infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

amin.tşk,sağolun.....kaç yıllık evliydnz ve sorununz neydi?
1 bucuk yıl cnm cok olmamıstı acıkcası ama hic korunmadık ver her ay hayatl kırıklıgı yasamaktan ypranmıstm acıkcası .. RABBİM daha fazla bekleyenlere sabır versin inş ..bende pko var tatlim ılacsız adet olmazdım esimdede hızlı hareketli sayısı azdı ve benim sag tüpüm tıkalıydı cnm hic zannetmydm normal yolla hamile kalacagımı bi ütopya gbi geliyodu .. ama sükürler olsun Rabbimin yanında imkansız die bişi yok hic ummadıgım anda geldi bebişim

canım benim kendine iyi bak olurmu..Allah nazarlardan korusun darısı başımıza inşallah..bugünde adet olcakmışım gibi karnım ağrıdı pazaartesiii gel pazartesiiii...

gerçkten Rabbimizin mucizesihamile kaldığın ay tedavisiz ilaçsız mı hamile oldn?

canım benim kendine iyi bak olurmu..Allah nazarlardan korusun darısı başımıza inşallah..bugünde adet olcakmışım gibi karnım ağrıdı pazaartesiii gel pazartesiiii...
dikkat etmeye calısıyorum cnm ama işimiz stresli bi iş malesef .. buaralar okadar agresifim ki ben bile kendmi tanıyamıyorum artık hormonlardan mı bilmiyorum ama bu sekilde cocuk ne kadr saglıklı büyür icimde bilmiyrum .. inş yasadıgım bu stresli ortam ona sirayet etmez

Kizlarr mrb dr dan geldim muayne oldum yarin aksamda iliski olsun dedi.. pzr progestan basla 6 gun kullan dedi.. regl olursan 2. Gun olmazsan inslh olmassin 17 sinde gel dedi ablam ebe akyazida buraya gelmen sorun olurmu her ihtimale karsi sor dedi gidebilirsin dedi bnden boyle bugun

ramazan ayıydı sanırım yazılarını baya okumştm.sorunlarını anlatnca çok üzülmştm o yüzden yazmk ble istmdmamaaa gerçekten abbimin mucizesi yaaaacanım öyle bi umut oldn ki bizlereya hiçbir şey bebişinden daha değerli değil...tüm hayatını onun sağlığına göre yönet.çokkk dikkat et.Rabbim ömrün boyunca huzuruyla yaşatsn inşşşşş...amin....

aslında daha gebelik olusmadan progestan a baslamanın dogru olmadgnı söylyolar ama doktorun bi bildigi vardır elbet ! senin hic bndan önce düşügün felan oldu mu ?

aslında daha gebelik olusmadan progestan a baslamanın dogru olmadgnı söylyolar ama doktorun bi bildigi vardır elbet ! senin hic bndan önce düşügün felan oldu mu ?
Yok cnm bnim hic olmadi gecen ayda 8 gun prgstan kullanmistim bu ayda 6 gun dusukler biraz sik ya bnce onlem amacli verio die dusunuyorum

cnm benm allah razı olsun rabbim işte bütün olumsuzluklara ragmen gönderdi bana mucizemi daha kesesini bile göremedik bebişimin belirtimde yok zaten ondan pek hamile gbi hissetmyrm kendimi amiiin cnm darısı tüm isteyenlerin sizlerin basına kendmden önce size dua edyrm walla .. sizde bu duyguyu en kısa zmanda tadarsınız inş ah elmde olsa bagrmaktan kızmaktan helak oldm artık neyse biraz karnım büyüsünde onlar acırlar beni üzmezler herhalde

Kızlar cumartesi günü geçen ay gittiğim su kadına gittim adetimin 3.gunuydu yine bitkilerden ilaç yaptı verdi yarında hamama götürecekmiş beni allahım isteyen herkese nasip etsin denemediik bişey kalmadı galiba

ne iş yapıyorsun canım sen..

cnm değerin artmış çok sevindim..inşallah hep böyle mutlu olursun kucağına alana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…