldu.esin bi sperm testi yaptirabilir.ozelde yaparlar.bi onun degerlerine baktirin olmazsa canim.yumurtlaman nasil acaba.bence bi ozelde doktora git onlar bakiyor canim.herseyin hayirlisi.estagfirullah sisirmedin canim

Offffffffff...offfff..offf .. bu adam beni deli ediyorrr deliiiiiii....
dr dan geldim reglmn 2. Gunu 31 mm catlamayan bi yumurtam var.. serephone yazdi yine 5 gun kullan dedi 17 de gel dedi..o zaman asilamami yapacak ne yapacak solicek..bide spermogrami tekrarlamamizi morfolojiye baktirmamizi istedi...kocam kuplere bindi...bu nerden cikti diye ilk spermograma ikna etmem 1 yilimi aldi.. birde bana dioki sole bu ay asilama yapmasin bizi raht biraksin bu ay.. olurmusun oldururmusun:KK67:

ah nihalcim duymazlıktan gelmeye çalış bnde görmcemden göryrm hep senn eltinn yaptığı nisbetleri seni çk ii anlıyorum hep çk üzülyrm onlara gitmek istmyrm ,kaynnmgille aynı binada oturuyrlar ve ilk torun olduğundan herkes bağıra bağıra seviyolar ,bnde çok sevyrm kendi yeğenm gibi ama her yaptıkları,konuşmaları, acımızdan evlat özlemimzden dolayı çok batıyor bize...o bağırarak anneeeemmm diye sevmesi içimden nasıl duaalar edip yalvarıyorum bizede nasip Rabbim diyeee..:KK43: bizi hiç anlayan yok ,bazen diyrm boşveriym duymamayayım kendime kötlk yapıyorum için için üzülrken kendimi ağlamamk için zor tuta:KK43:rken ama olmuyor çok kısa sürüyor

Kıyamam ya gerçekten çok zor. Bazen o aşırı sevmeler insanın içine kor gibi düşüveriyor :KK43: Bir de karşı tarafın iyi niyetli olduğundan emin olamayınca oluyor bu üzüntüler.

Eskiden hanımlar eşlerinin bir adım gerisinde yürürlermiş ki (ortalıkta dul çok olduğundan) eşi vefat eden hanımların gönlü kırılmasın diye. Bugün biz o dönem kadınının aşağılandığını sanıyoruz bu bir adım geriden yürüme geleneğiyle. Oysa ne ince ruhluymuş toplumumuz... Şimdi bizler hatır hutur, kaba insanlar olduk. Bırak kalp kırmayı ayağımızın altına alıp tepinsek o kalbin üzerinde, hiç farketmiyoruz yıktığımız kaleleri :KK43:

kan değerlerime bakıldı,ultrasyonla yumurtalıklara baktı sorun görünmüyor dedi ama adet düzensizliği var.adet düzensizliği için sadece doğum kont hapı veriyoruz diyorlar onu da gebelik istediğin için kullanamazsın bekle 1 sene diyolar.nasıl iştir anlamadım..kafanızı şişirdim.inşallah hiç bişeye gerek kalmadan bende bebek sahibi olurum..senin kaçıncı ayında gebelik oldu canım

Adet düzensizliği için tek çözüm kesinlikle doğum kontrol hapı değil, progestan ile benim adetim düzene sokuldu. Gebeliğe de engel değil üstelik gebelere de bebek tutunsun diye verilen bir ilaç...

Offffffffff...offfff..offf .. bu adam beni deli ediyorrr deliiiiiii....
dr dan geldim reglmn 2. Gunu 31 mm catlamayan bi yumurtam var.. serephone yazdi yine 5 gun kullan dedi 17 de gel dedi..o zaman asilamami yapacak ne yapacak solicek..bide spermogrami tekrarlamamizi morfolojiye baktirmamizi istedi...kocam kuplere bindi...bu nerden cikti diye ilk spermograma ikna etmem 1 yilimi aldi.. birde bana dioki sole bu ay asilama yapmasin bizi raht biraksin bu ay.. olurmusun oldururmusun:KK67:

Ölmüyoruz, öldürmüyoruz, bu adamlar bize lazım. La havle vela kuvvete ya sabır çekmek suretiyle yumuşaktan ikna etmenin yollarını arıyoruz :KK6:

Adet düzensizliği için tek çözüm kesinlikle doğum kontrol hapı değil, progestan ile benim adetim düzene sokuldu. Gebeliğe de engel değil üstelik gebelere de bebek tutunsun diye verilen bir ilaç...
benim de kafam karıştı.hiç bir ilaç vermiyorlar.agnucaston diye bitkisel bi hap var kendim buldum onu içiyorum 2 gündür

benim de kafam karıştı.hiç bir ilaç vermiyorlar.agnucaston diye bitkisel bi hap var kendim buldum onu içiyorum 2 gündür
Hmm ben bu bitkisel ilacı hiç bilmediğim için yorum yapmam ne kadar doğru bilmiyorum ama hangi şehirdeydiniz, yok mu biraz daha etraftan methini duyduğunuz tecrübeli bir hekim?

Mrb hanımlar ben sizleri hep yorumlarınızdan takip ettim.
Bu ay soğan kürü yaptım 19 ekimde adet oldum 29 ekimde küre başladım 12 kasım bügün 15. Günüm kürüm bitti. Şimdi ne zaman adet olurum öne atarmı? Sebepsiz infertilite durumum var herşey normal rahim filmi ,hormon testi,sperm testi , kistim yok , yumurtlamam oluyor , sitresden olmuyormuş :KK43: klomen kullandım çatlatma iğneside oldum enson ağustosda aşılama oldum tutmadı :KK43: bende oluruna bıraktım gitmiyorum dr ye 27 yaşındayım Allahımdan ümit kesilmez. Ne yapacagımı Şaşırdım aklım karışık ikinci küre ne zaman başlayacam ben bilmiyorum ? Ne stresmiş onuda anlamıyorum. Yardım edermisiniz.

Hmm ben bu bitkisel ilacı hiç bilmediğim için yorum yapmam ne kadar doğru bilmiyorum ama hangi şehirdeydiniz, yok mu biraz daha etraftan methini duyduğunuz tecrübeli bir hekim?
Özel bi yer bakıcam artık canım ya ea bekliycem biraz daha bilemedim

Neden 1 seneden önce bir şey yapılmıyormuş anlamadım o_O
Ben ilk 6 ay olmadığında gittim doktora ve tüm gittiklerim "daha 24 yaşındasın sakin ol, acele etme" diyerek benim aşırı rahat davranmama sebep oldular. Oysa genç kızlığımdan beri söylüyordu doktorlar "anne olmak istediğinde tedavi gerekecek" diye. Bazıları ısrarla bunu reddetti, e ne oldu ben geldim 28 yaşına (ocakta dolu dolu 29 olacağım) ve daha ilk aşılama denemem bile yapılmadı :KK51: Bence seni daha iyi anlayan bir doktora görünüp zaman kaybettirmelerine izin vermemeli... Ben şahsen kaybettiğim yıllara üzülüyorum ama kısmet işte... Kaderden öteye yol gitmiyor benim de kaderim böyleymiş diyip oturuyorum totomun üstüne
Belki de sen haklısın.her geçen gün sanki boşuna bekliyorsunuz gibi geliyor.hiçbişey yapmadan..
Bakalım bişeyler yapmak lazım hayırlısı olsun hepimiz için. Bende 29 yaşındayım yakında otuz olcam

Neden 1 seneden önce bir şey yapılmıyormuş anlamadım o_O
Ben ilk 6 ay olmadığında gittim doktora ve tüm gittiklerim "daha 24 yaşındasın sakin ol, acele etme" diyerek benim aşırı rahat davranmama sebep oldular. Oysa genç kızlığımdan beri söylüyordu doktorlar "anne olmak istediğinde tedavi gerekecek" diye. Bazıları ısrarla bunu reddetti, e ne oldu ben geldim 28 yaşına (ocakta dolu dolu 29 olacağım) ve daha ilk aşılama denemem bile yapılmadı :KK51: Bence seni daha iyi anlayan bir doktora görünüp zaman kaybettirmelerine izin vermemeli... Ben şahsen kaybettiğim yıllara üzülüyorum ama kısmet işte... Kaderden öteye yol gitmiyor benim de kaderim böyleymiş diyip oturuyorum totomun üstüne

Cnm merhaba dün olmam lazımdı bu saat itibariyle olmadım daha.belim ağrıyo kasıklarım ara ara ağrı oluyo çok sürmüyo geçiyo 2 aydır 31 günde bir oluyordum şaşmıyordu bakalım hayırlısı fazla kaptırrmak istemiyorum kendimi

hayırlısı cnm :)

inşallah kuzum yaa tek duamız o..
hasta olmuşsun sonundaa ahh bende olsam sınır tepemde tarlusal bıtelı 2 gun oldu hıc olacak gıbı değilimm puffffffffff

hayırlısı be birsenim ..
insallah anne de oluruz ..
cok bekledik cook ...

X