infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım ya daha yaşın genç senin sıkma canını benim şubatta 30 yaşım bitcem 85 doğumluyum hakkımızdan hayırlısı siz kursta çocuklara 500 Yasini şerif toplatın okutun onların duası kabul olur inşallah 500 yasin çok duydum okutup duası kabul olan:KK68:
Ah cnm sizin gbi leri duydkca kendimden utanyrm zaten :KK43: öncelikle sizlere dua edyrm zaten .. rabbim sizi daha fazla bekletmesin inş .. şimdi Meryem süresi okuyrm cnm 500 çok ama denerim belki :)

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim :110: 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Geçen ay başladık bizde bebiş çalışmalarına ama ilk ay hüsrandı :KK43:
Bu ay da adet bitiminden itibaren gün aşırı çalışmaya devam..
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
Hamile olabilir miyim :/

Merhabalar kızlar.. Bende aynı dertten muzdaribim :110: 3,5 yıllık evliyiz. Eşim askerden yeni geldi.
Soracağım şey inş olmamda adete 2-3 gün var ama göğüslerim aşırı acıyo dokunamıyorum ve kasıklarımda batmalar,yanmalar var. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı.
KAN TESTİ YAPTIR ANLARSIN CANM.

cnm çatlatma iğnesimi olmuştun sen..iğnenin kaçıncı günü bugün
Yok canim catlatma ignesi olmadim yumurta fazla attim bu ay inun icin hap kullandim kontrolde yumurtam catlamisti o gecede yine iliski vermisti.. sonra oksapar igne kullandim 10 tane kan sulandirici birde progestan 8 gun kullandim cnm

hoşgeldin cnm inş. hamlesindir :KK49::KK49::KK49:

X