infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tm kuzum yenileyeyim bat ını .. :)
insallah anne oluruz bizlerde,nasılsın görüsmeyeli ..

Nasıl olayim canim ya evlilik yildonumumuz geldi bizde bizde bir haftaligina tatile ciktik. Ama tatilde adet oldum moralimizde bozuldu. Hala da bozuk. Bende tatil donusu yazayim liste yenilensin dedim. Sana haber ve

Benimde olmadı kızlar kanda baktım çıkmadı 3gun sonra yine bakacağım ama sanmıyorum hayırlısı boyleymis deyip avutmaya çalışıyorum kendimi aglamaktan içim çıktı bu sefer çok hazirlamistim kendimi inanmistim yoruldum ruhum bedenim yorgun düştü rabbim inşallah en kisa surede bizleride sevindirir

Merhaba kızlar benim bir arkadaşımdada polikistik over vardı burda bi hekim kadın varmış ona gitmiş gebe kalmış ama 3ay tedavi olmuş o kadında kac aydır ısrar ediyordu bana seni de götüreyim diye bende dun gittim bana rahim kist var dedi küçüm onun dışında bi problemin yok yumurtalarındaki problem cok az bitkilerden fitil yaptı6gun kullan dedi sonra bal çeken ve iran sakızından bi karışım yaptı sabah akşam ac karnına iç dedi fitiller bitince gel yakı atıcam dedi rabbim hayırlısına nasip etsin inş. Birde bunu denemek istedim :/

Evlat sahibi olmak icin neler yapmıyoruz ki ! Hakkında hayırlı neyse o olsun CNm hekimin bitkisel ilaç yaptığını ilk defa duyyirum yalnız

allah yardımcın olsun canım takip ediyordum seni naptın diye ilk aşılaman tuttu buda tutar diye düşünüyordum bat geçmişmiydi yani aşılamanın kaçıncı günü test yaptırdın birde senin sorunun neydi canım çok üzüldüm inşallah test için erkendir pozitif çıkar ben aşılamanın 15.günü yaptrımıştım 72 çıkmıştı adetim 1 gün geçmişti test yapıldığında belki 1 gün önce yaptrısam negatif çıkacaktı bakalım inşallah pozitiftir erkendir test için

Hoş geldin canım seni burada görmek güzel nasılsın nasıl gidiyor ?

Hosbuldukk canimm ...neolsun valla beklemedeyiz meraklaa...

aminn ...amin...sorun varmi nedir bilmiyorum ama..bu islerde aceleci olmak iyi ben bileydim tedavinin bukadar uzayacagini daha once baslardimm...

Canimm yaa ne desem bilemedimm..dedigin gibi hayirlisini istedik hep..vakti gelmemis demekki...degerin kac ciktiii...3 sonra bidaha yaptircam demissin..insallah artar degerinn...

kızlar düşük kanamam 6 ağustosta başlamıştı 8 gün sürmüştü geçne hafta lekelenmem olmuştu kahverengi 2şer gün arayla sonra kesilmişti dün yine kahveleke başladı kana döndü adet gibi ama daha az vücudum allak bullak olduu neoluyor baana ya düşükten kaynaklımı acaba

Bugun aşılama nın 16.gunu 1.20 çıktı değer adet olmak üzereyim sanki bilmiyorum yükselir mi ama zannetmiyorum hayırlısı rabbim en kisa surede isteyen herkese verir inşallah

1.20 çıktı hayırlısı canım çıkacağını zannetmiyorum artk yoruldum hakkımızda hayırlısı

Bugun aşılama nın 16.gunu 1.20 çıktı değer adet olmak üzereyim sanki bilmiyorum yükselir mi ama zannetmiyorum hayırlısı rabbim en kisa surede isteyen herkese verir inşallah
amin canım ben çok ümitliydim senden çok üzüldüm kurban bayramından sonra bende 2.aşılama için tedaviye başlayacağım ama korkuyorum olumsuz sonuç almaktan ilkinde yüzümz güldü ama sadece 10 gün sevinebildik malum düşkten dolayı
sorununz neydi canım sizin

kaç gün kaldı gebelik testi yapmana canım??

1.20 çıktı hayırlısı canım çıkacağını zannetmiyorum artk yoruldum hakkımızda hayırlısı

Yorulmakk yokk..yola devammm...insallah hersey cok guzel olacakk..sen 16. Gune kadar nasil sabrettinki..bugune gore degerin yuksek..ama gebelik icinde dusuk..insallah yukselir yine bi umut..bazen gebelik olusuyor tutunmada sorun yasiyor...sen jel mi kullaniyirdun progestanmi..

kaç gün kaldı gebelik testi yapmana canım??

Bugun 10. Gun.. pazartesi test yapabilirimmm..bilmiyorum ruh halime baglii..bendede yok gibi..ne bi belirti ne agri sizi..bi dun adet oluyorum sandim..adet sancisi gibi bisi oldu bel agrisi eve geldim dedim kesin adet oldum ama baktimki hicbisi yok..

Canım sana umut vermek istemem ama bence hamilesin yine Rabbim bilir dualarım senle her namaz kiliskmda Rabbim evladı olmayanlara evlat nasip et bana o duyguyu tattir diyorum inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…