infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ee sizde Yapin artikk.. hadi canim bizde yapmak için sizin sozunuzu beklioduk..
tabi ya onlar demese düşnmüyoz sanki herşey,mzi b
vermeye hazırız biz meleğimzn gelmesi için...herşeyinz olsa nolcak çocuğu yok senin oğlanın diolar kayınpederime bizim yanımzda bide içlerimi parçalayan o insafsızlar herşeyin Allahtanolduğunu bilmeyen, günlerce üzüntümüze bu laflarıyla üzüntü katanlar nasıl haklarını helal ettircekler bana , bu kul hakkını nasıl ödiycekler bu arada bu kadar vücudunu dinleme tatlımm biraz rahat olmaya çalış başka şeylerle kafanı dağıt regl günün geçene kadar ..biz eşimle bbeekle ilgili bu ay en fazla 2 gn fln konuşmuşuzdr kimseylede knşmuyrm eskisi kadar düşünp kafamada takmıyorum Rabbim verrise olcak ,biz düşünnce değil cnm birz daha tevekkül etmemiz lazım tmm üzülyrz çok istiyoruz ama rahatlamzsak nasıl ii anne baba olcaz bu stresle

Amin canım Rabbim dualarini duysun inslh ve en yakın zamanda mucizesini versin sana kucagina al kuzunu

Canim yaa ne bicim insanlar var çok suku et rahim da tabi oluyor ama bu kadar abartı yasamadim.. önceden bu kadar takmiyordum zaman geçtik ce malesef takilmaya basladim hep dua ediyorum kendim içinde herkes içinde inslh bizimde olur bebisimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…