infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

oohh miss kuzum yerim senin kızını .. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
benimde camasır günüm 2 makine yıkandı astım ..:KK73::KK73:
napaım kuzum buralardayım seni sormalı keyifler nasıl :)
:KK37::KK37:
ÇOK ŞÜKÜR CANIM İYİZ:nazar:KOLAY GELSİM:KK73:BENDE 1 MAKİNA ASTIM 2 MAKİNA YIKANIYOR:KK31:

İnşallah bir sorun yoktur canım üzülme inşallah bebeğin hayırlisiyla doğar. Dualarım sizinle.

Dualarım seninle canım inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunur:nazar::emir_bebek::nazar:

Birsenim umarım yanılıyorsundur..
Kuzum dualarım seninle ..

Canım sen ilac almiyormuydun jel kullaniyordun demi ben progestan ve folik trio kullaniyorum keşke sende onlari kullansaydin lütfen kendini üzme bu mesajini simdi okudum inan üzüldüm ama sen yinede moralini yüksek tut balım

gülüm doktora gittinmi.yarın doktora git birsenim.Ya Mubdi 99 defa oku bol bol Allah sana bagıslasın evladını

canım benim doktorla görüşmeden moralini bozma hemen inş. bişe olmaz bebeğine dualarımız seninle

üzülmemeye çalış canım inşallah bir sorun yoktur bebeğin seni bırakmaz dua et bende dua ederim sana allah yardımcın olsun şuan seni okadar iyi anlıyorum ki rabbim bebeğini korusun :KK61::KK61:

cnm ya :KK43: hemen doktora git .. inş kötü bişe yoktur :KK12:

Canım ne oldu keseyi grdn mü..

Birsenim nolduuu insallah ii haberlerle gelmissindir o_O

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm :KK61::KK61::KK61: kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden :KK43::KK61::KK61::KK61:

selam kızlar..maalesef dün bebegımı düşürdümm :KK61::KK61::KK61: kesesi herşeyi oluşmuştu ama değerlerim düşmeye başladı birden ..dünden beri parça parça gidiyor bebegım benden :KK43::KK61::KK61::KK61:
canımmmmm çok geçmiş olsun nasıl üzüldüm kii seni düşünemiyorum içim parçalandı inanki :KK43::KK42::mad::KK61::KK61::KK61::KK61: sabret cnm vardır bundada bir hayır

X