infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sizlerde olmasanı yapayalnızımmm (((

ben zaten ona dayanamazdım snaıırm rabbim biliyorda vermiyor. çünkü veripte almasındansa olmayana üzülmek daha kolay...en azından bzim umudumuz var o anne ne yapsın

Slm cnm saol sen nasilsin

iyiyim cnm saol..herhalde adetım yaklaştı adet belirtilerim çıkmaya başladı

Şarjım bitiyor yarın görüşürüz iyi geceler kızlar
İyiki varsınız iyiki ♡♥♡♥♡♥

ii geceler esescimmm

seni karamsar gördüm..rabbıme sığın cnm ondan güzel vekil yoktur..bi doktorada başla artık çok ara verdin cnm..stres tam bi baş belası belkıde hormonlarını etkıledı o yuzden adetın gecıkıor..

Hadi cnm inslhh guzel hbrlerini alicz burda hayirlisi ile tez zamnda inaniyorum

KARMANÇURMAN DUYGULAR İÇİMDEYİM CANIM YAA.HAZİRANDA TÜPLERİM AÇILMIŞTI.KORKUYORUM YA KAPANDIYSA DİYE AŞILAMA YAPTIRDIK YA OLMAZSA DİYE
Seni cooook iyi anliyorum bi diyorum hamileyim ya inslh oldu diyorum seviniyorum sonra diyorum nie seviniosun daha hic bise belli degil diyorum kasiklarim agrio ya tutunamadan duserse diyorum dahada cok var bnm belli olmasina bole napicmm bilmem daa simdiden regl olck gibiyim....

Çok doğru söylüyorsun canım bizden daha zor durumda olanlar var daha acı şeyler yaşayanlar var bizim yüreğimiz bu kadar kabarmışken onlar..

Test yaptım ama hamile Değilim. .
Psikolojik tedavi görmeyi düşünüyorum. .
Ahh eses im ya Hep dualarimdasin inan .. Bnce sen hemen ise başla .. bide eses sanki sen hiç kür yapmiyosun .. kendi haline birakiyosun tm olacagi varsa olur ama sen yap bakalim sonra tevekkül et tedbir bizden takdir Allahtan .. benim her ay gebeliğe dair yaptgm en az 2 3 seyim vardır bu zamana kadar tutmadı ama bak Rabbim vesilemi sonunda göndermiş bana .. yoksa adaçayı yağıda bahane Meryem süresi de kaldığım hacet namazları gözyaşları içinde ettiğim dualardir belki bana vesilemi kabul ettiren .. esesim kendine vesile ara kürler uygula .. Rabbim bize neyi vesile kilmis bilemeyiz demi .. umutsuzluğa düşme .. Rabbim sanada en kisa zamanda gonderecektir mucizeni ben inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…