infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar merhaba,umutlu bekleyişte ben de varım,5,5 yıldır yürüyoruz bu yolda..Rabbim hepimizin gönlündekileri kucagıa versın Rahmetiyle

kızlar merhaba,umutlu bekleyişte ben de varım,5,5 yıldır yürüyoruz bu yolda..Rabbim hepimizin gönlündekileri kucagıa versın Rahmetiyle

Merhaba hoşgeldin tatlım sende bizdensin :)
Dert ortağımız ol bizlerinn ..
Hepimizin derdi aynıı ..

B
bnde erken yesem de kilo lmasam ii olcak ama kociş olmdn geçmiyo boğzımdan o da geç geliyor
benimki gece yarısından sonra geliyor ben beklemiyorum artık diyette oldugum icin bileğimi inciltmisim mentollu krem sürdüm sardım ağrıyor nasıl öncülüğüm bilmiyorum telefondan yazıyorum tek elimle

ÇATLAMA İĞNESİ VURULALI 6 GÜN OLDU KIZLAR YA ADETİMİDE 7 GÜN VAR ÇATLICAM MERAKDAN MİDEMDE TUHAF HAREKETLENMELER VAR AMA YAAA İDRAR TESTİ ALIP YAPSAM İHTİMAL VARMI ACABA ÇIKMASINA

Nasılsın tatlım kendinden bah
setsene :)

Tabikidee..pek ic acici olmasada yazayimm en kisasindann..

5.5 yillik evliyim hic korunmadik...gecrn hafta asilama olduk simdi sonuc bekliyorum..pko var bende sorunumuz buu..

Ilk yillardada tedavi gordum olmadi..104 kiloydum..dr kilo versen ise yarar deyince o tarafa yonlendim suan 75 kiloyumm...halada devam ediyorum..1 senedir yine tedavideyim..igneler..ilaclarr..her ay degisik bi ay oldu bi ay olmadi..tup bebege karar vermistikki 1 yumos buyuyunce asilama yaptik..bakalim hayirlisi sonuca az kaldi sayilirr...

Hoş geldin canım seni burada görmek güzel nasılsın nasıl gidiyor ?

B
benimki gece yarısından sonra geliyor ben beklemiyorum artık diyette oldugum icin bileğimi inciltmisim mentollu krem sürdüm sardım ağrıyor nasıl öncülüğüm bilmiyorum telefondan yazıyorum tek elimle
geçmiş olsun cnm nasıl incittin...ah bi erken o gelmeden yiyebilsem zayıfcacık kalcam da işte onsuz yapamıyorum ..sen yine gece yarısı olduğu için yersn bnmki o kadar geç gelmior pek bi bahanem olmuyo bnmde

hoşgeldin ...kilo vermedeki azmini kutluyorum arkadaşım inşallah sana ödül olarak bebğinde hayırlısıyla teşrif eder Rabbim dha fazla bekletmesin...bana millet acelcisin dey,nce kızıyordum ama daha çok isteyen arkadaşlarımı görünce size kendimden çok dua ediyorm ,bn daha 1,5 yıldır istiyorum ... Rabbim hepimize hayırlsıyla versin inşallah önce çok bekleynlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…