infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım bende özelde yaptırdım çok ta memnunum giden gidiyo napalım sonu iyi olsun
ben aşılamalarımı ve takiplerimi özelde yaptırdım 2 asılamamdada fakat ilaçlarımı ssk anlaşmalı alıyordum 4 yıl önce aşağı yukarı 2009 2011 arası ilaçlar ssk anlaşmalı 10000 tl yi buldu ama olsun feda olsun sonuçta kızıma kavuştum:KK24: devlet 3 hakkı çıkardı fakat bana geçerli değil çoçuğum olduğu için :KK24:şu anki üçretimde 2 000 tl yi bulcakmış :KK24:sonumuz hayırlı olsun canım paralarımız feda olsun yavrularımız gelsinde :KK68:

aynen canım feda olsun ama senin ilk çok pahalı olmuş tüp bebek fiyatı kadar
Kısaca anlatayım:KK24:2009 da başladık tedaviye ilk ay iğnelerle yumurta istenildiği kadar büyümedi tedavi kesildi sonraki ay yine iğnelere başlandı yumurtalar büyüdü aşılama olsu ikizdiler fakat 25 haftalık erken doğdular biri 5 saat diğeri 6 gün yaşadı 6 ay aradan sonra tekrar başladık iğnelere o ay yumurtalar büyümedi tedavi kesildi sonraki ay tekrar iğne yumurtalar büyüdü aşılama oldu 9 ay takip muayne ücreti aylık 130 tl 1300 o tuttu iki aşılamda 600 tl di ilaçlarada 4 000 tldi ikili testler falan ekstra tahliler falan toplamı 10000tl son ayda ntsye girdim her girişim 50 tldi doğumda özelde oldu böyle işte benim kızıma kavuşmam canım feda olsun canım kızıma allahım sizlerede nasip etsin :KK68: sıra ikincisinde inşallan oda aynı drumla olcan drum 2009dan beri benimle ve çok memnunum şuan 200 tl olmuş muayne ücreti aşılamada 400 rahim filmi anestezili 400 ilaçlar 1000 sperm tesleri tahliler falan 2000 tl anlaşttık hayırlısı bakalım:KK68:

Icim buruk... kendimi mutlu etmeyi kendime görev edindim. mukafatini Rabbim verecek biliyorum iste bu yüzden sabırla bekliyorum, bekleyeceğim..
Kısaca anlatayım:KK24:2009 da başladık tedaviye ilk ay iğnelerle yumurta istenildiği kadar büyümedi tedavi kesildi sonraki ay yine iğnelere başlandı yumurtalar büyüdü aşılama olsu ikizdiler fakat 25 haftalık erken doğdular biri 5 saat diğeri 6 gün yaşadı 6 ay aradan sonra tekrar başladık iğnelere o ay yumurtalar büyümedi tedavi kesildi sonraki ay tekrar iğne yumurtalar büyüdü aşılama oldu 9 ay takip muayne ücreti aylık 130 tl 1300 o tuttu iki aşılamda 600 tl di ilaçlarada 4 000 tldi ikili testler falan ekstra tahliler falan toplamı 10000tl son ayda ntsye girdim her girişim 50 tldi doğumda özelde oldu böyle işte benim kızıma kavuşmam canım feda olsun canım kızıma allahım sizlerede nasip etsin :KK68: sıra ikincisinde inşallan oda aynı drumla olcan drum 2009dan beri benimle ve çok memnunum şuan 200 tl olmuş muayne ücreti aşılamada 400 rahim filmi anestezili 400 ilaçlar 1000 sperm tesleri tahliler falan 2000 tl anlaşttık hayırlısı bakalım:KK68:
hayırlısı olsun canım ne için çalışıyoruz ki zaten

• Beğen
Reactions: nea
slm kızlar uzun zaman oldu yazmadım tüp için herşey hazır bugün kan ekg vs hallettim doktor onayları kaldı

Arkadaslar bnm fsh 9 cikti.doktor bosuna ugrasma sen normal yolla hamile kalamazsin.tup bebek merkezine gitdedi :KK43:.adetlerim cok duzenliydi klomen kullandim bir ay ondan sonra bi tuhaf adet gormeye basladm.bu hormon dusermi bilgisi olan varmi.yada bn vakit kaybtmeden tup icin gorussem mi
bencede cm bekleme ilaç verilip düşürülür bekleme git tüp için beklemek zaman kaybı

kızlar bu seferde olmadı bebegim yine gelmedi hayal kırıklıgı kan sonucum 0.2

ohh miss sükür cnm :KK36:
bende evimi süpürdüm,corba yaptım :KK70:
oturuorm sen napıosn dadlum :KK37::KK37:
maşallah sana canım :nazar:kızımı ana okuluna verdim yarım gün gelince doyurdum simdikte uyuyor akşam yemeğimde hazır beklemede:110:yarın kar vermeye gitcem adetin 22 günü hormonları için :nazar: kızımda göz tembeliği var yarın omunda kontrolu var :nazar:yarın akşamada amcamın kızının kınası var cumarteside düğün yanı çok yoğunum yarın sabahtan sonra:KK24:sen neler yapıyorsun kuzum:KK68:

aynen öyle ama umutlanmışdım çook:KK43:
umudunu hiç ama hiç kaybetme:nazar:canım benim bende kızıma çok zorluklarla kavuşttum bu arada evlat acısıda yaşadım 2 tane bak şuan kızıma kardeş için tekrar tedaviye başladım bu ay ekimdede 3 aşılamamı olcam umarım ben biraz umut olmuşumdur sana canım benim:KK68:

X