infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ben değil cnm zeynep ..

hosgeldin sen yenisin sanırım , bu bebis kim ?

nerden , kac yasındasın , ne kadarlık evlisin hg ..
İstnabuldayım yaş 38 bebiş benim ilk çocuğum ikincisi olmuyor maalesef :KK43: evlilik 6 yıl oldu 1. hemen oldu ama ikinci için hiç korunmadığım halde olmuyor yarn dr randevumuz var bakalım ne diyecek

İstnabuldayım yaş 38 bebiş benim ilk çocuğum ikincisi olmuyor maalesef :KK43: evlilik 6 yıl oldu 1. hemen oldu ama ikinci için hiç korunmadığım halde olmuyor yarn dr randevumuz var bakalım ne diyecek

bu da cok ilginc ..
bitane oluyor sonra olmuyor ..
Allahım cagın sorunu mu bu ..
insallah cnm olur tekrardan ..

Nasıl uygulaniyorki saça asitli degilmi sirke sac derimizi sızlatmaz mı. Saclarim cok dökuluyorya acaba stresten mi
stresten olabilir kansızlıkdan olabilir canım eğer kapalıysan havasızlıkdan olabilir elma sirkesini saç kremi gibi uyguluyorsun canım ama dediğim gibi organik olacak zeytinyağda çok iyi geliyo

inşallah etrafta çok varmış ikinciyi tedavi sonucu doğurabilen insan başına gelince dikkat kesiliyor etrafa

Allahım şu sıkıntılardan kurtarsın cnm ..
bitane olsa ben 2. istemem sanırım ..
cok yıpratıcı durum ..

oğlum kardeş istiyor herşey onun için hergün soruyor okuldan gelince "anne kardeşim karnına geldi mi" üzülüyorum ben de onun için....

canım üzülme ..
şükret,hiç olmayanlar napsın ..
inşallah kardeşide olur ..

inşallah hayırlı haberler alırız dr dan yarın yazarım dr dönüşü durumları şimdilik hoşçakalın iyi gecele...

X