infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

arkadaşım sosyal hizmetlerden aldı 7.yılında ..
bende düşünüyorum açıkçası .. böyle uğraşmak çok yıpratıcı ..

• Beğen
Reactions: nea
CANIM BENİM HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ İNANKİ NE YAZACAĞIMI BİLEMEDİM :KK61:ÇOK ÜZÜLDÜM VEREN ALLAH ALANDA ALLAH :mad:TEKRAR VERİR İNŞALLAH :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar: BEN ÇOK İYİ BİLİRİM EVLAT ACISINI:KK61:ACININ BÜYÜĞÜ KÜÇÜĞÜ OLMAZ BENDE 25 HAFTALIKTI İLK BEBEKLERİMİ KAYBETMİŞTTİM :KK61:DUALARIM HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN EVLAT ACISI RABBİM:KK61:BAMBAŞKA BİR ACI ANLATILMAZ ANCA YAŞAYAN ANLAR BU ACIYI :KK61:DİLERİM RABBİM TEZ ZAMANDA BİRDAHA NASİP EDER BEBİŞTE ŞU AN YAŞADIĞIN BU ANLARI UNUTURUR CANIM:KK68:
amin Allah yasatmasin.25 hafta cok buyuk.harektlerini hissetmeye baslamissindir Allah bidaha yasatmasin.

CANIM BENİM HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ İNANKİ NE YAZACAĞIMI BİLEMEDİM :KK61:ÇOK ÜZÜLDÜM VEREN ALLAH ALANDA ALLAH :mad:TEKRAR VERİR İNŞALLAH :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar: BEN ÇOK İYİ BİLİRİM EVLAT ACISINI:KK61:ACININ BÜYÜĞÜ KÜÇÜĞÜ OLMAZ BENDE 25 HAFTALIKTI İLK BEBEKLERİMİ KAYBETMİŞTTİM :KK61:DUALARIM HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN EVLAT ACISI RABBİM:KK61:BAMBAŞKA BİR ACI ANLATILMAZ ANCA YAŞAYAN ANLAR BU ACIYI :KK61:DİLERİM RABBİM TEZ ZAMANDA BİRDAHA NASİP EDER BEBİŞTE ŞU AN YAŞADIĞIN BU ANLARI UNUTURUR CANIM:KK68:

ÇOK AMA ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YA İNANKİ ŞUAN AĞLIYORUM 4 SENE ÖNCEKİ YAŞADIĞIM ANA DÖNDÜN RESMEN YA :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

aminn canımmmm ,belkide sanada şefaatçi olarak bekliycek seni cennette:KK68: Rabbimn de sana imtihanı bu cnm layıkıyla imtihanı geçersin inşallah sabrınıda verir YÜCE RABBİM

hayırlı evlatlar nasip etsin insallah hepimize :KK42:

canim benim takdir Allahin lutfen yenilme.bu mubarek gunun hurmetine insallah yuzun yine gulsun.

sağolun canlarım dua edin benim için..iyiki varsınız :KK43:(

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm :KK61::KK61::KK61: kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden :KK43::KK61::KK61::KK61:
ah cnm ya okadar üzüldüm ki :KK43: ama hic üzülme düşen bebek saglıksız olan bebekmiş RABBİM sana bu bebeğin yerine cifter cifter versin inş :KK12: rabbim yar ve yardımcın olsun bitanem umarım bekletmeden gelir bebeğin :KK12:

ah cnm ya okadar üzüldüm ki :KK43: ama hic üzülme düşen bebek saglıksız olan bebekmiş RABBİM sana bu bebeğin yerine cifter cifter versin inş :KK12: rabbim yar ve yardımcın olsun bitanem umarım bekletmeden gelir bebeğin :KK12:
:KK75::KK75: insallahh cümlemize hayırlı,saglıklı evlatlar nasip olurrr :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X