infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

merhaba tatlım nslsın..hangı tedavıyı oluorsun aşılamamı..inşallah hersey cok guzel gelısır cnnm

Slmmmmmmm esesimmmm artik hamile degil anneyimmmmmmm darisiii basinizaaaaa:):):):):)

Birsenimmmm canim nasilsin geldi mi kırmızılar tesadüfen yazını okudum ovu testiyle hamile olup olmadığına bakmissin kk da çok okumuştum yok çok köyü çıkarsa hamilesin falan gebelik testinde çift çizgiyi görünce merak edip birde ovu testiyle baktım silik cıktı koyu falan değildi yani doğru değil... Gebelik testinde silik varsa bi kan testi yaptirsana kusum ya
merhaba tatlım nslsın..hangı tedavıyı oluorsun aşılamamı..inşallah hersey cok guzel gelısır cnnm

12 ekim canım hatta kasım aralık vb. diye de yazabilirsin bu gidişle sıpa gelmeyecekkk

Canim gözunaydin saglikla kucagina alirsin ins. Bebegini. Bende okumustum yakı meselesini ama hic yapmadim. Sen nasil uygulamstin.adetliyken mi basladin yakiya. Ne zamanlarda kullandin canim

merhaba cnm benim yeni bat 22 ekim

Canım tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin. :)
sen şimdi yakı deyince aklıma geldi ben geçen ay belim ağrıdığı için iki kez yakı yapmıştım
onun etkisi olmuş olabilir bende de :)
ayrıca ben soğan kürü de yapmıştım

canım eğer iğne taedavisi vs sakın hemen başlama belki doktor korunma yani anlamında söylemiştir
Yok tatlım 1 ay konuncam işte bi ay sonra tekrar gebe kalabilirsin dedi tedavi anlamında bişey demedi heralde gene gebelik olmassa tedabiye o zaman devam eder hralde

Canım hikayenide paylasırmısın nasıl bi sürecten gectin neler denedin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…