infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizlar hepiniz hakkinizi helal edin.. wc den geliorum yine husran ... :KK43: dedim ya bn en fazla bu gun 2 gun 3 gun hic gecikmedim cok uzgunumm .. dr regl olursan 2. Gunu gel demisti yrn dr gitmem gerek ama suan hic bise istemiyorum.. insnlar bebislerini kaybedio biliyorum ve bn o aciyi tahmin bile edemiyorum..Allahim kimseyi evladi ile sinama yarabbim..
amiin cnm :KK43: kendiliğinden adet olmanda cok güzel gercekten bak ben biliyrm hamile olmadgmı ama bile bile kan testi yaptryrm doktor negatif deyncede öyle üzülüyrm ki :KK43: keske bende her ay kendiliğimden adet olsam :KK42: öyle deme daha umutla git hatta bak bakalım ne diycek inş güzel haberlerle gelirsn hadi bitanem gül biraz stres yok dua var :KK39:

amiin cnm :KK43: kendiliğinden adet olmanda cok güzel gercekten bak ben biliyrm hamile olmadgmı ama bile bile kan testi yaptryrm doktor negatif deyncede öyle üzülüyrm ki :KK43: keske bende her ay kendiliğimden adet olsam :KK42: öyle deme daha umutla git hatta bak bakalım ne diycek inş güzel haberlerle gelirsn hadi bitanem gül biraz stres yok dua var :KK39:
Tabi senin durumda zor cnm Allah yardim etsin.. ben esime cok sinirleniyorum her reglmde simdi ona saydirdim tut tut kendini prblm onda diye degil ama 1 yil oyaladi resmen beni sprm testi yaptrmadi ole olunca bnm rahm filmi askida kaldi ben daha gecen ay hsg cekilebildim dusun.. ve hala fosur fosur sigara icio.. ne gerekiosa yapicaz askim fln yazmis lafff.. ilacini bile doru duzgun kullanmadi .. nedense ara ara bi heycan geldi hep karnimi oksadim var sandim ya :KK43:

Kizlar hepiniz hakkinizi helal edin.. wc den geliorum yine husran ... :KK43: dedim ya bn en fazla bu gun 2 gun 3 gun hic gecikmedim cok uzgunumm .. dr regl olursan 2. Gunu gel demisti yrn dr gitmem gerek ama suan hic bise istemiyorum.. insnlar bebislerini kaybedio biliyorum ve bn o aciyi tahmin bile edemiyorum..Allahim kimseyi evladi ile sinama yarabbim..

Canim bence bir kan testi yaptir sonra muayene ol dr soyle 2 gun gecikti diye o yapar ben bir keresinde 5 gundu sanirim gecikmisdi dr muayene etti rahim duvari cok kalinlasmis sanki halimesin dedi ama kan testine bakti bisey yoktu benim aklim olsa baktirmazdim beklerdim cunku bir hafta gecti sonra adet olmustum o da ilac alarak kimbilir belkide gebelik vardi.. o yuzden sana tavsiyem tam olarak adet ol yada 3 gun git 2 gun degil yinede sen bilirsin canim cok kanaman varsa bekleme ama cok az ise bekle bu sadece benim düşüncem herseyde vardir bir hayr..

Tabi senin durumda zor cnm Allah yardim etsin.. ben esime cok sinirleniyorum her reglmde simdi ona saydirdim tut tut kendini prblm onda diye degil ama 1 yil oyaladi resmen beni sprm testi yaptrmadi ole olunca bnm rahm filmi askida kaldi ben daha gecen ay hsg cekilebildim dusun.. ve hala fosur fosur sigara icio.. ne gerekiosa yapicaz askim fln yazmis lafff.. ilacini bile doru duzgun kullanmadi .. nedense ara ara bi heycan geldi hep karnimi oksadim var sandim ya :KK43:
canım görmedim adet olmuşsun rahim filmide çekilmisşin inş. bu ay kalırsın canım bak yasin okucaz hepimize herşey dua üstüne

Kizlar cok saolun cok iyisiniz .. moralim cok bozuldu ne yazicam bilemiuorum gebelik yok maslh gayet ii saglm bi regl yani..poff :KK43: yarin dr gitmem gerek ama esime karsi cok sinirliyim simdi cikiyorum anneme gidicem belki bu gecede orda kalirim.. kendinize cok iyi bakin .. benim cocugum olmicak..Allah bilirde su ana kadar icimden ne gectiyse oldu korunmayi birakmak icin cok dil dokmustum esime bak hemen olmicak diye..bunu hissettim.. esim sprem testi bnde hsg cekilmeden eyer esimde cikarsa hareketlilik bende cikarsa tupum tikalidir dedim.. yada her ikisi..esimin hareketlilik dusuk cikti..asilama vea tup bebek denememiz lazim onlarida bnm bu bozuk pskljm zayif imanim kaldirmaz.. Allahim afetsin beni tevkl edemiyorum..

Kizlar cok saolun cok iyisiniz .. moralim cok bozuldu ne yazicam bilemiuorum gebelik yok maslh gayet ii saglm bi regl yani..poff :KK43: yarin dr gitmem gerek ama esime karsi cok sinirliyim simdi cikiyorum anneme gidicem belki bu gecede orda kalirim.. kendinize cok iyi bakin .. benim cocugum olmicak..Allah bilirde su ana kadar icimden ne gectiyse oldu korunmayi birakmak icin cok dil dokmustum esime bak hemen olmicak diye..bunu hissettim.. esim sprem testi bnde hsg cekilmeden eyer esimde cikarsa hareketlilik bende cikarsa tupum tikalidir dedim.. yada her ikisi..esimin hareketlilik dusuk cikti..asilama vea tup bebek denememiz lazim onlarida bnm bu bozuk pskljm zayif imanim kaldirmaz.. Allahim afetsin beni tevkl edemiyorum..
canım sen yinede doktora git ihmal etme lütfen

her telaşeniz böyle güzel olsun inş kuzum :KK68: iyiym kuzum nöbetteydm gece smdide dersteyim :KK51: bende nye eses niye begeniyo ama yorum yazmıyo diyorum :KK47:

dısardeyken okuyorum sadece ..:KK49:
bugunde k.valide ile bebis sevmeye gittik ..:emir_bebek::nazar:
artık gerçekten istiyorum .. ovülasyon gelsin ..:KK73:
bebislerimiz gelsin cnmm ..
:KK75::KK75:

Hoşbulduk canım.. Boludanım cnm 30 yaşındayım.
2 aydır denemedeyim geçen ay hüsran bu ay 27. günümdeyim göğüsler hala hassas acılı direniyorum :KK70:
Allah hepimize Nasip etsin arkadaşım.
Sen nerden, yaş kaç?

antalya 24 yasındayım :)
4 yıllık evliyim 2 yıldır olmuyo ..
bi negatif sonuclanan asılamam var cnm ..
insallah nasip olur cnmm :)

hayırlısı olsun inşallah :nazar:çok şükür tatlım bugün 14 30 da hgs çekincem:mad:dün moralim biraz bozuktu tahlil dosyamızı kaybetmişiz içinde sperm hormon vs gibi sonuçlar vardı akşam üstü bi tlf çaldı hastaneden aradılar meğer dosyayı rahim filmi günü alırken orda unutmuşuz adama yarın filmimiz var zaten orada gelip alcaz dedim ay bi sevindim ki anlatamam:KK71:

Allah aglatmasın bebegim ..
insallah hsg biseycik cıkmaz ..
:KK19::KK19::KK19:

• Beğen
Reactions: nea
insallah canim cok uzen ve yoran bi surec boyle olcagini bilseydim hic korunmazdim :KK43: kendimi de esimi de cok yiipratiyorum cevremde bnden sonra evlenip o kadr cok hamile kalan var ki :KK43: Rabbim tez zamanfa bizefe versin amin insallah

bilemezdik ki böyle olacagını cnm ..
hemen olur sanmıstık .. ya nasip ..
üzülmek yok .. sabır ve dua ile ..

Allahm hepimize gerek kalmadan nasip eder inslalah kuzum .. aynı durumdayım :KK43:

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '...Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

Tabi senin durumda zor cnm Allah yardim etsin.. ben esime cok sinirleniyorum her reglmde simdi ona saydirdim tut tut kendini prblm onda diye degil ama 1 yil oyaladi resmen beni sprm testi yaptrmadi ole olunca bnm rahm filmi askida kaldi ben daha gecen ay hsg cekilebildim dusun.. ve hala fosur fosur sigara icio.. ne gerekiosa yapicaz askim fln yazmis lafff.. ilacini bile doru duzgun kullanmadi .. nedense ara ara bi heycan geldi hep karnimi oksadim var sandim ya
Ah cnm ya esinede kızma o ne bilsin böyle olacagini o biraz daha vakit geçirmek istemiştir seninle bak oda istyo mus şimdi .. böyle yaparsan bu süreci daha zor atlatirsiniz .. olacağı varsa olur kuzum çok tanıdığım var spiralle hamile kalan hatta baglatipta hamile kalan bile var biliyo musun ? Böyle deme onu suçlama oda kendni kötü hisseder bak ! Ha bak ilaç sigara konusunda sonuna kadar haklısın .. benm eşim sigara İçmez ama ilaçlarını doğru düzgün kullanmadi doktora gitmiyo keçiboynuzunu ben yaparsam iciyo pekmezini aldık onu bile yemiyor neymiş efendm canı istemiyo mus ben bebek için bukadar uğraşırken kendisinin umrunda deil ha sorsan doktora götürünce ilgilenmis oluyo :KK67: hem senin tüplerim açık ne güzel benm tüplerimin ikiside tikali ydi birini açtırdik ama işlevini görüp görmediğini bile bilmiyoruz :KK43: o yüzden sıkma canini olur inş şimdi sen eşini sıkıştır doktora gitsin yoksa inat yapar bak yada sonra yüzüne vurur bu günleri .. bence yani bunlar benim fikrim :KK66:

Hem
Hem birazda suç bizde galiba hamile sin die umutlandirdik kusura bakma :KK43:

X