infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Üzüldüm canim ama inaniyorum en kisa zamanda yine hamis kalicaksin Rabbim in izniyle inslh benimde dedigin gibi olur :)
sağol canım amin inşalalh ...benmkisi aşılamayla olmuştu tekrar aşılaama olacağım 2 ay içinde inşallah bukez sağlıklı bir gebelik oluşur
inşallah sende hamilesindir canım allah yüzüne baksın

Inslh canim tutar bu sefer Allahın izniyle .. benim de bundan önceki Dr um asilama dedi ama simdi gittigim Dr hemen asilama yapmadi yumurtalarimi arttirdi once ilski verdi catladigni gördü o gecede ilski verdi ilaçlar verdi bu ay yüksek hamile kalma ihtimalin dedi. Bende onun için biraz daha umutluyum ..Umarim umutlarimiz bosa cikmaz

canım senn rahatsızlığın ne bilmiyorum ama benm yumurtlama problemm var ilaçsız adet olamıyorum 6 ay klomen denedik fayda etmedi yumurta hiç gelişmedi sonra eşimde azda olsa sorn olduğundan benim rahmimde sola dönük olduğundan aşılamayı tercih etti doktorum yani şansı artırmak adına 3 kutu iğneyle tek yumurtam gelişti çatlatma iğnesi oldum 36 saat sonrada aşılamam oldu tuttu da ama kısmet değilmiş senin sorunun ne
buay hangi ilaçalrı kullandın inşallah tutar rabbim yüzünüze baksın inşallah hamilesindir

Canim bnm çok sukur bir sikintim yok esimin sayi 41 milyon hareketlilik %30 50 olmasi lazimmis birde likefikasyon süresi 20 dk olmali esimin 1 saat.. iste bu ay Dr benim daha fazla yumurtamin atilip daha çok sansimiz olsun diye s ile basliodu bi hap verdi Folbiol coraspin kullanıyorum yumurtalarim catladi sukur bi vitamin kullandim ..progestan kullandim 8 gün 10 igne oksapar bu ay yüksek ihtimal dedi Dr iste.. olmazsan 20 sinde olursan adetin 2. Günü gel dedi.. ole cnm yaa zor Allah yardimcimiz olsun

Ben Dayanamıyorum burda benden daha uzun mücadele vermis tüm arkadaslarimdan Özür diliyorum Hepinizden ama Reglm gelio çok belli sancilari sicakligi hamile olsaydım bu kadr olmzdi

Ben Dayanamıyorum burda benden daha uzun mücadele vermis tüm arkadaslarimdan Özür diliyorum Hepinizden ama Reglm gelio çok belli sancilari sicakligi hamile olsaydım bu kadr olmzdi

Kirmizilar gelmeden karalari bağlamışsin canim bence sabret insaallah olur ben iki sene bekledim simdilik hamileyim ama hamileligimin devam edecegine garantim yok cok şükür şimdilik hersy normal ama biz bilemeyiz ki yarinlarin ne getirecegini oyle icinden nasil geciyorsa ac ellerini Allahtan iste inan bizim sadece isteyipte verenimiz bir tek o diger hersey birer sebep o yuzden o tatli canini uzme bu seferdr olmadi belki bir sonraki ay de inan beynindr buna alisacak ve kendiliginden Allahin izniyle olacak tibben bir sorun varsada hal olur ben simdiki aklim olsa eskiden o kadar uzulurmuydum diyorum iste yaşamadan bilemiyor insan Allah kimseye tasiyamayacagi yükü yuklemez zor evet ama sadece biraz sabır ve şükür verdigi her nimete sonsuz şükürler olsun hadi simdi benim icin gülümse

Canim benim çok güzel yazmissin çokda dogrusun doğrusunuz.. Öncelikle Rabbim hayirlisi ile kucağına almayi nasip etsin inşallah kuzum kötüyü dusunme.. benimde bu 29. Ay denemem olucak.. ole her ayki regl agrimi hissediyorum dedim yine olmadi.. bklm

Herşeyin hayrlisi canim biliyorum ki bu cevre baskısı olmasa bu sorunu yasayan bizler kafamiza takmamis olsak Allah bilir coktan olmuştu ama iste o sorar bu sorar bizim yine halimize binlerce şükür sana son bir örnek vereyim mi ? Bizim burda benden bir sene sonra evlenen yani daha bir senelik evli esimin akrabasi olan ailenin gelinine simdiden esini evlendirelim deniliyor o aile bana bile olmazsa esini evlendirecez dediler canim benim bunlari bile yasadim ben o yuzden sadece Rabbinden yalvarark iste Allahim sen tum isteyenlere bana da bebek nasip et bu benim icin hayrli degilse hayra cevirip oyle nasip et sen beni coucuksuzlukla imtihan etme ya rabbim derdim tatlim hersey duada bitiyor illa brn bunu dedim sende de olacak demem bunlar benim içimden gecendi hersey gönlünce olsun

sağol canım benim hoşbuldum:) ben evlendim evleneli istiyorum yani 1,5 senedir ama hala olmadı tüplerim tıkalıydı laparoskopi oldum şimndi beklemedeyim
Ayy cok benziyoruz :) benimde tüplerim tıkalıydı laparoskopi oldum biri acıldı .. sizinkinin ikiside acıldı mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…