infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ayy geçmiş olsun cnm lütfen sakin ol bu kadar üzülme hepimiz üzülüyoruz elimzden gelen razı gelip dua edicez cnm

gulum napiyosun cok gecmis olsun sagligin cok onemli neden dikkat etmiyosun kendine.yazik degilmi sana...bayramdan sonra asilama olacaksin kendini ona hazirla ve olumlu dusun tamammi guzel dusunki bebis cabuk gelsin.

ah cnm ya neler olmus böyle sana biz bile cok üzüldk esin nasıl dayansn nolur yapma böyle cansum ya baska seylerle ilgilen dua et tesbih cek blyrm zor ama böyle yaparsn olmaz ki .. bak elh bi carenz var ya allah muhafaza kısır olsaydnz ya esin ya senozaman napcktnz ? nolur bardagn dolu tarafndan bakmaya calıs artık .. böyle hem kendni yıpratysn hemde esini

gulum napiyosun cok gecmis olsun sagligin cok onemli neden dikkat etmiyosun kendine.yazik degilmi sana...bayramdan sonra asilama olacaksin kendini ona hazirla ve olumlu dusun tamammi guzel dusunki bebis cabuk gelsin.
canım elimde olmadan oluyor birden bire ağlama krizlerine giriryorum hayat boş geliyor o an umutlu olumlu şeyler düşünemiyorm sanki içimden bir ses beni yiyip bitiriyor kasıklarıma bıçak sokmak geliyor içimden okadar kötü oluyorum ki bazı an sadece ölüm istiyorum
geçen gün evdeydim çok bunaldım doğum fotolarına baktım netten içim yanarak sonra ne işe yarıyosun sen dedim kendi kendime kendimi asmak için balkonda demir vardı oraya ip bağladım çıktım sandalyeye ama yapamadım eşime aileme kıyamadım bazen kendimi kaybediyorum tanıyamıyorum kendimi

çok haklısın çoğu zaman böyle beterin beteri var deyip kendimi ikna ediyorum ama bazıanlar elimde olmadan geriliyorum sıkıntı stres yapıyorum ağlama krizlerine giriyorum intihar eğilimi oluyor napacağımı bilmiyrm

sağol canım zaten çevreden duyduğum laflar beni dahada üzüyor ben eşim için çok üzülüyrm yaşı 36 oldu ailenn en büyük çocuğu kendinden küçklerinn 3 er 4er tane bizim yok hala ben 23 yaşındayım benm için erken ama eşim yaşı çok ilerlemeden baba olsun o duyguyu tatsın istiyorm ama yok olmuyr olmuyor

gülm bayramdan sonra olmayacağım aşılama biraz daha bekleyeceğim çünkü kanamam uzun sürdü halada devam ediyor rahmim yumurtalıklarım hormonlarım toparlansın istiyorum

gülm bayramdan sonra olmayacağım aşılama biraz daha bekleyeceğim çünkü kanamam uzun sürdü halada devam ediyor rahmim yumurtalıklarım hormonlarım toparlansın istiyorum

biraz kendine zaman ver gülüm adetin düzene girsin rahmin toplansın ondan sonra bebişin daha kolay tutunacak belki süpriz yapcak bebiş,asılama olacaksın öyle gelecek belki daha hiç bişey bitmiş degilki.gün ola hayrola.öyle seyler yaparak sadece anneni kardeslerini esini sevenlerini üzersin sende anne olmak istiyosun evlat acısı cektirme annene gülüm hazır oluncada güzelce asılamanı olursun bu arada rahmini güclendirecek seyler ye havuc nar bunlardan tüket.sogan kürü yaparsın.Meryem suresi okursun.ovulasyon testi kullanırsın.bak blutefede düsük yaptı konustuk o gün adetine 5 gün vardı ev topluyomus hamileyimdir diye dikkat ediyorum nolur nolmaz dedi.umudunu hiç yitirmedi.sende yitirme

haklısın tatlım gülüm soğan kürü rahmi inceltiyormuş zaten kanamadan dolayı rahmm güçsüzleşti ondan yapmıyorm havuçta kanamamı artırdı havuç suyu içmiştim az az gelen kanama şakır şakır gelmeye başlamıştı nar suyu yapıcam bugün incir kürü yapıp yapmama konusun da kararsız kaldım yapsammı zararı olurmu acaba şudurumda inşallh hamiledir bulutefe
2 ay bekleyeceğim sonra duruma göre bakıcam aşılama olurum herhalde sağol canım desteğin için buarada hala saç dökülmem durmadı ilacı bırakınca %20 farketti ama hala çok dökülüyor pazrtesi doktora gidicem hormonlara baksın ayrıntılı hormon testi istesem hangi hormonlara bakılması lazım gülüm biliyorsan yaz baan tiroit testestoron östorojen vss hepsini yaz bana canım

canım bence
yumurta gelişimi için 21 gün incir kürü
(yada günde 5-6 taze yada kuru incir yensin 21 gün)

dişi incir yenecek dişi incirin tohumu daha fazla olurmus içindeki(ibrahim saracoglu demişti)

önce nar ye bence simdi rahmin güçlensin simdi bir sonra incir ye istersen simdide yiyebilirsin sifa nerden gelecek bilemeyiz meyve sonucta zararı olacagını sanmıyorum.

dediğin gibi sac dökülmesinin vitamin eksikliğinden olabilir doktor tahlil yapar belli olur gülüm.sogan kürünü daha sonra yaparsın rahmin kendine gelince.canım
LH, FSH, TSH, T3, T4, PROLAKTİN, E2, TESTESTERON, AMH ,GLUKOZ, AST,ALT,TRİGLİSERİT,LDL,HDL,HEMOGRAM baktır gülüm kan vermişken, aklıma gelen bunlar canım.doktorunda zaten bakar gülüm.bide seker hapı içiyosun demi ben glifor içiyodum onu bırakmıstım glukophage ye baslamıstım sabah aksam 1 tane içyodum,onu bir ay içmiştim onunda faydası oldugunu düsünüyorum yumurtlamada.

Son düzenleme:
BIRAKTIM CANIM GLİFORU VALLA İÇMİYORM BUNLARDAN HANGİSİ ÖSTOROJEN CANIM

yok canm ben kendim kullanmıyrm faydası olacğnı düşnmyrm açıkcası tatlım
anladım canım sen yinede doktoruna sor benim insülin direncim yoktu dahiliye uzmanı yinede hastalıgına fayda edebilir kullan demişti,gittiğim doktorlarda kullan dedi hatta kilo alyosan 2 ye cıkart demişti 2 ye cıkarttım faydası oldu.sen danış bence

doktor bana kullan demişti canımda ben kulanıyrdum bıraktım ilaçlara olan güvenmi kaybettim ondan bıraktım açıkcası gülüm tekrar başalayayım ozaman sen kaç ay kullandın

Canim benim geçmiş olsun sen kendini cok fazla hirpaliyorsun senin düşük yapman senin elinde olan bisey degildi ki olsaydi yaparmiydin yapmazdin bu senin istegin dışında oldu. sen bence oncelikle kendine sor deki acaba bundan sonra ne yapabilirim biraz toparlan tatlım bak iki senedir bende tik yok millet neler neler diyor esim tek erkek milleti taksam giderdim babamin evine ama ben Allah a siginiyorum lutfen canım sende aşılama icinde acele etme sen belki kafani bosaltsan insaallah olur biraz kendine zaman tani bu kadar kendine sıkıntı yapma senin sagligin olmadiktan sonra gebe kalsan bir faydasi olmayacak o guzel kalbinide uzme bizide tamam mi canim

çok sağol canım benim desteğin için çok haklısın tabiki önceleri bukadar takmıyordum ama eşim bana belli etmesede benden çok istiyor bana sen lazımsın gerisi boş diyor ama çok istiyor ben hissediyorum bende acı çekiyorum ona bir evlat veremediğim için eşim hiç aile ortamı görmemiş anne babası yok şimdide ona baba diyecek bir yavrusu yok bu nasıl kaderdir bilmiyorm bilmiyorum canım ya kaderin önüne geçilmiyor rabbim hayırlısında bizlerede nasipetsin inşallah miskokulu bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…