infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

yumurtlama gunu ıcın guzel oluor her gun ılıskıye gırmek zorunda olmuorsun..ama gebelık ıcın bende guvenmıorum
canım şimdi oda gebliktesti gibi yumurtlama varsa çift yoksa tek çıksa daha anlaşılır olur ama yok hafif kırmızı yok pembe yok koyukırmızı insnaın kafası karışıyor
belli olmaz o işler ben hamile olduğumda adet olucam diye sürekli elimde peçeteyle gezdim sürekli wc gittim okadar hi sancım vs vardı ama hamileydim

cnm ben bu ay ılk kez yaptım adet bıtımımden ıtıbaren her gun yaptım hep tek çizgi vardı adetımın 15 gunu ıkı cızgı cıkmaaya basladı 16 gunu baya belırgınde 17 gunde hafıf sılıklestı sonrasında hep tek çizgi çıktı..dün ve bugun ıkıncı cızgı yıne cıkıor ama cok net deıl yıne yumurtluomuum dıye dusundum ben.. gebelıkte ıkı cızgıde cok koyu cıkıormus benımkısı koyu degıl o yuzden suan ne yumurtluorum ne gebeyım ıkısındede ıkısı belırgın olması lazım

insallah yanılıyorsundur , hamislikle adet benziyor diyorlar ya

inşallah cnm ya yarın yada ertesı gun kırmızılar gelmesı lazım ozaman anlarız

insallah gelmezzzzzzzzzz

bende alayım şundan ovülasyon

al tatlım gıttı.. cok uygun ne zaman yumurtladıgını bılmıorsan cok ıı

kız kardesim bi msj atmıs cok duygulandım
kocişimle kardeşimi bekliyorum cnm nasıl olayım sen napıyosun [/QUOTE

kaçan kardesınmı msj cekmıs cnm..bende namazı kılıp dısarı cıkıcam kocıse telefon bakıcaz görüşürüz tatlım

evet cnm tm dolasın cnm görüsürüz
genee muckssssssss

tüplerine(hsg)bakılır , hormmonlara falan ..
yumurtan büyümüyosa klomen vs. ilaclar ...
en son boyutu büyürse asılama olur cnm sıralaama bu sekilde :)
Hımm tamam cnm saol.. benim tahlillerim 2012-14 te yapıldı çok şükür sorun yok cuma günü inslh tuplerimdede bi sorun çıkmaz.. ama işte kocim

ovülasyonda maka farkeder mi ki
ovula al canım fark etmez ama ben onu seviyorum aslında pozitifi onda yakaladım ondan ovula

Canimm Dualarim sizlere inşaallah Allah u teala sizinde yüzünüzü guldursun aminn

canım hayırlı ugurlu olsun Allah kucagına alıp sevdiğin günleri görmeyide nasip etsin darısı tüm isteyenlere amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…