infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ne güzel maslh yaslar 21 22 ler 24 ler benim nisanda 28 dolucak .. hep çok genç anne olmak istemistim.. 2ablam 1 abim var ilkoulda kardeşim olsun isterdim annemde var diyor du bende benden küçük olsun ben ona bakiyim elinden tutayim Diodum..annem anlanlarin olur artik diyordu simdi 5 tane yegenim var :) teyze siz çocuk yakmaktan vazmi gectiniz diyolar :)

bi ayakkabı alcam eksik cogunu aldım .. :rolleyes:

elbise & şal tamam :) sen nasılsın balım .. :KK71:

nişana gel oynayalım döktürelim .. :KK4::KK75::KK75:

kısçemin tacını & cicegini sectik ..
:KK73::KK73:

ohh ne guzel herşey tamam..bızımde ctesı düğünümüz var.. geleyım balım beraber oynarız karşılıklıı :KK71::KK71::KK22:

Ne güzel maslh yaslar 21 22 ler 24 ler benim nisanda 28 dolucak .. hep çok genç anne olmak istemistim.. 2ablam 1 abim var ilkoulda kardeşim olsun isterdim annemde var diyor du bende benden küçük olsun ben ona bakiyim elinden tutayim Diodum..annem anlanlarin olur artik diyordu simdi 5 tane yegenim var :) teyze siz çocuk yakmaktan vazmi gectiniz diyolar :)

kuzumm erken anne olmak istedik nasip ama ..
en güzel yasıdır kadının bence 30 lar ..
nasip bee .. teyze olcam bende 18 yasındaki kardesim hamile ..

bende 26 yaşındayım cnm 27 ye giricem..bende hep genç anne olmak ıstemıstım ama allah böyle nasip etmiş..

kuzumm erken anne olmak istedik nasip ama ..
en güzel yasıdır kadının bence 30 lar ..
nasip bee .. teyze olcam bende 18 yasındaki kardesim hamile ..

aa kaçan kardeşinmi tatlım..ne guzel hayırlısıyla kucagına alır ınsallah..demek teyze oluorsun..konuşuyormusuunuz kardesınle nişana gelıcekmı

aa kaçan kardeşinmi tatlım..ne guzel hayırlısıyla kucagına alır ınsallah..demek teyze oluorsun..konuşuyormusuunuz kardesınle nişana gelıcekmı

canım 1 defa konustum gecen .. cok agladı .. cok özledim diyor .. :KK1::KK1:
mutluyum diyor .. 3 haftalık hamileymis simdi ,nisana gelmicek ailem affetmiyor ki ..
o_O

eşimin kuzeni cnm..ben bısey almadım evdekılerden uydurucam bişey..hamiş halımle gıdıcektım ne guzel soranlara hamıleyım dıycektım ama nasıp olmadı :KK43:
ewt okudum cnm darısı en yakın zamanda başına ınsallah :KK70:

hayırlısı birsenim be , sana bisey olmasın insallah gene hamis kalırsın ..
daha ben hic hamile de kalamadım , bazen anne olamicam gibi gelior ..
olmazsa sosyal hizmetlerden almayı düşünmeye basladım ..

X