infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sağol canım zaten çevreden duyduğum laflar beni dahada üzüyor ben eşim için çok üzülüyrm yaşı 36 oldu ailenn en büyük çocuğu kendinden küçklerinn 3 er 4er tane bizim yok hala ben 23 yaşındayım benm için erken ama eşim yaşı çok ilerlemeden baba olsun o duyguyu tatsın istiyorm ama yok olmuyr olmuyor

Haklisin canim ama elimizden bisey gelmiyor. Benim esimde 30 yasinda. Vardir bundada bir hayir. Benimde stresten saçım dökulmeye basladi hemde avuc avuc.:110: Rabbim kimseyi fazla bekletmesin ins. Tez zamanda gelir bebisler. Amin.:KK61:

Haklisin canim ama elimizden bisey gelmiyor. Benim esimde 30 yasinda. Vardir bundada bir hayir. Benimde stresten saçım dökulmeye basladi hemde avuc avuc.:110: Rabbim kimseyi fazla bekletmesin ins. Tez zamanda gelir bebisler. Amin.:KK61:

Benimde eşim 30a dayadı :KK43:
Kırmızılar gününde geldi gene :KK43:
Boşuna ümitlenme dedi bile. .
Bat ım 25 ekim .. bu bekleyiş çok üzücü ://

Off offf ..
Kırmızılar dışında .
Sabah kahvaltıya gittik..
Ordan öğlen pikniğe mangal.
Semaverde çay keyf güzeldi bugün ailecek. .

:)

Eşimin teyzesi damadı kızı vs gelceklermiş şimdi de ben kaçtım kızlar görüşürüz :)

bugün başlıyorum canım ozaman bitanem duanda unutma buarada minnoşun ultrason fotosunu görüdm rabbim sana bağışlasın inşallah uzun ömürlü olsun
sifa olsun gülüm yarasın he söle dikkat et kendine beslenmene,bebişe vesilen olsun amin:KK70:.gördünmü miniği canımsın:KK15: .sen ve tüm isteyenler duamda gülüm her sükrümde ediyorum:KK70:persembe doktora gidicez gülüm 2li test için saglıklımı diye,benimde elim kalbimde nasıl iyimi kalbi atıyomu heran düsünüyorum bi kafama takmamaya calısıyorum Takdir Allahın diyorum bi yanımda korkuyo:KK51:amin Allah razı olsun gülüm sende duanı eksik etme ablası bizden:KK74: cok öptüm gülüm

Kizlar ben bu ay sogan kuru kullanmayi dusunuyorum. Hic kullanmadim ilk defa kullanacam. Adetimin ilk gunu bugun.
Sagon kuru yapan varmi. Bilgisi olan yazabilirmi.
canım adetinin 6. yada 7. günü basla 15 gün yap.günde 2 kez yapacaksın biri sabah yada öglen ,digeri aksam yemeginden önce ac karnına yemeklerden 15 dk önce yapabilirsin.bir soganı en üs kabugunu soy diğer kabukları kalsın ilk pis kötü kabugunu al sadece.yıka bir bucuk bardak kaynayan suya (dısardan aldıgın hazır su olsun klorsuz) 4 e bölüp koy agzı kapalı 5 dk kaynat. sonra süz.ve ılıktan sıcak olunca yani cok ılık olmıycak birazda sıcak olsun iç.Ya Şafi şifa ver diye iç.şifa olsun.

sifa olsun gülüm yarasın he söle dikkat et kendine beslenmene,bebişe vesilen olsun amin:KK70:.gördünmü miniği canımsın:KK15: .sen ve tüm isteyenler duamda gülüm her sükrümde ediyorum:KK70:persembe doktora gidicez gülüm 2li test için saglıklımı diye,benimde elim kalbimde nasıl iyimi kalbi atıyomu heran düsünüyorum bi kafama takmamaya calısıyorum Takdir Allahın diyorum bi yanımda korkuyo:KK51:amin Allah razı olsun gülüm sende duanı eksik etme ablası bizden:KK74: cok öptüm gülüm

sağol canım benm bebeğin çok sağlıklı o senin mucizen sağ salim doğacak büyüyecek inşallah hiçbir sorun yok takma kafana iyi düşün iyi olsun gördüm minicik yerim onu ben ederim tabikide canım senn bana herdaim dua ettiğini biliyorum canım bacım çok sağpl

amin canım inşalalh benim de saçlarım 40 gündür öyle bir dökülüyorki avuç avuç saçlarım yarı yarıya azaldı abartısız hormon dengesizliğinden oluyormuş ben düşük yaptığımda başladı halada devam ediyor ben hayıt hapı kullandım ona bağlıyorm saç döklmmemi

çok sağol canım benim desteğin için çok haklısın tabiki önceleri bukadar takmıyordum ama eşim bana belli etmesede benden çok istiyor bana sen lazımsın gerisi boş diyor ama çok istiyor ben hissediyorum bende acı çekiyorum ona bir evlat veremediğim için eşim hiç aile ortamı görmemiş anne babası yok şimdide ona baba diyecek bir yavrusu yok bu nasıl kaderdir bilmiyorm bilmiyorum canım ya kaderin önüne geçilmiyor rabbim hayırlısında bizlerede nasipetsin inşallah miskokulu bebişler
Insaallah canim Rabbim yardimcin olsun hayat herseye rağmen yaşamaya değer. . An itibari ile kolumda serum var sol el ile yaziyorum :) ama yinede Rabbime şükür en azindan sol elim ile yazabiliyorum tatlim sende en ufak seyde mutlu olmaya bak eşinde Allaha emanet allah u tealanin vardir bir bildigi kimbilir sizin icin cok hayrli bir kapi acilacak ve sen cok cok mutlu olacaksin sabir et ne olur insaallah olacak

sağol canım benm bebeğin çok sağlıklı o senin mucizen sağ salim doğacak büyüyecek inşallah hiçbir sorun yok takma kafana iyi düşün iyi olsun gördüm minicik yerim onu ben ederim tabikide canım senn bana herdaim dua ettiğini biliyorum canım bacım çok sağpl
canımsın:KK19: Allah razı olsun gülüm cok sagol . hayırlı saglıklı evladın gelcek insallah.cümlemize nasip olsun yavrularımızı kucagımıza almak.:emir_bebek:aminnnnnnnn:KK70::KK70::KK70:

canım adetinin 6. yada 7. günü basla 15 gün yap.günde 2 kez yapacaksın biri sabah yada öglen ,digeri aksam yemeginden önce ac karnına yemeklerden 15 dk önce yapabilirsin.bir soganı en üs kabugunu soy diğer kabukları kalsın ilk pis kötü kabugunu al sadece.yıka bir bucuk bardak kaynayan suya (dısardan aldıgın hazır su olsun klorsuz) 4 e bölüp koy agzı kapalı 5 dk kaynat. sonra süz.ve ılıktan sıcak olunca yani cok ılık olmıycak birazda sıcak olsun iç.Ya Şafi şifa ver diye iç.şifa olsun.

Tamam canim tşk.ederim ins. Baslayacam 6. Gün. Rabbim tez zamanda gonderir bebegimizi ins.

X