infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

canım szin sorununz neydi
Sorun yok infertilite ikimizde saglikliyiz ana olmuyor işte dusukde oncesinde üstüne adet oldum adetten sonra öğrendim hamile olduğumu hafif bi lekelenme olunca fark ettim zaten sevincimiz 5 gün sürdü kanamam oldu ve düştü 2.asilamam da tutmadı işte şimdide regl oluyorum zaten böyle herseyi tedaviyi bırakıyorum artk bıktım dr gitmekten bir yıl hiç birşey yapmayacağım soran olursada yaparsak sen mi bakacaksin deyip ağızlarıni kapatirim bittigimi hissediyorum biraz daha devam edersem ben benden gideceğim ruhumda bedenimde bitti yoruldu hayırlısı rabbim verirse verir başka elimden gelen bişey yok

ya bu adet söktürücü neden işe yaramıyor adet olmadım daha 4 gün geçti belirtide yok

ya bu adet söktürücü neden işe yaramıyor adet olmadım daha 4 gün geçti belirtide yok
Canım belki hamişsindir dk gitsene bal bende içtim söktürücü bi hafta oldu olmadı sonra doktoruma gittim hamile oldugumu öğrendim şimdi 5 haftalık olcak nerdeyse inşlh sende hamilesinde canım :KK56::KK68::emir_bebek:

Benim yeni bat 28eylül canım
Evlat sahibi olmak icin neler yapmıyoruz ki ! Hakkında hayırlı neyse o olsun CNm hekimin bitkisel ilaç yaptığını ilk defa duyyirum yalnız
hekim kadınlar oluyo ya yaşlı teyzeler :)ona gittim canım onlar yapıyo uş bende yemi öğrendim iki gündür deniyorum bakalım hayırlısı olur inşallah.

h
Benim yeni bat 28eylül canım
hekim kadınlar oluyo ya yaşlı teyzeler :)ona gittim canım onlar yapıyo uş bende yemi öğrendim iki gündür deniyorum bakalım hayırlısı olur inşallah.
akkında hayırlsı olur inşallah nedeyim canım ... seni korkutmak istemem ama bizim burada bir kadın var hamile kalmak isteyen kadınlar gidiyor hatta yıllar önce benim arkadaşım gitmiş kolunu ayağını bacağın çekiştirmiş kocası bağırmış napıyon karıma dihye almış çıkmış ilk hamileliğinde hamile kalamayınca doktor hoca moca derken buna gitmişler böyle olay yaşamaış kendini elletme sakın canım

Canım belki hamişsindir dk gitsene bal bende içtim söktürücü bi hafta oldu olmadı sonra doktoruma gittim hamile oldugumu öğrendim şimdi 5 haftalık olcak nerdeyse inşlh sende hamilesinde canım :KK56::KK68::emir_bebek:
Nihal gebeliğin nasıl geçiyor mide bulantilari başladı mı ?

Sorun yok infertilite ikimizde saglikliyiz ana olmuyor işte dusukde oncesinde üstüne adet oldum adetten sonra öğrendim hamile olduğumu hafif bi lekelenme olunca fark ettim zaten sevincimiz 5 gün sürdü kanamam oldu ve düştü 2.asilamam da tutmadı işte şimdide regl oluyorum zaten böyle herseyi tedaviyi bırakıyorum artk bıktım dr gitmekten bir yıl hiç birşey yapmayacağım soran olursada yaparsak sen mi bakacaksin deyip ağızlarıni kapatirim bittigimi hissediyorum biraz daha devam edersem ben benden gideceğim ruhumda bedenimde bitti yoruldu hayırlısı rabbim verirse verir başka elimden gelen bişey yok
üzülme desemde üzüleceksin biliyorum allah yardımcın olsun bende bukonuda çok tükendim artık yoruldum tekrar tedaviye başlamaya çok korkuyorum inşallah en kısa zmanda evladın süpriz yapar sana hayırlsı olsun

Hosbuldukk canimm ...neolsun valla beklemedeyiz meraklaa...

aminn ...amin...sorun varmi nedir bilmiyorum ama..bu islerde aceleci olmak iyi ben bileydim tedavinin bukadar uzayacagini daha once baslardimm...

Canimm yaa ne desem bilemedimm..dedigin gibi hayirlisini istedik hep..vakti gelmemis demekki...degerin kac ciktiii...3 sonra bidaha yaptircam demissin..insallah artar degerinn...
bnm acelem de o yüzden zaten uzun bi süreç oluyor yorucu ... tüplrmnden biri tıkalı dr. laparoskopi ameliyatı olcaksın dedi onun için ii bi dr. araştırıym başka sorun yok şimdilik hamdolsun ....erkenden ne tedavi olcaksa sorun neyse bilelim diyorum bnde ona göre önlem alalım:KK68:

Kızlar hersey nasip kısmet Allah isterse kimse engel olamaz Allah istemezse de kimse sebep olup onu hayra ceviremez.:KK12: Fakat tedbir almak şart bu yuzden de artik kendimde doc.dr lara gorunmeye karar verdim :110:bence sizlerede yakin olan devlet hastanelerinde bulununan doc.dr lara gorunmek en doğrusu ben carsamba gunu doc dr gorunecegim bana dua etmeyi unutmazsaniz sevinirim Rabbim isteyen herkese sizlerede bu ay sağlıklı evlatlar nasip etsin insaallah:KK36::KK36::KK37::KK36::KK36:

Tabikidee..pek ic acici olmasada yazayimm en kisasindann..

5.5 yillik evliyim hic korunmadik...gecrn hafta asilama olduk simdi sonuc bekliyorum..pko var bende sorunumuz buu..

Ilk yillardada tedavi gordum olmadi..104 kiloydum..dr kilo versen ise yarar deyince o tarafa yonlendim suan 75 kiloyumm...halada devam ediyorum..1 senedir yine tedavideyim..igneler..ilaclarr..her ay degisik bi ay oldu bi ay olmadi..tup bebege karar vermistikki 1 yumos buyuyunce asilama yaptik..bakalim hayirlisi sonuca az kaldi sayilirr...

ahh pko hepimizde var bu illet .. :KK34:
cnm cok kilo vermissin gercekten tebrik ederim seni .. :KK9:
bende 60 kg ile evlendim suanda 74 kg :cry:
ooff veremiyorum da cok seviorm yemeyi :mad:

X