infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

selam kızlar
bende kırmızılar başladı bu ay da olmadı
umutlar yerle bir. hgs den sonra 2.ayım çok ümitlenmişti kısmet değilmiş hala vaktimiz var demek ki
ama moral motivasyon sıfır ne yapacağız biz kızlar , rabbim yardım et . yol göster

Allahım insallah bizlerede nasip eder, offf ne zor sınavımız

Ah bitanemmm ben sana dk git diyorum

canım pazartesi gidecektim kesilmişti 4 5 gün tertemizdim yani akıntı vs hiç yoktu söylemesi ayıp ilşki vs oldu leke bile gelmedi
cuma az geldi bugünde sildikçe kahverengi geliyr sancımda var doktorumu aradım sorunolacağını düşünmüyorm ama yinede gel muayene edelim dedi maddende baya yıprandık oyüzden pazartesi devlete gideceğim eğer devletteki doktorun ilgisinden tatminolmazsam kendi doktoruma giderim

sağol canım benim desteğin için ama elimde değil canım çok sıkılyr
dün kalbim sıkıştı akşam sırtıma göğüslerime yayıldı kalp krizi sandık 1 saat kıvrandım acile gittik kas spazmı dedi doktor stres sıkıntıdan dedi eşimde çok üzüldü neden bukadar sıkıntı ediyosun hadi kalbin dursa sıkıntıdan diyor ama keşke sıkıntı etmesem

off deme cansum aff de .. için temizlenyo öyle düşünme .. sabret .. bitecektr inş böyle sürck deil ya .. düşük yaptn sen bu normal deil ki .. dahada keslmezse gdersn doktora için rahat olsn die
gidicem canım pazartesi

off deme cansum aff de .. için temizlenyo öyle düşünme .. sabret .. bitecektr inş böyle sürck deil ya .. düşük yaptn sen bu normal deil ki .. dahada keslmezse gdersn doktora için rahat olsn die
canım çok sıkıntı ediyorm eşimden çıkarıyorm sinirimi bazen çok gerginim sürekli ağlama krizlerine giriyorum dün sırtımdan kalbime göğüslerine yayılan bir ağrı oldu 10 dk sürdü geçti tekrar başladı ama çok şiddetliydi nefesim kesiliyordu ağrı geldikçe biran ölüyorum sandım o derece kötüydü 1 saat sürdü acile gittik cihaza falan bağladılar kalp krizi sandık biz evde sadece kalp ritmim yüksek çıktı strestenmiş kalpkrizini tetikleyen bir etkenmiş hızlanması birde kas spazmı denildi doktor stres sıkıntıdan dedi iğne yaptılar eşimde çok üzüldü bukadar gerginlikten üzüntüden kalbinn durmadığına şükrediyorm dedi kızdı gözleri doldu bende çok üzldm ama elimde deil

Eşinizin likefikasyon süresi uzun çıkan arkadaşlar varmi 20 dk olmasi gerekio bizimki 1 saat

Canim cok gecmis olsun. Dikkat et kendine bu kadar uzuntu iyi degil tabi. Bu bekleyiş cok zor anliyorum seni. Bende bunalima girmekten korkuyorum. 3 ay once esimin erkek kardesi evlendi. Eltim suan 1 bucuk aylik hamile. Herkes bana bebek soruyo. Ya ben ne yapabilirim rabbim nasip etmedikten sonra off offf.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…