infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

selam kızlar nasılsınız ben hala adet olmadım 3 gündür doktora gittim bugün malesef kan testi negatif çıktı :KK43::KK43::KK43:ultrasonla baktı bişe yok bayrama kadar adet olmazsın rahimin şuan adet olacak kalınlıkta değil istersen adet sökücü yazayım dedi bende ilk defa günüm geçmiş ayın yılın başında hep günü gününe olurum gelir beklerim dedim bende ayrıca prolaktine baktı yüksek değilse adetin gelir dedi yüksek değilmiş oda çok şükür ama ben bi umut belkide gelmez kırmızılar diye umut ediyorum :cry::cry::cry:

selam kıslar bizde de sebebi bilinmeyen infertilite var
bütün tahiller yapıldı.rahim filmi çekildi.fakat hamiş olamıyorum yardımmm

Canim gözunaydin saglikla kucagina alirsin ins. Bebegini. Bende okumustum yakı meselesini ama hic yapmadim. Sen nasil uygulamstin.adetliyken mi basladin yakiya. Ne zamanlarda kullandin canim

Allah razı olsun:KK36: canim adetten temizlendikten hemen sonra iki günde bir çalışmalar oluyor ben 3 defa kullandim

Bende öyle oldu adet sancısı gibi agrilarim oldu ama hamileymisim insaallah birsencim seninde oyle cikar

cnm benım gercekten oyleymıss hamıleyımm ınanamıorum

Birsenimmmm canim nasilsin geldi mi kırmızılar tesadüfen yazını okudum ovu testiyle hamile olup olmadığına bakmissin kk da çok okumuştum yok çok köyü çıkarsa hamilesin falan gebelik testinde çift çizgiyi görünce merak edip birde ovu testiyle baktım silik cıktı koyu falan değildi yani doğru değil... Gebelik testinde silik varsa bi kan testi yaptirsana kusum ya

hicrancım kuzum kan testı yaptırdım hamıleymısım daha cok yenı ınanamıorum ağla ağla bı hal oldum..
resımdekı oglusunmu cok tatlı maşallahh..

hicrancım kuzum kan testı yaptırdım hamıleymısım daha cok yenı ınanamıorum ağla ağla bı hal oldum..

Ayy birsenim içime doğmuştu ..
Hamilesin demek çookk sevindim kuzum. .
Tebrik ederim tatlım darısı basıma ..
Mutlaka yaz bize unutma bizi. .

Ben demedim miii :KK73: tebrik ederim canım hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :)

Ay birsenimmm çok sevindim coooooook rabbim sağlıkla tamamına erdirip bir avazda kucağına almayi nasip etsin inss.. Herseyin bi vakti zamanı varmış aynı surecleri yaşayıp paylaşmış arkadaaslarimin hamilelik haberi ayrı bi mutlu ediyor beni rabbim kimseyi bu yolda koymasın herkese tattirsin evlat sevgisini....

Resimdeki benim kucuk adamim teysesii :nazar::nazar::nazar:

Ayy çok sevindim kuzum ya rabbim sağlıkla tamamına erdirip

X