infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

offff ya kızlar eşimin ehliyeti arabanın ruhsatı sigorta satış sözleşmesi kasko kağıtları vs hepsi kayboldu arabadaydı ama birisi almış sanırım eşim bazen çalışanlara veriyor arabayı canım çok sıkkın birsürü uğraş dur şimdi offfffffff nezaman kaybolduğunuda bilmiyorz en son 20 gün önce arabada görmüştüm inşalalh bir sorun olmaz

Sizi çok seviyorum keşke yan yana olsak da sarılıp doya doya ağlasak siz de olmasanız kimle dertleşcem ben sizde benim duamsınız Rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin anne olmayı
canım Allah yardımcın olsun Rabbim giden bebeginin yerine hayırlı saglıklısını nasip etsin amin

offff ya kızlar eşimin ehliyeti arabanın ruhsatı sigorta satış sözleşmesi kasko kağıtları vs hepsi kayboldu arabadaydı ama birisi almış sanırım eşim bazen çalışanlara veriyor arabayı canım çok sıkkın birsürü uğraş dur şimdi offfffffff nezaman kaybolduğunuda bilmiyorz en son 20 gün önce arabada görmüştüm inşalalh bir sorun olmaz
canım cok gecmiş olsun insallah bulunur arabadadır insallah

Sizi çok seviyorum keşke yan yana olsak da sarılıp doya doya ağlasak siz de olmasanız kimle dertleşcem ben sizde benim duamsınız Rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin anne olmayı
Amin kardeşim. Fiilen olmasa da dualarimdasin. Hiç üzme kendini. En hayırlısı nı Mevla bilir ... Sen çalışmalara tam gaz devam et. :) huzurlu sağlıklı günler

Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş. :KK68:

Anne olussun sen Allah sonunu getirsin ins.

amin canım sağol :KK68:

Canim gozunaydin. Hamilesin ne guzel masaallah. degerin yukselir zamanla ins. Bebegini kucagina alirsin. Darisi bizlere. Hikayeni amlatirmisin. Ne zamandir bekliyordun neler yasadin.

sağolasın Allah razı olsun. :KK68:
İki yıldır bekliyordum canım .Ben pkoluyum adetim hep düzensiz iki ayda 3 ayda bir adet olurum.Bu ay soğan kürü yaptım kürü kullanırken göğüslerim hassaslaştı ben ilk defa düzenli adet göreceğim diye sevinirken bebiş gelmiş.. :emir_bebek:

MAŞALLAH BAREKALLAH CANIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH:) TEBRİK EDERİM CANI GÖNÜLDEN :) DARISI TÜM BEKLEYEN ANNE ADAYLARININ BAŞINAAAAAAAAAAAA:)

Amin canım inş. teşekkür ederim.:KK68:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:tebrikler canım allah kucağına almayıda nasipetsin

Amn canım Allah razı olsun.

tabrik ederim saglıkla kucagına al insallah canım

inş. canım teşekkür ederim.:KK68:

hepsinin yenisini cıkartcak cnm olmazsa ceza alırsınız polisten :)

nbr esesim nasılsın kuuzum az girebilyrm artık bolcaaa sohbet etmeyi özledim beaa :KK49::KK49: dün kasık ağrısndan ve idrarda yanma dan acilde aldım soluğu :KK14: çok kötydm..dr. gebelik olup olmadığına göre ilaç yazcm dedi betahcg istedi bn yaptırmk istemedim daha bi hafta var adetime dedim ilaç yazmayın ben beklerim çekerim dedimsede test tahlil taptı yine negatif ve enfeksiyon kapmışım çok fena ilaç verdi artık ve bbk düşünme dedi ilaçlar boyunca korncakmışım ama bnm bebğim belki daha yeni tutnuyrdu yaa ooofff her ay bişey çıkıyor her yerim dökülüyor sanki:KK17::KK17: yok yaa yakında hiiiiçç beklemiyom anne olmayı bn göremicem pozitifi belki bikaç sene sonraa:mad::mad::mad:anlatcak çookk şeyim varmış meğer dolmuşum tam yaa:KK34:
:KK45::KK45::-):-):confused::confused:

kapalı bir alanya havasından selam olsun kızlar .. :KK24:
cayımı yudumluyorum hava yagacak gibi sankiii ..:KK50:

X