infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

annemlerdeydim kızcem 20 gün falan ordaydım bebişi çıkardım kafadan çok yprandım geldim evime yyine başladı bnm sıkıntılaryarın eşimin kontrolu var bakalım napcaz hayırlısı

ohh miss anneciğine doydun desene :)
hayırlısı olsun kuzum üzülme canını sıkma ..
bat 20 eylül senin :) benimde 25 haydi hayırlısı :KK51:

ohh miss anneciğine doydun desene :)
hayırlısı olsun kuzum üzülme canını sıkma ..
bat 20 eylül senin :) benimde 25 haydi hayırlısı :KK51:
nbr esesim nasılsın kuuzum az girebilyrm artık bolcaaa sohbet etmeyi özledim beaa :KK49::KK49: dün kasık ağrısndan ve idrarda yanma dan acilde aldım soluğu :KK14: çok kötydm..dr. gebelik olup olmadığına göre ilaç yazcm dedi betahcg istedi bn yaptırmk istemedim daha bi hafta var adetime dedim ilaç yazmayın ben beklerim çekerim dedimsede test tahlil taptı yine negatif ve enfeksiyon kapmışım çok fena ilaç verdi artık ve bbk düşünme dedi ilaçlar boyunca korncakmışım ama bnm bebğim belki daha yeni tutnuyrdu yaa ooofff her ay bişey çıkıyor her yerim dökülüyor sanki:KK17::KK17: yok yaa yakında hiiiiçç beklemiyom anne olmayı bn göremicem pozitifi belki bikaç sene sonraa:mad::mad::mad:anlatcak çookk şeyim varmış meğer dolmuşum tam yaa:KK34:

nihalcim cnm normal yolla söktürücü kullanmana rağmen tutundu bebeğin sana bi tedavi fln görmeden ...lütfen bak sabret o seni cennette bekliycek ,seni anlıyorum desem yaşayan sensn cnm ama biz hep senn yanındayız en önmlisi eşin yanında hakkında hayırlsı olur ve tekrar gebe kalıp sağlıklı bi bebeğin olur inş. cnm bunlardda bizim sınavımızz vardır Rabbimn bi bildiği......

Evet bende ilk defa anne oldum çok korktum kürtajdan o masaya çıkmak çok kötü aldılar bebeğimi benden içim yanıyo paramparça oldum neler hayal etmişti kocama bi evlat vercektim o kadar sevinmiştiki o kadar üstüme titrerdi evin işlerini bile o yapardı ağrım var diye böle olunca 2 kat üzülüyo insan 2 kat Canın yanıyo 2 kat parçalanıyısun Rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı isyan etmiyorum :KK42:
Nihal çok çok üzüldüm kardeşim. Allah tez vakitte sağlıklı bir gebelik nasib etsin. Yıpratma kendini olan oluyor. Elimizden hiç bir şey gelmez. Hem şöyle düşün sağlıklı olmayan bebek düşermis yani bu açıdan bak. Eşin de sen de daha fazla üzülmeyin. Hayallerinizi yeni Bebeğinize saklayın. Şu da var ki ilk düşükten sonra daha çabuk ve daha sağlıklı gebe kaliniyor. Iyi haberlerini bekliyorum kardeşim. Dua ile.

Nihal çok çok üzüldüm kardeşim. Allah tez vakitte sağlıklı bir gebelik nasib etsin. Yıpratma kendini olan oluyor. Elimizden hiç bir şey gelmez. Hem şöyle düşün sağlıklı olmayan bebek düşermis yani bu açıdan bak. Eşin de sen de daha fazla üzülmeyin. Hayallerinizi yeni Bebeğinize saklayın. Şu da var ki ilk düşükten sonra daha çabuk ve daha sağlıklı gebe kaliniyor. Iyi haberlerini bekliyorum kardeşim. Dua ile.
selam canım naber nasılsın

X