infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Taktir senindir YARABBI. . Sen ki imkansizi mümkün kılarsin .. Darda koyma bizi... Dara düştüğümuzde de şükredenler eyle bizi...
canım geçmiş olsun tekrar gittişn mi doktora düşüyor mu dediler canım benim acının tarifi yoktur eminim rabbim inşallah yüzünü güldürecek tekrar evladın cennette beklicek seni

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm :KK61::KK61::KK61: kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden :KK43::KK61::KK61::KK61:
geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:vardır bunda da bi hayır rabbim tez vakitte yine doldurur inş göbişini :KK61::KK61::KK61:

:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
bu topikte herkese sevinmiştim ama sana kendim gibi ya nasip üzülme kuzum ne diyeceğimi bilemiyorum :KK42::KK42:

:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

canımmmmm çok geçmiş olsun nasıl üzüldüm kii seni düşünemiyorum içim parçalandı inanki :KK43::KK42::mad::KK61::KK61::KK61::KK61: sabret cnm vardır bundada bir hayır

birsenim cok üzüldüm cookkkkkkkkkkkkk :KK61::KK61::KK61:
ama bak hamile kalabiliyosn sükret dua et ins. yine hamile kalırsın bitanem offfff :KK42::KK42::KK42:

sağolun kızlar allah razı olsun hepinizden..rabbim böyle nasip etmiş..verende o alanda o.. bana şükretmekten başka birşey düşmez..rabbim şaşırtmasın inşallahhhh

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm :KK61::KK61::KK61: kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden :KK43::KK61::KK61::KK61:
CANIM BENİM HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ İNANKİ NE YAZACAĞIMI BİLEMEDİM :KK61:ÇOK ÜZÜLDÜM VEREN ALLAH ALANDA ALLAH :mad:TEKRAR VERİR İNŞALLAH :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar: BEN ÇOK İYİ BİLİRİM EVLAT ACISINI:KK61:ACININ BÜYÜĞÜ KÜÇÜĞÜ OLMAZ BENDE 25 HAFTALIKTI İLK BEBEKLERİMİ KAYBETMİŞTTİM :KK61:DUALARIM HİÇ KİMSEYE YAŞATMASIN EVLAT ACISI RABBİM:KK61:BAMBAŞKA BİR ACI ANLATILMAZ ANCA YAŞAYAN ANLAR BU ACIYI :KK61:DİLERİM RABBİM TEZ ZAMANDA BİRDAHA NASİP EDER BEBİŞTE ŞU AN YAŞADIĞIN BU ANLARI UNUTURUR CANIM:KK68:

canım geçmiş olsun tekrar gittişn mi doktora düşüyor mu dediler canım benim acının tarifi yoktur eminim rabbim inşallah yüzünü güldürecek tekrar evladın cennette beklicek seni

saol cnm dün gittim doktora..muayene ettı kesesı oluşmuştu normal gebelık gozukuyor dedı tekrar kan verdım degerlerım dususteydı eve geldım once lekelenme sonra parça şeklinde düşmeye başladı :KK43:((

geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:vardır bunda da bi hayır rabbim tez vakitte yine doldurur inş göbişini :KK61::KK61::KK61:

saol cnm allah razı olsun..inşallahh tekrar bu mutlulugu rabbım hepımıze yaşatır

sağolun kızlar allah razı olsun hepinizden..rabbim böyle nasip etmiş..verende o alanda o.. bana şükretmekten başka birşey düşmez..rabbim şaşırtmasın inşallahhhh
aminn canımmmm ,belkide sanada şefaatçi olarak bekliycek seni cennette:KK68: Rabbimn de sana imtihanı bu cnm layıkıyla imtihanı geçersin inşallah sabrınıda verir YÜCE RABBİM

BEN KAÇIYORUM KIZLAR YA BİRSENE ÇOK ÜZÜLDÜN 4 SENE ÖNCEKİ YAŞADIKLARIM GELDİ AKLIMA BENİ EVLAT KAYBI ÇOK ETKİLİYOR :KK61:ESESÇİĞİM GÖRÜŞÜRÜZ ÖPTÜM

BEN KAÇIYORUM KIZLAR YA BİRSENE ÇOK ÜZÜLDÜN 4 SENE ÖNCEKİ YAŞADIKLARIM GELDİ AKLIMA BENİ EVLAT KAYBI ÇOK ETKİLİYOR :KK61:ESESÇİĞİM GÖRÜŞÜRÜZ ÖPTÜM

tamam kuzum hepimiz cok üzüldük , insallah saglıklı evlatlarımız olur görüsürüz öpüyorum :KK1:

X