infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Test yaptım ama hamile Değilim. .
Psikolojik tedavi görmeyi düşünüyorum. .
Cnm hersey kafada bitiyo tabiki destek almak güzel bsy de vereceği ilaçlar da uyusturacak uyutacak.biliyorum kafadan atmak cok cok zor hepimiz yasiyoruz ama bn yenebikecegimize inaniyorum bunu tedavisiz :KK68::KK68:

Cnm hersey kafada bitiyo tabiki destek almak güzel bsy de vereceği ilaçlar da uyusturacak uyutacak.biliyorum kafadan atmak cok cok zor hepimiz yasiyoruz ama bn yenebikecegimize inaniyorum bunu tedavisiz :KK68::KK68:

Ağzın yüreğin ne kadar guzel cnm inşallah dua eder dua beklerim ♡♥♡♥♡♥

Rabbim bizi imandan ayırmasın..
Kemm gözden korusun..
Hayırlı sağlıklı evlatlarımız nasip olsun. .
İnşallah hayırlı cumalar selam ve dua ile ♡♥♡♥
Amiiiinn canim insallah mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine rabbim hepimize hayırlısıni versin.

Belim sızlıyor,adet olcam ..
Eyy Rabbim şu mübarek gecenin hürmetine,
Gözyaşlarımı dindir :KK43: :KK43:
Hayırlı evlat nasip ettttt ..
aminnnn canım gözüm yaşlı amin diyorum sanaaa.... benimde adet günüm bu gece olmam lazım o kadar rahat bir aydan sonra yine stres dolu son....:KK43:((

Sabretmek zor hemen oluversin istiyiruz ama bgn bi tanıdığın haberini aldik doğuma diye gidiyo cok ayrintisi ogrenemedik ama dogum sirasinda mi yoksa karnında mi bebek ölmüş cok aci verici.o kdr karninda tasiyosun hayaller kuruyosun allah kimseye yaşatmasın. Bize de ders olmasi lazim cok ustelememek herzaman bunlari goz önünde bulundurmak lazim seviyorum sizleri

Rabbim bizi imandan ayırmasın..
Kemm gözden korusun..
Hayırlı sağlıklı evlatlarımız nasip olsun. .
İnşallah hayırlı cumalar selam ve dua ile ♡♥♡♥
Hayirli cumalar cnm ..lutfen biraz daha zorla kendini inancli insansin sukur en guzeli dua..ilac vericeklerdir ve en az 6 ay kullaniliyor.. hemn birakamiyorsun ve bu tarz ilaclarla gebe kalmak iyi olmaz ve ilac tedavisu bitince bile kanin temizlnsin die bi sure beklemek lazim baya zaman kaybi.. bn bir donem cesit cesit coook fazla kullandim lisede hatta orta okulda basladim tavsiye etmiyorum bilgili saglikli inancli guvendigin insanlarla konusup desarj ol.. sen bunun ustesinden gelirsin ben bir anda yetr artik deyip birktim iyim cok sukur

Sabretmek zor hemen oluversin istiyiruz ama bgn bi tanıdığın haberini aldik doğuma diye gidiyo cok ayrintisi ogrenemedik ama dogum sirasinda mi yoksa karnında mi bebek ölmüş cok aci verici.o kdr karninda tasiyosun hayaller kuruyosun allah kimseye yaşatmasın. Bize de ders olmasi lazim cok ustelememek herzaman bunlari goz önünde bulundurmak lazim seviyorum sizleri
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlarımız nasip etsin cnm :KK43:

X