infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlaaaarrr hamileyimmmmmmmmmm bgn kan tahlilide verdim 60.85
Yaaaaaaaaa buu harika bir haberrr cok coook cok sevindim.. Bu habereee ..Rabbim saglikla sihatle kolaylikla kucagina almayi nasip etsin inslh..cok dikkat et kendine iyi bak yorulma.. bide simdi hatrlayamadim dr kontrolundemiydin ilc fln kullaniyormuydun kendilindn mi oldu Mrk ettim ..bizlerede dua et kuzum

Kızlar hepinizden allah razı olsun Hep dualarimdasiniz merak etmeyin kendimden önce ediyodum smdi de hep edicem inş Rabbim sizede yasatsin bu muhteşem duyguyu belirtilerime gelince yumurtlamadan 1 hafta sonra kasiklarimda batma lar basladi ardından baş dönmeleri ve göğüslerimde hassasiyet vardı zamanla azaldı busefer de sivilcelerim çıkmaya başladı bide adet sancilarim başladı ama cok deil arada bir çok iştahım açıldı ne yesem doymuyorum ama smdi hiç belirtim yok ne bel ağrısı ne kasık batması ne mide bulantısı bu durum normal mi blmyrm ama beni korkutuyo açıkçası benim için dua edin kızlar en yakin zamanda doktora gitcem inş keseyi görebilirim

Korkma cnm simdi hamile oldugnu ogrendin vucdn pskljn rahatladi..bekleyip regl oldugmuzda belirtiler nasil bick gibi kediliyor oyle.. zaten ilk zamnlarda aslinda belirti olmuyormus bn gnlde oyle duydum..vucdn daha raht ondan bisi histmiyirsun bnce hic korkma.. dikkat et kendine

Dikkat etmeye çalışıyorum cnm inş öyledir ağız tadı yla mutlu bile olamıyorum hep böyle gtcek artk herhalde taaki kucağıma alana kadar :) smdi keseyi görsem kalp atislarini duyan a kadar yine böyle tereddüt lü olcam sonrada taaki doğuma kadar türlü türlü şeyler ama bu duyguyu yaşattı ya Rabbim bana ne kadar şükretsem az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…