infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyiyz can sen nasılsın ben an itibarıyla kurbanlık koyun gibi regl olmayı bekliyorum sen nasılsın bakalım
BENDE bu hafta annemdeyim eşim edirneye ava gitti canm suan hap kullanıyorum gelince tam gaz çalışmaya devam bebiş içinnn:KK55::KK71::KK70::KK70:

nihalcim cnm normal yolla söktürücü kullanmana rağmen tutundu bebeğin sana bi tedavi fln görmeden ...lütfen bak sabret o seni cennette bekliycek ,seni anlıyorum desem yaşayan sensn cnm ama biz hep senn yanındayız en önmlisi eşin yanında hakkında hayırlsı olur ve tekrar gebe kalıp sağlıklı bi bebeğin olur inş. cnmbunlardda bizim sınavımızz vardır Rabbimn bi bildiği......
Sağol canım benim siz de bana güçsünüz kuvvetsiniz sen okumadın galiba zaten tedavi süresindeydim ilaçlarımı içtim ama yumoş olmadı sonra en son care dk rahim filmi aşılama dedi ondan söktürücü içtim ama meğer hamileymişim sonrasında bildiğiniz gibi işte:cry:

Nihal çok çok üzüldüm kardeşim. Allah tez vakitte sağlıklı bir gebelik nasib etsin. Yıpratma kendini olan oluyor. Elimizden hiç bir şey gelmez. Hem şöyle düşün sağlıklı olmayan bebek düşermis yani bu açıdan bak. Eşin de sen de daha fazla üzülmeyin. Hayallerinizi yeni Bebeğinize saklayın. Şu da var ki ilk düşükten sonra daha çabuk ve daha sağlıklı gebe kaliniyor. Iyi haberlerini bekliyorum kardeşim. Dua ile.
Sizi çok seviyorum keşke yan yana olsak da sarılıp doya doya ağlasak siz de olmasanız kimle dertleşcem ben sizde benim duamsınız Rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin anne olmayı

nihalcim cnm normal yolla söktürücü kullanmana rağmen tutundu bebeğin sana bi tedavi fln görmeden ...lütfen bak sabret o seni cennette bekliycek ,seni anlıyorum desem yaşayan sensn cnm ama biz hep senn yanındayız en önmlisi eşin yanında hakkında hayırlsı olur ve tekrar gebe kalıp sağlıklı bi bebeğin olur inş. cnm bunlardda bizim sınavımızz vardır Rabbimn bi bildiği......
Canim yaaa cok duygulandim

X