infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyiyim canım doktora gititm dün hormonlara vs bakıldı muayene oldum kist parça vs yok rahmim temiz ama kanamam hala kesilmedi d k hapı yazdı buay doğumkontrol hapı kullancağım
sen nasılsın

cok sevindim cnm herseyin normal olmasına..
sükür bende iyiyim napayım cnm dolastım geldim evime..

cok sevindim cnm herseyin normal olmasına..
sükür bende iyiyim napayım cnm dolastım geldim evime..
iyi canım gez dolaş bakalım ohh negüzel
herzamanki gibi lh yüksek tipik pco yani 2 ay dinleneceğim sonra tekrar aşılama olacağım

Yaaa kızlar şu soruma bir yanıt alamadım çok merak ediyorum.. 3 yillik evliyim ben 2 yil bitti çocuk istiyorum cuma hsg çekilecek .. şu klomen okuyorum her yerde..hangi aşama vea aşamadan sonra kimlere verilir nedir.?

Yaaa kızlar şu soruma bir yanıt alamadım çok merak ediyorum.. 3 yillik evliyim ben 2 yil bitti çocuk istiyorum cuma hsg çekilecek .. şu klomen okuyorum her yerde..hangi aşama vea aşamadan sonra kimlere verilir nedir.?

tüplerine(hsg)bakılır , hormmonlara falan ..
yumurtan büyümüyosa klomen vs. ilaclar ...
en son boyutu büyürse asılama olur cnm sıralaama bu sekilde :)

cok sagol canim darısı başına insaallah evet canim gunum gecmisti fakat bende idrar enfeksiyon u ve kist vardi bende gecikmeyi onlara bagladim meger hamileymisim cok yeni 15 gun sonra keseyi gorebilirmisiz insaallah saglikli bir gebelik gecirdirim Rabbim sizlerede nasip etsin
ben degerini görpte hamile deilsn dedklernde sasrmstm zaten .. nasıl bı doktorms o :KK67: kurban oldugum ALLAHIM ol deyince nasılda oluveriyo .. ! :KK71::KK6:

inşallah birgün o da olur canım allah yüzüne baksın

inşallahh tatlım allah buyuktur..
sen nasılsın cnm 2 ay ara verıceksın galıba o arada kafanı ıyıce boşalt cnm hersey guzel olucak ınsallah..

:110:birsenim sen hamile degil misin :KK51:

bılmıorumkı tatlım degılım herhalde..yumurtlama testıyle baktıgım ıcın cok koyu olması gerekıomus benımkı oyle degıl..bı ıkı gune gelır kırmızılar bakalım ozaman kesın sonuc :KK70:

pko sun ama hamile kalabiliyosun ...
hic kalamadık,adetler düzenli bi de bunu anlasak ..
pko lular hamile kalamaz diye bir kural yok canım
hamile kalabiliyorumda 3 yılda zorla aşaılamayla oldu o da fazla uzun sürmedi zaten
şimdi tekrar aşılama olucam tutarmı tutmazmı allah bilir onuda bidaha olucakmı olmayacakmı allaha kalmış
senn eşinde sorun varmış canım sende problem olmasada
birtarftan birinde sorun olunca olmuyor işte bende sorun bizde eşimdede vardı düzeldi o çok şükür

sen nasılsın cnm 2 ay ara verıceksın galıba o arada kafanı ıyıce boşalt cnm hersey guzel olucak ınsallah..

evet canım ara vercm rahim toplansın biraz inşallah canım iyi olmaya çalışıyorum bende kanamam az az devam ediyor hala
sen nasılsın

bılmıorumkı tatlım degılım herhalde..yumurtlama testıyle baktıgım ıcın cok koyu olması gerekıomus benımkı oyle degıl..bı ıkı gune gelır kırmızılar bakalım ozaman kesın sonuc :KK70:

bence sen hamilesin .. test yapmadın mı :cool::cool:

pko lular hamile kalamaz diye bir kural yok canım
hamile kalabiliyorumda 3 yılda zorla aşaılamayla oldu o da fazla uzun sürmedi zaten
şimdi tekrar aşılama olucam tutarmı tutmazmı allah bilir onuda bidaha olucakmı olmayacakmı allaha kalmış
senn eşinde sorun varmış canım sende problem olmasada
birtarftan birinde sorun olunca olmuyor işte bende sorun bizde eşimdede vardı düzeldi o çok şükür

hamile kalabiliyosun en azından .. daha pozitif düşünmelisin ..

hamile kalabiliyosun en azından .. daha pozitif düşünmelisin ..
inşalallah birgün terkrar olur
sennde olur üzülme bir problemin yok şükür eşinde tedavi olsun belki sizinde 2.aşılamada olur rabbim nezamna dilerse ozaman oluyor neyapsak boş

iyiiyim bende cnm kafam karıştı şu ovulasyon testlerıne..hamıle degılsem bır an önce adet olmak ıstıorum bu dusunceler ınsanı mafedıor
inşalah hamilesindir canm ben o testlere pek itimat etmiyorum ondan kullanmıyrm

X